Договір публічної оферти та політика конфіденційності

1.ТЕРМІНИ

Продавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «БАЛІСТИКА» (скорочена назва — ТОВ «БАЛІСТИКА», ідентифікаційний код – 39274120) або інший суб'єкт господарської діяльності, Товар якого розміщено на Сайті.

Покупець –  особа, яка замовляє чи купує Товар або Послугу Продавця, та прийняла умови Публічного  договору.

Товар — перелік найменувань асортименту, що відображені в Інтернет-магазині.

Інтернет-магазин, Сайт — веб-сайт ТОВ «БАЛІСТИКА» в мережі Інтернет за адресою — https://www.balistyka.ua , що призначений для ознайомлення із асортиментом Товару, здійснення Покупцями замовлень, та продажу Товарів на підставі Публічного договору.

Оферта — пропозиція укласти електронний договір купівлі-продажу в розумінні Закону України «Про електронну комерцію» та відповідно до cтаттей 633, 641, 642 Цивільного кодексу України на умовах, встановлених Продавцем та викладених в Публічному договорі.

Замовлення — здійснення Покупцем дій, спрямованих на придбання Товару Продавця, шляхом заповнення відповідної форми на Сайті, підтвердження такого замовлення та прийняття умов даної Оферти.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця замовлений та наявний Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах, визначених в даній Оферті.

2.2. Продавець може виконувати Замовлення особисто, або із залученням третіх осіб.

2.3. Даний Публічний договір визначає умови купівлі-продажу лише тих Товарів, що розміщені на сайті Інтернет-магазину https:// balistyka.ua. Цей Договір має характер публічної оферти, та згідно із чинним законодавством  має юридичну силу.

3. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

 3.1. Цей Договір укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення. 

3.2. Інформація, розміщена на сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції покупки товару і являє собою публічну оферту, статус якого закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ЦКУ).

3.3. Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар. 

3.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти і оплатити товар. 

4. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТОВАРИ 

4.1. Товар представлений в каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину balistyka.ua, що належить на праві власності ТОВ «БАЛІСТИКА».

 4.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією, ціною і описом товару.  Комплектація товару може відрізнятись від фото та опису, що не впливає на використання товару.

4.3. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти або месенджеру Viber або іншим доступним способом зв’язку) додаткову інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару. 

4.4. Зазначена на сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку. 

4.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти або месенджеру Viber або іншим доступним способом) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим. 

5. ПОРЯДОК ПРИДБАННЯ ТОВАРУ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

5.1. Замовлення приймаються через Інтернет-магазин і/або офіційні сторінки в соціальних мережах. 

5.2. Покупець Інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, розміщений на сайті Інтернет-магазину, який доступний до замовлення, що вказується Продавцем. 

5.3.  Замовлення вважається прийнятим до виконання Продавцем лише після  його підтвердження в телефонному чи іншому, визначеному Продавцем порядку.

5.4. Продавець має право скасувати замовлення Товару в односторонньому порядку, якщо відсутня можливість підтвердження Замовлення Покупцем у зв’язку із невірним зазначенням ним адреси доставки, засобів зв’язку чи іншої інформації.

5.5. При відсутності товару, менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту, або месенджер доступний для Покупця, або іншим доступним для Продавця способом).

 5.6. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення. 

5.7. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки Покупцеві, поставивши до відома Інтернет-магазин по телефону або через електронну пошту. 

6. ДОСТАВКА І ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ ПОКУПЦЮ

 6.1. Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині, здійснюється кур'єрськими або поштовими службами або самовивозом з виробництва(офісу), службу доставки Покупець обирає зі списку, вказаного в Інтернет-магазині або уточнює при підтвердженні Замовлення.

 6.2. Відправка замовленого товару здійснюється протягом 3-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Субота, неділя і офіційно визнані свята не входять в число робочих днів. 

6.3. Термін доставки Товару, може бути продовжений, при умові своєчасного інформування Покупця про затримку. В такому випадку компанія не несе штрафних санкцій..

