Плитоноски від компанії Балістика

4
5
Плитоноска М2 (Олива) Plate carrier

Колір

4 130 грн
4
5
Плитоноска М3 Pro (ММ-14) з системою швидкого скидання Plate carrier Балістика
4
5
Плитоноска М3 Pro Lite (ММ-14) з системою швидкого скидання

Колір

6 110 грн 3 970 грн
4
5
Плитоноска М3 Pro Lite (XL 27х33 см) (ММ-14) з системою швидкого скидання

Колір

6 200 грн 4 030 грн
4
5
Бронежилет M3 Pro Lite збільшений з плитами НВМПЕ 3кл 27x33 (ММ14)

Колір

22 400 грн
4
5
Бронежилет M3 Pro збільшений з плитами НВМПЕ 3кл 27x33 (ММ14)

Колір

23 410 грн
4
5
Плитоноска M3 Pro (жіноча версія) (ММ-14) з системою швидкого скидання

Колір

6 840 грн 4 446 грн
4
5
Плитоноска M3 Pro Lite (жіноча версія) (ММ14) з системою швидкого скидання
Плитоноски від компанії Балістика

Плитоноска (plate carrier) - виріб з текстилю, призначений забезпечити носіння бронеплити (бронепластини) - власне, це важлива складова індивідуального бронезахисту. Такий виріб має бути міцним і зносостійким - жилет зі звичайної тканини просто не витримає вагу плити, навантаження (в середньому, ~ 4-8 кг) і швидко порветься.

Характеристики плитоносок

Сама по собі плитоноска - всього лише чохол для плит, вона не має вбудованого захисту, як армійський бронежилет, але має можливість вставляти бронеплити або інший бронеелемент / балістичний захист. У парі з бронеелементом завдання плитоноски захищати летальну ділянку, при цьому бути зносостійкою, міцною, в тому числі витримувати вставлені в неї 2 плити (можуть бути з металу, досить важкі) та інше спорядження. Зараз в Україні є різні варіації плейт керрієрів з різними характеристиками, під різні завдання.

Особливості сучасних плитоносок.

Загальні характеристики тактичних плітоносок:

 1. Плитник буває під різні розміри плит - S, М, L, XL, причому є як однорозмірні, так і універсальні варіанти. 
 2. Бувають з різним функціоналом - з безшумними "швидкими" пряжками або на липучках, різними видами регулювання, з системою екстреного скидання і навіть  додатковими підсумками і додатковими відсіками для бронепластин або м'якого балістичного захисту.
 3. Основний (зовнішній) матеріал - дуже важлива частина чохла. Від матеріалів плитоноски залежить її якість і термін експлуатації при активному використанні.
 4. Так само важлива система Молле (Molle), вона може бути виконана з нейлонових (поліамідних) строп різної ширини або вирізана в чохлі технологією Laser Cut. Їхня  якість також важлива, бо від них залежить надійність кріплення додаткових підсумків та іншої амуніції на плитник.
 5. Внутрішня частина плитоноски, яка стикається з тілом, теж відіграє важливу роль, вона може бути виконана з добре вентильованого матеріалу, що додає комфорту під час  тривалого носіння, особливо в спекотну погоду, та може мати додатковий шар піни, який є демпфером під час влучання уражуючого елемента в плиту. Цей демпфер гасить кінетичну енергію від удару, тим самим зменшуючи шкоду для організму (зменшує заперешкодну травму).
 6. Дизайн і форма лямок, загальна ергономіка плейта і його вага теж не остання складова якісної та зручної плитоноски. 

Хороший індивідуальний захист умовно має бути "зручним", головне - щоб він не заважав при виконанні завдань і якісно виконував свою основну функцію - захищав!

На що потрібно звертати увагу під час вибору плитоносок?

Важливі фактори вибору: якість тканини, кольори чохлів, функціонал, вартість.

У випадку з плитоносками якість виробу буде найважливішим фактором вибору. 

Це включає в себе:

 • Надійність і щільність тканини;
 • Наявність водовідштовхувального покриття;
 • Зручність і якість фурнітури;
 • Сумісність із плитами відповідного формату;
 • Наявність додаткового NIR/IRR покриття;
 • Можливість комбінувати плитоноску з іншими типами бронезахисту;
 • Ергономічну посадку;
 • Продуманий до деталей дизайн.

Найкращим матеріалом для плитоносок вважається Cordura 1000D. Він являє собою особливу міцну нейлонову тканину, має додаткове поліуретанове покриття, і надійно захищає від потрапляння вологи всередину виробу. Завдяки особливій структурі ниток і багатоетапній обробці тканина вирізняється гарною стійкістю до пошкоджень, розриву і стирання. Продумана ергономіка і дизайн плитоноски повинні гарантувати користувачеві можливість підлаштувати її під свої потреби, регулюючи всі елементи.

Переваги плитоносок від компанії Балістика

 1. Ми використовуємо тільки якісні та перевірені матеріали. Це Кордура 1000Д, стропа з поліаміду і надійна фурнітура. Тестуємо наші вироби і відмовляємося від постачальників, якість матеріалів яких нам не підходить.
 2. У наших плейтах використовується тільки скелетний камербанд зі зручним регулюванням, це зроблено для того, щоб ви могли підібрати у нас відповідний бічний захист Балістика саме під свої параметри.
 3. Система екстреного скидання, яка дає змогу здійснити моментальний розбір плітоноски, як з одного боку так і з обох одночасно. Вона являє собою сталевий трос, який з'єднує частини плитоноски по периметру передньої плити. Система дає змогу за необхідності, з невеликим зусиллям його витягти, тим самим негайно розібрати надіту плитоноску. 
 4. У наших плейт керрієрах використовуються безшумні пряжки, які ви можете швидко відкрити або закрити в будь-який час і залишитися непоміченим.
 5. Якісний демпфер з 3D сіткою зменшує заперешкодну травму і забезпечує хорошу циркуляцію повітря в місцях прилягання плітніка до тіла.
 6. Кожен виріб проходить контроль якості на виробництві Балістика. Всі наші вироби мають довічну гарантію на якість виробництва, а також ми здійснюємо терміновий ремонт у разі пошкодження плітоноски під час експлуатації.

Для забезпечення більшого захисту можна комбінувати плитоноску з іншими броньованими елементами (броне елементами). Це можуть бути додаткові модулі, які захищають різні ділянки тіла від уламків - модуль захисту шиї, плечей, захист паху, живота, також бічний захист та інші.

Де купити плитоноску в Україні?

Купити плитоноски plate carrier в Україні можна в інтернет-магазині Балістика. Ціна плитоноски демократична і відповідає якості виробу. Ми пропонуємо різні кольори і камуфляжі, а також моделі плитоносок з різним функціоналом і під різні розміри плит, бюджет і завдання.  Також у нас є спорядження в популярному топовому камуфляжі мультикам (цей патерн на озброєнні багатьох великих армій Світу) з NIR просоченням, вартість на такі плитоноски варіюється від 8 750 грн. до 9 850 грн. Є схожі варіанти на патерн мультикам, є однотонні забарвлення - койот, олива(хакі), чорний і спорядження в камуфляжі ММ-14 (український піксель) - патерн на озброєнні армії ЗСУ. Ціна плитоноски може залежати від кольору матеріалу.

Рекомендуємо купити плитоноску компанії "Балістика" в Україні, в Києві плейт керріер купити можна у фірмових магазинах Балістика або замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні новою поштою. 

Адреси магазинів Балістика:

вулиця Георгія Кірпи 2Б (Південний залізничний вокзал)

вулиця Героїв Севастополя 5А (Солом'янський район)