Плитоноски від компанії Балістика

Плитоноска М2 (Чорний) Plate carrier
4 130 грн.
Плитоноски від компанії Балістика

У нашому магазині тактичного спорядження Ви можете придбати якісну плитоноску - чохол для бронежилету, яка є легким бронежилетом, що складається з чохла для двох бронеплит. Цей тип бронежилета зберігає максимальну мобільність бійця, і тому є дуже популярним у спеціальних підрозділах, де мобільність має велике значення. Наші плейт керрієри виготовляються з високоякісних матеріалів за допомогою програмованого обладнання. Ми пропонуємо лінійку чохлів для бронежилетів, які поєднують високу якість та доступну ціну.

Деякі люди часто плутають плитоноску з бронежилетом. Хоча бронежилети мають більшу площу захисту, плитоноски мають той перевагу, що бронеплити розташовані так, що прикривають усі важливі органи тіла. Більшість плейт керрієрів, виготовлених в Україні, розраховані на бронеплити розміром 25x30 зі скошеними кутами. Всі наші плитоноски також розраховані на цей розмір плит. Ми також надаємо індивідуальні послуги пошиття, що дозволяє нашим клієнтам замовляти плитоноски за своїми розмірами.

Ми пропонуємо купити плитоноску у Києві з можливістю самовивозу або з доставкою Новою Поштою, а також з оплатою при отриманні