Укорочений протиуламковий фартух для плитоноски з бронепакетом 2 класу захисту (розмір S-M) Мультикам неоригінальний

4
5
В наявності
0
Модель: fartuh
Артикул: 11003040402
4 350 грн -15 %
Ваша знижка: 652 грн

3 698 грн
Загальні характеристики
Вид Модуль захисту Клас захисту 2 Колір Мультикам Призначення Захист паху Всі характеристики

Протиуламковий фартух(S/M) для плитоносок серії М2 та М3.

Одним з додатковий модулів захисту до плитоноски є захисний фартух. Він допомагає захистити область живота та паху від уламків і пістолетних куль. Балістичний пакет в наших фартухах м’який і відносно легкий, тому він не сковує рухів і не заважає при зміні положення тіла, приймаючи необхідну форму.

Виготовлений з Cordura 1000D – надміцної вологостійкої тканини. З одного боку нашиті стропи MOLLE, що дають Вам змогу повісити будь-який підсумок. Фартух легко кріпиться до плитоносок М2, M3 Pro/Lite на суцільну велкро панель. Незалежно від ваги плит та додаткових підсумків (наприклад “Ладника”), які вже прикріплені до плитоноски, фартух ідеально стане в отвір для плити, а при закритті клапана з плитою надійно фіксується і не буде випадати чи соватись.

  • Довжина фартуха – 31 см. (5 см. з яких – це липучка Velcro)
  • Вага – 550 г.
  • Колір – Мультикам неоригінальний. 

Фартух укомплектований балістичним пакетом з надвисокомолекулярного поліетилену першого класу захисту, відповідно до ДСТУ 8782:2018 (еквівалент NATO STANAG 2920 V-50 758,6 m/s ± 40 m/s). Бронепакет має 50 шарів НВМПЕ. Такі бронепакети витримують потрапляння кулі 9х18 АПС та 9х19 Luger із показником заброньової деформації до 35 мм.

Розрізняють 2 розміри фартухів. Довгий L/XL - 41 см та короткий S/M - 31 см. Короткий фартух ми радимо для власників зростом менше 170 см Довгий відповідно радимо для власників зростом більше 170 см Але це індивідуально і підбирається відповідно до задач та плитоноски.

Чим більший фартух - тим більша площа захисту та розмір м’якого балістичного пакету, відповідно вища і ціна на фартух. 

Фартух можна використовувати у поєднанні з Захистом попереку, кріплячи його з середини Модуля захисту попереку, тим самим збільшуючи загальну площу захисту та довжину напашника.

Купити захисний фартух в Києві можна в наших магазинах або замовити в інтернет-магазині з доставкою по Україні. 

 

Вид Модуль захисту
Клас захисту 2
Колір Мультикам
Призначення Захист паху
Розмір S/M

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Клас захисту

1 2

Колір