Бронежелети

4
5
Модуль захисту Сорочка (ММ14)

Клас захисту

1 2

Колір

13 000 грн
4
5
Полегшений бронежилет "Сармат L-XL" 27х33 з балістичним захистом 1 класу (ММ14)
4
5
Бронежилет M3 Pro Lite збільшений з плитами НВМПЕ 3кл 27x33 (ММ14)

Колір

22 400 грн
4
5
Бронежилет M3 Pro збільшений з плитами НВМПЕ 3кл 27x33 (ММ14)

Колір

23 410 грн

Бронежилет - це елемент індивідуального захисного спорядження, призначений для захисту людини від вогнепальної та холодної зброї, а також від уламків снарядів.

Бронежилети існують двох видів (визначаються за тим, як буде носитися бронежилет).

 • Бронежилети прихованого носіння: носяться під одягом.
 • Бронежилети зовнішнього ношення: носяться поверх одягу.

Обидва види захисту є жилетами без рукавів, і, як правило, виготовляються з міцних матеріалів - чохлів з Cordura (Кордура) 500D або 1000D, і захисних елементів, таких як балістичні тканини - кевлар або надвисокомолекулярний поліетилен (НВМПЕ), металевих або керамічних плит. Бронежилети можуть бути різних класів захисту, які визначають рівень захисту від різних типів зброї та боєприпасів.

Існує кілька основних типів бронежилетів. Їх різноманітність залежить від того, які завдання необхідно виконувати.

 • М’які бронежилети. Виготовлені з балістичних тканин і призначені для захисту від куль низької потужності, осколків та, деякі з них, від холодної зброї.
 • Стандартні бронежилети. Поєднують у собі м'яку броню з бронеплитами, які забезпечують більш високий рівень захисту від куль.
 • Модульні бронежилети. Дозволяють додавати або знімати різні модулі захисту (елементи) в залежності від конкретних потреб користувача.

Бронежилети використовуються:

 • військовими та працівниками правоохоронних органів;
 • інкасаторами та охоронцями;
 • громадянами, включаючи військових журналістів і медичних працівників, в зонах підвищеної небезпеки.

При виборі бронежилета важливо враховувати критерії:

 • рівень загрози – від яких типів зброї, осколків та боєприпасів потрібний захист?
 • мобільність – який потрібен бронежилет - легкий і рухливий або з використанням максимального балістичного захисту, більш громіздкий?
 • комфорт – скільки часу буде потрібно носити бронежилет?
 • вартість – вартість бронежилета варіюється від кількох тисяч до десятків тисяч гривень в Україні.

Пам’ятайте:

 • важливо правильно носити і дбати про бронежилет;
 • перед використанням бронежилета необхідно розібратися в особливостях роботи його складових, оцінити комфорт, мобільність і функціональність.

Переваги бронежилетів від ТОВ "Балістика":

 1. Надійний захист. Наші бронежилети – це жилети, які забезпечують надійний захист у всіх ситуаціях, в тому числі і в екстремальних умовах. У нашому асортименті є бронежилети "Сармат", які відповідають першому класу безпеки згідно ДСТУ, і можуть комплектуватися плитами розміром 25 на 30 або 27 на 33 (бронежилети розміру L-XL) будь-якого класу.
 2. Комфорт при носінні. Наші розробки орієнтовані на комфорт, мобільність і максимальний захист, що особливо важливо для військовослужбовців.
 3. Довговічність. Ми використовуємо високоякісні матеріали, які забезпечують тривалий термін служби наших засобів захисту.

Фактори, які впливають на вартість бронежилета:

 1. Рівень захисту. Існує 6 класів захисту бронежилетів. Згідно з завданнями, які будуть виконувати воїни, вони вибирають бронежилет потрібного класу. Чим вище клас бронежилета, тим вищою буде його ціна.
 2. Матеріали. Для виготовлення чохлів бронежилетів використовуються різні матеріали, ціна яких впливає на кінцеву вартість виробу. Також на ціну впливає тип і щільність плетіння/кількість пластин. Бронеплити виготовляються з металу (сталі, титану), кераміки або композитних матеріалів, і їх вартість залежить від типу, товщини і рівня захисту. Фурнітура - пряжки, застібки, липучки і т. д. - їх ціна залежить від якості і виробника і так само впливає на кінцеву вартість виробу.
 3. Функціональність. Не останнє значення для формування ціни відіграє модульність бронежилета - це можливість додавання/знімання різних компонентів (бронеплит, підсумків, модуля захисту шиї, стегон і т. д.), що впливає на вартість. Наявність системи кріплення MOLLE, Velcro, пряжок тощо дає можливість, зокрема, кріпити спорядження. Їх ціна залежить від типу і складності. Додаткові функції бронежилета залежать також від наявності кишень, вентиляції, систем швидкого і екстреного скидання тощо. Їх наявність і складність також впливає на загальну вартість і залежить від типу і складності.
 4. Країна виробництва складових матеріалів і сировини. Бронежилети, які виробляються з ліцензованих матеріалів і сировини, зазвичай дорожчі, оскільки вони мають більш високі стандарти якості і контролю.

Важливо відзначити: ціна бронежилета - не єдиний фактор, який слід враховувати при його виборі. Необхідно також врахувати рівень захисту, функціональність, комфорт та інші важливі характеристики.

Перед покупкою бронежилета рекомендується проконсультуватися з експертом. Наші експерти в магазинах Києва, Харкова і Дніпра допоможуть Вам купити бронежилет, який буде відповідати тим завданням, які будете виконувати. Якщо ж у Вас немає можливості купити бронежилет в наших фізичних магазинах, Ви зможете замовити собі засіб захисту у нас в інтернет-магазині, де наші співробітники завжди зможуть проконсультувати Вас і дати відповідь на всі Ваші питання!