М'які балістичні пакети

Бронепакет для тактичного килимка для сидіння
2 990 грн
4
5
Бронепакет для тактичного килимка для сидіння XL
4
5
Легкий м'який бронепакет  під РПС "Черсел" 1-й клас захисту

Клас захисту

1 2
4 570 грн
4
5
Легкий м'який бронепакет  під РПС Черсел МІНІ 1-й клас захисту

Клас захисту

1 2
3 500 грн
Легкий м'який бронепакет з НВМПЕ 15*20 1-й клас захисту

Клас захисту

1 2
1 040 грн
Легкий м'який бронепакет з НВМПЕ 15*25 1-й клас захисту

Клас захисту

1 2
1 480 грн
4
5
Модуль захисту Сорочка (ММ14)

Клас захисту

1 2

Колір

13 000 грн
4
5
Модуль захисту шиї (Пелерина) із балістичним захистом 1 клас (ММ14)

Колір

7 750 грн 5 961 грн
Бронепакет до Сумки Напашник-Бананка "Ладник" 1-й клас захисту

Клас захисту

1 2
1 250 грн
4
5
Легкий м'який бронепакет  під РПС Черсел XL 1-й клас захисту

Клас захисту

1 2
5 640 грн
Легкий м'який бронепакет з НВМПЕ 20*20 1-й Клас захисту

Клас захисту

1 2
1 380 грн
М'які балістичні пакети

Зараз, коли на фронті йде війна артилерії - балістичні пакети стають невід'ємним елементом захисту. Здебільшого вони призначені, щоб уберегти вас від осколкових поранень. Далі ми розповімо, що являють собою балістичні пакети, і як їх вибрати і придбати в Україні.

Балістичні пакети - це технологічно просунуті і максимально ефективні рішення для забезпечення особистої безпеки. Вони являють собою багатошаровий поліетилен, який запаюється в спеціальний герметичний матеріал, що не пропускає вологу або прямі сонячні промені. Почнемо з розгляду характеристик і особливостей м'яких балістичних пакетів від компанії "Балістика".

Характеристики та особливості м'яких балістичних пакетів від Балістики

Наші м'які балістичні пакети вирізняються такими характеристиками та перевагами:

Високий рівень захисту: Ми виготовляємо пакети різних класів захисту, що забезпечують надійний захист від осколків. Також ми маємо одні з найкращих показників за NATO STANAG V-50. Для бронепакета першого класу вона становить 614,5 m/s, для другого 758,6 m/s.

Легка вага і комфорт: Наші пакети легкі та зручні для носіння, що дає змогу використовувати їх протягом довгих періодів часу. Вони гнучкі і з часом набувають тієї форми, яку ви йому надаєте.

Просунуті матеріали: Ми використовуємо сучасні матеріали, а саме надмолекулярний поліетилен, який виробляє компанія FMS в Ізраїлі.

Стійкість до вологи і зносу: Наші бронепакети мають довгий термін служби і здатні зберігати свої характеристики за різних умов експлуатації. Вони перебувають у герметичній упаковці, і ми не рекомендуємо порушувати її, щоб продовжити термін експлуатації балістичних пакетів.

Документація: Кожна партія поліетилену проходить відстріл зразка 40 на 40 і має протокол відстрілу, який ви можете запросити у наших менеджерів.

Індивідуальні розміри: Крім тих бронепакетів, які у нас є в наявності, різних розмірів ми також можемо виготовити будь-який бронепакет за вашими лекалами або під ваш бронежилет. Для цього вам потрібно зв'язатися з нашим менеджером, відправити лекала або свою продукцію. 

Критерії вибору балістичного пакета

Під час вибору балістичного пакета слід враховувати такі чинники:

Рівень захисту: Визначте, який рівень захисту вам потрібен залежно від вашої діяльності та потенційних загроз. Це може бути перший, другий або третій клас за стандартами України.

Комфорт і мобільність: Виберіть пакет, який забезпечить комфортне носіння та мобільність, особливо якщо ви носите його тривалий час. Для комфорту та мобільності потрібно підібрати саме той розмір, який не заважатиме вам під час інтенсивного руху.

Документація та якість: Звертайте увагу на протоколи відстрілу і виробника, щоб впевнитися в надійності обраного вами продукту.

Де купити балістичний пакет в Україні?

Якщо ви шукаєте місце, де можна купити якісні протиосколкові пакети в Україні, зверніться до інтернет-магазину "Балістика". У нас ви знайдете широкий асортимент балістичних пакетів різних класів захисту, гарантовану якість і швидкі умови доставки.

Захист вашого життя - це найважливіше піклування. Не піддавайте себе ризику. Придбайте надійні бронепакети від "Балістика" та забезпечте собі надійний захист. Не пропустіть можливість забезпечити свою безпеку - зробіть замовлення просто зараз. Ваша безпека - наша головна турбота!