Шоломи, маски, окуляри

Захист потилиці З СІТКОЮ на шолом універсальний (ММ14)

Колір

1 000 грн
Захист потилиці на шолом універсальний (ММ14)

Колір

1 000 грн
Вушка на шолом "Котик" (ММ14)
В наявності
1903-01

Колір

275 грн
Кавер на шолом FAST, TOR, TOR-D (розмір XL) (ММ-14)

Колір

680 грн
Кавер на шолом TOR з ВУХАМИ (розмір L) (ММ-14)

Колір

850 грн
Кавер на шолом TOR з ВУХАМИ (розмір M) (ММ-14)

Колір

850 грн 553 грн
Кавер на шолом TOR з ВУХАМИ (розмір XL) (ММ-14)

Колір

850 грн 553 грн
4
5
Шолом балістичний (кулезахисний) ТОR-D без вух (Олива) Розмір М

Розмір

М L XL
13 200 грн
4
5
Шолом балістичний TOR-D без вух (Койот) розмір M

Розмір

М L XL
13 500 грн
4
5
Шолом балістичний ПОКРАЩЕНИЙ ТОR-D-VN без вух (Койот) Розмір M

Розмір

M L XL
15 500 грн
4
5
Шолом балістичний ПОКРАЩЕНИЙ ТОR-D-VN без вух (Олива) Розмір M

Розмір

M L XL
15 500 грн
Кавер на шолом FAST, TOR, TOR-D (розмір L) (ММ-14)

Колір

680 грн
Шоломи, маски, окуляри

Військові шоломи - надійний захист для справжніх військових.

Військові операції потребують максимального захисту для наших військових, та важливою частиною цього захисту є шоломи. Ці надійні та якісні вироби стали невід’ємною частиною спорядження української армії. В даній статті ми розглянемо характеристики, критерії вибору, вартість а також надамо інформацію про те, де можна купити якісний військовий шолом в Україні.

Характеристики військового шолому (каски)


Військові каски передбачені для захисту голови військовослужбовців від ударів, уламків та інших небезпек на полі бою. Вони володіють рядом характеристик, які роблять їх надійними та ефективними:

 • міцність: каски виготовлені з високоякісних матеріалів, здатних витримувати удари та не втрачати форму.
 • зручність: більшість моделей включає системи регулювання, які дозволяють підлаштувати шолом під розмір голови.
 • вага: важливо, щоб шолом був легким, для того щоб не створювати додатковий дискомфорт військовому.
 • захист від куль: деякі шоломи мають балістичні властивості, що збільшує рівень захисту.

Від чого залежить вартість каски?

Вартість військових шоломів може коливатися в залежності від декількох факторів. Основними з них є:

 • рівень захисту: більш надійні та балістичні шоломи, як правило, коштують дорожче.
 • модель та бренд: деякі виробники спеціалізуються на створенні високоякісних шоломів, що також впливає на ціну.
 • додаткові характеристики: такі як можливість встановлення приладу нічного бачення або комунікаційні системи, можуть збільшити вартість.

Критерії вибору військових шоломів

При виборі шоломів важливо враховувати не тільки вартість, але й наступні фактори:

 • рівень захисту, що відповідає потребам та задачам військовослужбовця 
 • зручність та можливість регулювання 
 • вага шолома, щоб мінімізувати втому при тривалих операціях
 • додаткові функції, необхідні для виконання службових обов’язків
 • сертифікація, це дуже важлива частина при покупці, так як кожен шолом повинен мати свій паспорт, в котрому вказується номер шолому, рівень його захист, модель, та інші технічні характеристики самої каски.

Сучасні балістичні шоломи умовно поділяються на 3 види:

PASGT (англ. Personnel Armor System for Ground Troops) (PASGT англ. вимова PAZ-get - "система індивідуального бронезахисту сухопутних військ") Розроблений в США в 70 роках для заміни старих військових касок, які практично не змінювалися після Другої Світової. Новий революційний матеріал "кевлар" швидко довів свою практичність і вироби з нього стали на озброєння у передових арміях світу. В 1980 став базовим шоломом на озброєнні сухопутних військ США поки йому на заміну на початку 2000 не прийшов новий стандарт MICH. Шоломи PASGT мають невеликий козирок та захист вух. Сучасні шоломи PASGT можуть бути оснащені новими підвісними системами та змінними демпферними подушками, тому загалом вони не відрізняються від інших видів шоломів.

MICH (Modular Integrated Communications Helmet) є більш сучасним шоломом, що прийшов на заміну PASGT. Має ряд удосконалень, незначні відмінності за формою та дизайном, під нього підходить безліч сучасних гарнітур, він зручніший та комфортніший, підвищена ударостійкість, але при цьому площа захисту стала меншою. Також на шоломах MICH (ACH – удосконалена версія) почали використовувати рейлінги-кріплення поверх шоломів для додаткового обладнання (ліхтар, камера, ПНБ, гарнітура).

FAST (Future Assault Shell Technology) (з англ. "- Перспективний штурмовий шолом") - бойовий шолом особового складу сил спеціальних операцій і правоохоронних органів (поліцейських спецпідрозділів) США. Є сучасним шоломом останнього покоління, вперше був продемонстрований на виставці у 2009 році, а вже у 2011 поставлений для ССО США до Афганістану. Серія шоломів FAST відрізняється характерною формою захисної оболонки з великими бічними вирізами під вушні раковини. За рахунок зменшення площі захисту бічних проекцій шолома стало можливим: посилити захист задньої потиличної кістки; оптимізувати розподіл мас для забезпечення стійкості шолома та його інтеграції із нашлемним обладнанням.

Де купити військовий шолом в Україні?

Для того щоб купити якісний військовий шолом в Україні, необхідно звертатися до спеціалізованих інтернет-магазинів та військторгів. Важливо вибирати ресурси, які пропонують продукцію, що відповідає стандартам безпеки та якості. Пошук місця для покупки може бути складним завданням, тому ми рекомендуємо звернути увагу на наступні моменти:

Репутація магазину: Перевірте репутацію магазину серед клієнтів та дізнайтеся, наскільки вони задоволені якістю продукції та обслуговуванням.

Асортимент товарів: Переконайтеся, що вибраний магазин пропонує різні моделі військових шоломів, щоб ви могли вибрати той, який найкраще відповідає вашим потребам.

Сертифікати якості: Переконайтеся, що продукція має відповідні сертифікати якості, особливо якщо йдеться про балістичні шоломи.

Порівняйте ціни на різні моделі у різних магазинах. Однак не забувайте, що якісний військовий шолом коштує своїх грошей. Зверніть увагу на гарантії, які надає магазин на свою продукцію.

Насамкінець, вибір військового шолома - це серйозне рішення, яке може вплинути на безпеку військовослужбовця. Важливо враховувати характеристики, вартість та надійність, щоб забезпечити максимальний захист. Не варто економити на якості у даному питанні.

При покупці військового шолома в Україні звертайтеся лише до надійних постачальників та інтернет-магазинів з гарною репутацією. Це гарантія отримання якісної продукції, що відповідає всім необхідним стандартам безпеки.

На даний момент в Україні є топовий виробник якісних шоломів, а саме український виробник UARMS, а ми є їхніми дилерами.

Турбота про безпеку наших військовослужбовців є пріоритетом для всіх нас. Тому, вибираючи шоломи, дійте відповідально та забезпечте нашим героям надійний захист. Купуйте військові каски в Україні у перевірених продавців та надайте максимальну безпеку нашим захисникам.