Підсумок під турнікет (Мультикам)

В наявності
0
Модель: 1555-01
Артикул: 103090104
220 грн
  • Бонусні бали: 33
Загальні характеристики

Підсумок під турнікет відкритого типу створений, щоб надійно зафіксувати турнікет на вашому спорядженні та при цьому мати легкий доступ до нього. Проста конструкція з кріпленням на систему Molle, широкою резинкою та платформою, що тримає форму підсумка.

  • Матеріали: Сordura 1000D,
  • поліамідна стропа 25мм,
  • широка резинка 80-100мм.

Вертикальне кріплення на систему Molle однією стропою. Вага 50 гр. Розміри: 15х5 см. Підсумок відкритого типу, тому погано захищає турнікет від погодних умов та бруду, створений, щоб ваш турнікет був під рукою і на виду.

Основні кольори відкритого турнікетного підсумка: Олива, Койот, Чорний, Мультикам, ММ14 (український піксель) - добре поєднуються з різними камуфляжами. 

Це один з найпростіших і базових підсумків, які повинен мати кожен військовий, бо від швидкого надання допомоги на полі бою залежить життя! Ціна підсумка під турнікет одна з найнижчих серед наших підсумків, хоча його роль у спорядженні важко переоцінити.

Купити відкритий підсумок під турнікет в Києві можна у нас  фірмових магазинах або замовити в інтернет-магазині Балістика з доставкою по Україні.

Колір Мультикам
Призначення Для турнікету

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Колір