Статьи

Які бувають бронежилети?

Які бувають бронежилети?Ми часто зустрічаємося з цим питанням по телефону та у месенджерах, бачимо його у топах пошукових запитів.  Тому ми відзняли велике та грунтовне  відео на цю тему  ДИВИТИСЬДля тих, хто не має часу переглядати, або просто краще сприймає інформацію в письмовому вигляді, наведемо основні тези з відео тут.Як класифікуються бронежилети в Україні?В У..

Спорядження для резервістів та ТРО

Instagram автора https://www.instagram.com/sever_pv/ Телеграм https://t.me/PryamoyVСпорядження:Підсумок медичнийПідсумок для скидання магазинівКарабін..

Класи захисту бронежилетів в Україні за ДСТУ 8782:2018

 Нормативно-правовий акт, що визначає класи захисту бронезахисту в Україні – це ДСТУ 8782:2018 (Засоби індивідуального захисту. Бронежилети. Класифікація. Загальні технічні умови). ДСТУ 8782:2018 діє з 1 липня 2019 року, на підставі наказу  Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» № 216 від 17.07.2..

Програма лояльності

Бонусна програма лояльності від ТОВ «Балістика»Програма лояльності діє тільки для зареєстрованих на нашому сайті клієнтів.Бонусна програма лояльності включає в себе накопичення бонусних балів, які складають до 20% від суми покупки в залежності від виробу, та можливість їх витратити на сайті balistyka.ua1 бонус дорівнює 1 гривні.Отримані бонуси нараховуються через 14 днів після виконання замовлен..

Історія вибору фастмагів

    Отже, ви вирішили придбати fastmagи! Неважливо як ви дійшли до цього рішення – еволюційно чи суто з питань тактичних понтів, але перед вами стоїть завдання придбати собі швидкісні магазини, щоб …    А далі цілі у кожного різні, власне як і спорядження – і це більш ніж правильно. Певний комплект спорядження – це не кінцева ціль і не об’єкт понтування, а і..

Класи захисту В ДСТУ 4103-2002

ДСТУ В 4103-2002 було розроблено Інститутом проблем матеріалознавства НАН України та затвержено 12 червня 2002р.  Документ приймався поспіхом та містить ряд помилок та неточностей.  В цій статті ми розглянемо  лише ті, які стосуються класів захисту.  Так пункт 4,2 ДСТУ вказує на кількість класів та вказує на таблицю 1. "4.2 Бронежилети за стійкістю до дії засобів ураження по..

Лонгрід по проблемах балістичного захисту в Україні.

Лонгрід по проблемах у сфері балістичного захисту в Україні.Оскільки я є директор профільного ліцензованого підприємства, то розбираюся у суті цього питання і бачу деякі маніпуляції. Оскільки мені небайдуже життя українських бійців, тому я вникаю у це питання. Оскільки я свідомий громадянин, мушу заявити про ці проблеми та запропонувати можливі шляхи їх вирішення. Перше питання - невідповідні..

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)