Статьи

Програма лояльності

Програма лояльності

22.07.2020

Бонусна програма лояльності від ТОВ «Балістика» Бонусна програма лояльності включає в себе накопичення бонусних балів, які складають до 20% від суми покупки в залежності від виробу, та можливість їх витратити на сайті balistyka.ua.1 бонус дорівнює 1 гривні.Отримані бонуси нараховуються через 14 днів після виконання замовлення. Покупку можна повністю сплатити бонусними балами. Ви можете спис..

Історія вибору фастмагів

Історія вибору фастмагів

16.07.2020

    Отже, ви вирішили придбати fastmagи! Неважливо як ви дійшли до цього рішення – еволюційно чи суто з питань тактичних понтів, але перед вами стоїть завдання придбати собі швидкісні магазини, щоб …    А далі цілі у кожного різні, власне як і спорядження – і це більш ніж правильно. Певний комплект спорядження – це не кінцева ціль і не об’єкт понтування, а і..

Вони захищають Україну, ми захищаємо їх.

Вони захищають Україну, ми захищаємо їх.

19.11.2019

Наші бійці вже 6-й рік поспіль захищають Україну, захищають нас з Вами... Наша команда у свою чергу  весь цей час  захищає бійців якісним балістичним захистом, який ми виготовляємо саме для них. І так склалося, що у тісній співпраці з бійцями  під час розробок та тестування нашої продукції, ми бачимо і інші  їх проблеми, які виникають при повернені з війни... Ми бачимо..

Класи захисту В ДСТУ 4103-2002

Класи захисту В ДСТУ 4103-2002

01.05.2017

ДСТУ В 4103-2002 було розроблено Інститутом проблем матеріалознавства НАН України та затвержено 12 червня 2002р.  Документ приймався поспіхом та містить ряд помилок та неточностей.  В цій статті ми розглянемо  лише ті, які стосуються класів захисту.  Так пункт 4,2 ДСТУ вказує на кількість класів та вказує на таблицю 1. "4.2 Бронежилети за стійкістю до дії засобів ураження по..

Лонгрід по проблемах балістичного захисту в Україні.

Лонгрід по проблемах балістичного захисту в Україні.

28.03.2017

Лонгрід по проблемах у сфері балістичного захисту в Україні.Оскільки я є директор профільного ліцензованого підприємства, то розбираюся у суті цього питання і бачу деякі маніпуляції. Оскільки мені небайдуже життя українських бійців, тому я вникаю у це питання. Оскільки я свідомий громадянин, мушу заявити про ці проблеми та запропонувати можливі шляхи їх вирішення. Перше питання - невідповідні..

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)