Про нас

Контакти: 380978149897


Компанія  Балістика  є ліцензованим виробником бронезахисту в Україні (Ліцензія АЕ №292988 МВС України), завдяки чому має можливість офіційно поставляти засоби індивідуального балістичного захисту, як для державних структур, так і для комерційних. 
 

Про нас


Завдяки наявності своєї виробничої бази, ми маємо можливість виконувати великі замовлення в стислі терміни. При тому, що ми перш за все орієнтуємося на якість нашої продукції, ми завжди намагаємося давати саму прийнятну ціну для клієнтів.
 

Про нас - 2

В своїй роботі ми використовуємо автоматизоване обладнання, яке дозволяє нам давати вищу якість за прийнятні кошти. Ми використовуємо професійний підхід і не допускаємо дилетантства в питаннях, що стосуються захисту бійців. Саме тому ми тісно співпрацюємо з усіма провідними балістичними лабораторіями та науково-дослідними інститутами України, де постійно тестуємо свою продукцію, а також проводимо випробування нових розробок.

Про нас - 3

Наша ТМ «Балістика» є офіційним виробником продукції для Збройних сил  України  (свідоцтво№296) та постачальником по замовленнях державних організацій.  
Нашій компанії привласнений Код NCAGE A568J, який служить для ідентифікації в міжнародній системі каталогізації підприємств (системі каталогізації НАТО).


Наша компанія відома своїми розробками, які використовуються військовими, ми активно та плідно співпрацюємо з Головним управлінням розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України. Та долучені до розробки нового бронекомплекту для бійців ЗСУ.


Ми є постійним членом Об'єднання українських виробників балістичного захисту.

Про нас - 4


Крім виробництва бронежилетів наша компанія займається пошиттям тактичного спорядження. Завдяки потужній виробничій базі, де використовується сучасне швейне обладнання, ми виготовляємо продукцію високої якості, з потужними швами, правильно зробленої системою Molle (молле) ― таким чином наші вироби служать довго і несуть максимальне навантаження. Крім основного асортименту продукції ми готові виготовляти вироби під конкретного замовника, враховуючи його побажання і специфічні вимоги.


Про нас - 5

Якість нашої продукції є пріоритетним завданням для нас. Саме тому ми використовуємо тільки високоякісні матеріали та  фурнітуру сертифікованих виробників.

 

Про нас - 6