РПС реміно-плечова система Черсел MІНІ ТМ Балістика (Олива)

В наявності
0
Модель: 59-01
Артикул: 102010302
2 800 грн
 • Бонусні бали: 420
Загальні характеристики
Колір Олива Особливості Кулеметника;Під бронежилет Розмір S Тип ЗСУ;Натівські Всі характеристики

Ремінно-плечова система РПС "Черсел" Міні призначена для того, щоб розвантажити плечі і хребет, переносячи вагу на ноги.

Велика частина БК (боєкомплекту) укомплектовується з бронежилета на розвантажувальну систему РПС, тим самим переносячи вагу.

У чому особливості ремінно-плечової системи:

 1. Жорсткий каркас який запобігає прокручуванню поясу під навантаженням,
 2. Анатомічна форма та система швидкої підтяжки, що в комплексі надає змогу використовувати РПС без плечової системи (все навантаження переносить зі спини на таз);
 3. Оснащена 3D сіткою, яка забезпечує вентиляцію та м'яку посадку, додатково оснащена двошаровою демпферною основою. Другим шаром виступають подушечки, які створюють вентиляційні канали для відведення тепла від тіла, та забезпечують для більш комфортну експлуатацію, при носінні БК вона не тисне, відсутні відчуття дискомфорту;
 4. Можливість додатково встановити балістичний захист від ураження уламками. При додатковому встановленні м'якого бронепакету значно збільшується площа захисту від ураження уламками, що становить 8,6 дм².
 5. Комплектується лямками із ремінної стропи 50 мм в кольорі олива, койот, чорний, мм-14 (колір лямок підбирається відповідно до кольору РПС та наявності матеріалу у виробника);

Дана розвантажувальна система передбачає можливість встановлення додаткового м'якого броне-пакету із СВМПЕ по  1* або 2 класу балістичного захисту згідно з ДСТУ 8782:2018.
Основна відмінність від більших моделей в тому, шо вона трохи вужча на бокових частинах, за рахунок зменшення на 1 ряд чарунок та має менше чарунків в ряду, по 6 з кожної сторони.

Бійці оцінили гідно ергономічну посадку, що дозволило використовувати РПС без плечової системи, та вирізи у РПС спереду, завдяки яким розвантаження дозволяє нахилятися, присідати і т.д., не сковуючи при цьому рух. 
 

 • Вага чохла: 500 г (без бронепакету);
 • Матеріал: нейлон (Cordura) 1000d, 3D сітка, стропа, пластик;
 • Фурнітура: 2М, Fastex-UA;
 • Липучка: Velcro® Alfatex;
 • Розмір: S (70-100 см);
 • Колір: Олива.   

Купити РПС "Черсел" Mini від Балістика в Києві можна в наших  фірмових магазинах або замовити в інтернет-магазині з доставкою по Україні. 

*Під 1, 2 класом розуміється еквівалент за складом, який випробовується на стандартних зразках 400х400мм.

Колір Олива
Особливості Кулеметника;Під бронежилет
Розмір S

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Колір