Модулі захисту

4
5
Захист плечей із балістичним захистом 1 клас (ММ14)

Колір

4 860 грн
Захист попереку S-M з моллє 1 клас захисту (ММ-14)

Колір

1 150 грн 980 грн
Захист попереку із балістичним захистом 1 клас (ММ14)

Колір

1 730 грн 1 470 грн
Захист потилиці З СІТКОЮ на шолом універсальний (ММ14)

Колір

1 000 грн
Захист потилиці на шолом універсальний (ММ14)

Колір

1 000 грн
4
5
Захист стегон із балістичним захистом 1 клас (ММ14)

Колір

6 600 грн
Килимок тактичний розкладний (ММ-14)

Колір

2 400 грн 1 560 грн
4
5
Модуль захисту шиї (Пелерина) із балістичним захистом 1 клас (ММ14)

Колір

7 750 грн 5 961 грн
Тактичний килимок для сидіння (ММ14) XL

Колір

1 100 грн
Тактичний килимок для сидіння (ММ14)

Колір

950 грн
Напашник "Ладник" із суцільною велкро-панеллю (ММ-14)

Колір

810 грн
Сумка-напашник бананка "Ладник" (ММ-14)

Колір

760 грн 646 грн
М'який балістичний підпор бронеплити 25*30 см

Розмір

25*30 27*33
2 770 грн
Модулі захисту

Модулі захисту: життєво важливі органи у безпеці

Однією з найважливіших частин екіпірування військовослужбовців є плитоноска, яка у разі оснащення жорсткими бронеплитами захищає серце та легені від балістичних загроз. Однак для покриття інших органів можуть знадобитися додаткові модулі захисту. Це порівняно невеликі за площею елементи, підлаштовані під окремі частини тіла. На відміну від плитоноски вони зазвичай містять м’який бронезахист та запобігають різним ураженням, зокрема від уламків та куль. Інтернет-магазин «Балістики» пропонує рішення, що відповідають найвищим стандартам якості.

Різновиди та характеристики модулів захисту

У сучасній війні причиною 80% поранень є уламки – малі (від мін, вогів, суббоєприпасів від касетних снарядів тощо) та вторинні (з каміння, дерева, металу, скла, бетону, які руйнуються під час вибуху). Саме тому так важливо, щоб бронежилети залишали простір для налаштування під індивідуальні потреби бійця.
До компонентів, які для цього використовуються, належать:

 • Модуль захисту шиї та плечей. Рятує від влучань у шию, горло, ключиці, плечові суглоби, а також магістральні кровоносні судини.
 • Захист попереку. Елемент прямокутної форми прикриває нижню частину спини. Цій меті також може слугувати ремінно-плечова система, якщо в неї вставити балістичні пакети.
 • Бронезахист для колін та стегон. Протиуламкові пакети вставляються в спеціальні відсіки в тактичних штанах та захищають колінні суглоби від травм. Спеціальні накладки закривають від уламків найвразливіші зони нижніх кінцівок, наприклад стегнову кістку та артерії.
 • Модуль захисту кишківника та паху. Для покриття цих зон використовується фартух – довгий або короткий залежно від зросту власника.

Критерії вибору модулів захисту

Вибір конкретних модулів залежить від ймовірних загроз, з якими стикається воїн. Ключові параметри охоплюють:

 • Рівень захисту. Бронеелементи поділяються на м’які та жорсткі. М’яка броня, що зазвичай виготовляється з надвисокомолекулярного поліетилену (НВМПЕ), має 1-й та 2-й класи захисту. Жорсткі бронеплити з металу або кераміки можуть бути 3-6-го класів захисту.
 • Сумісність. Кожен модуль балістичного захисту має бути сумісний з іншою амуніцією (передусім з плитоноскою), щоб можна було легко додавати та знімати окремі елементи.
 • Матеріали виготовлення. Кераміка легка, проте після пошкодження її вже не можна використовувати. Сталь набагато важча, проте не втрачає своїх захисних властивостей після влучання уламків та куль. Водночас що міцніша текстильна частина, у яку вставляються балістичні пакети, то довговічнішим буде виріб. Так, найміцніша на українському ринку тканина Cordura 1000D є стійкою до зносу, розриву та проколів.
 • Регулювання. Кріплення (ремені, лямки, пряжки, липучки) дають змогу підігнати модуль під статуру користувача.
 • Вартість. Модулі бронезахисту мають відповідати бюджету і водночас забезпечувати необхідний рівень захисту та зручність.

Переваги модулів захисту від Балістики

За що користувачі знову і знову обирають продукти «Балістики»:

 • Якість. Виготовлений компанією балістичний захист та бронепластини відповідають вимогам ДСТУ 8782:2018. А сировина, що закуповується у найкращих світових постачальників – FMS, Alfatex, 2М, YKK, – забезпечує високий рівень надійності та довговічності.
 • Багатофункціональність. Модулі не лише збільшують площу броні, але й дозволяють навішувати споряджені і навіть самі можуть слугувати ємностями. Таким є, наприклад, напашник «Ладник», що забезпечує захист паху і містить відділення для різних дрібниць.
 • Можливість припасування. Будь-який виріб можна відрегулювати за висотою та об’ємом, що робить його універсальним.
 • Комфорт. М’які демпферні вставки запобігають надмірному тиску і натиранню, а 3D-сітка сприяє ефективній циркуляції повітря, відведенню тепла та поту.
 • Липучка Velcro. За допомогою великих панелей велкро модулі бронезахисту надійно кріпляться до обмундирування, а в разі потреби швидко знімаються.
 • Система MOLLE. Практично кожен модульний елемент має петлі MOLLE для кріплення підсумків, або ж його самого можна прикріпити до іншого спорядження за допомогою цих петель.

Від чого залежить ціна модулів захисту від Балістики

Основними факторами, що впливають на загальну ціну броні в Україні, є клас захисту, тип броні та матеріали. Що вищий клас захисту, то дорожче коштуватиме модуль. Тип броні також відіграє важливу роль: тверді бронеплити зазвичай дорожчі за м’які, оскільки вони забезпечують вищий рівень захисту. Втім, інноваційні матеріали, наприклад НВМПЕ чи кераміка, можуть бути навіть дорожчі за сталеві через їхню легкість, поєднану з високими захисними властивостями.

Крім того, передові технології виробництва та новітні розробки, які взяла на озброєння «Балістика», підвищують якість броні, але водночас збільшують її вартість. Додають ціни також і такі функції, як водонепроникність, стійкість до високих температур чи зменшена вага.

Де купити модулі захисту в Україні?

Замовляти продукцію безпосередньо у виробника набагато вигідніше, ніж у посередників. У нього відсутні націнки, до того ж покупець отримує доступ до джерела, де представлений повний асортимент, а також новинки, що не встигли розійтися серед сторонніх продавців. Менеджери «Балістики», які знають товар та його характеристики, як ніхто, допоможуть дібрати модулі захисту відповідно до ваших потреб. Бренд надає гарантію на свої вироби, а також регулярно тішить користувачів знижками, які допоможуть заощадити на корисному придбанні.

Бронезахист є ключовим фактором у забезпеченні безпеки військовослужбовців. Якість, функціональність та врахування специфічних потреб військових роблять продукти «Балістики» оптимальним вибором. Купіть будь-який із модулів або всі разом та дозвольте їм перевершити ваші очікування щодо захисту на полі бою.