6.4. Вартість доставки Товарів здійснюється за тарифами служб доставки, які безпосередньо здійснюють доставку Товару. Вся інформація щодо доставки Товарів уточняється Покупцем під час підтвердження Замовлення. Продавець не несе відповідальність за строк доставки Товару, якщо вона здійснються третіми особами

6.7. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра або пункті видачі перевірити замовлений товар за кількістю, якості, асортименту та комплектності товару та у випадку виявлення недоліків, зобов’язується на місці пред’явити претензії. Продавець не несе відповідальність за дії служб доставки, що забезпечують доставку товару Покупцям. 

6.8. Продавець втрачає право на Товар у момент передачі його кур’єру, тоді датою продажу буде вважатись дата передачі в службу доставки. 

6.9. При відмові Покупця від замовлення в момент доставки, Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину на доставку замовлення та його повернення до Продавця. 

6.10. Покупець не зобов'язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину пов'язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлений товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності. 

7. ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

7.1. Ціна Товару, вказана в Інтернет-магазині є дійсною в момент здійснення Замовлення. Ціна Товару не включає ціну доставки. 

7.2. Вартість Товару сплачується в національній валюті України — гривні.

7.3. Оплата здійснюється у спосіб та через платіжні системи, які зазначені на Сайті у розділі «Оплата» або при отриманні Товару в обраному відділенні служби доставки.

7.4. При не надходженні коштів, інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення. 

7.5. Фінансові зобов’язання Покупця за Договором вважаються виконаними у повному обсязі з моменту отримання Продавцем оплати суми вартості всіх замовлених Товарів.

8. ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

 8.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару в момент отримання від кур'єра або в пункті видачі. 

8.2. Повернення товару в Інтернет-магазин можливе в разі, якщо збережено його товарний вигляд, оригінальна фабрична упаковка, видаткова накладна.

 8.3. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця. 

8.4. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат магазина пов'язаних з доставкою товару Покупцеві. 

8.5 Повернення грошових коштів здійснюється безготівковим шляхом на банківський рахунок Покупця. Для цього Покупцеві необхідно заповнити «Заяву на повернення коштів», яку йому надає представник Продавця, де потрібно вказати всі необхідні банківські реквізити. 

9. ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ ТА ЗНИЖКИ

9.1 Інтернет магазин надає можливість участі в  програмі лояльності для всіх зареєстрованих клієнтів, які зробили замовлення на будь-яку суму будь-якого товару, який представлений в асортименті і є в наявності на сайті Інтернет-магазину.  На кожній електронній сторінці товарів, представлених в асортименті вказується можливість отримання бонусів за купівлю товару.

9.2 Під поняттям “бонуси” або “бонусні гривні” мається на увазі можливість отримати знижку, в розмірі до 99%,  на наступну купівлю з використанням бонусів.

 9.3 Бонусними балами покупець може розраховуватись на свій розсуд, і використовувати в замовленні довільну суму наявних в нього бонусів. 

9.4 Бонусні бали клієнт Інтернет-магазину отримує за здійснення купівлі будь-якого товару, на які розповсюджується програма лояльності в розмірі до 15%(на вироби бренду "Балістика) від вартості товару.

 9.5. Кількість бонусних балів, які клієнт може отримати за здійснення покупки товару вказується на електронній сторінці даного товару. 

9.6. Бонусні бали нараховуються в особистий кабінет клієнта, після 14 днів з моменту виконання замовлення. 

9.7. У випадку, якщо покупець повернув замовлення протягом 14 днів ( згідно з ст.9 Закону України про захист прав споживачів ), бонусні бали не нараховуються. 

9.8. Продавець має право надавати індивідуальні знижки Покупцям.

9.10. Інтернет-магазин залишає за собою право в будь-який момент змінити умови програми лояльності.

10. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

 10.1. Оформлюючи Замовлення або реєструючись на сайті balistyka.ua, Користувач дає свою згоду Продавцю на збір та обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення ) зазначених даних, а саме: прізвища, ім'я та по батькові, електронної пошти, номера телефону, інших даних, – з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), та іншим транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям, будь-яким Банкам і/або фінансовим установам та іншим третім особам (без обмеження) що беруть участь в здійсенні господарської операції на розсуд ТОВ «БАЛІСТИКА» . Дане положення діє без обмеження терміну дії. 

10.2. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана самим Користувачем при оформленні Замовлення.

 10.3. Власником наданих Користувачем персональних даних є ТОВ «БАЛІСТИКА» . Місцезнаходження: 03124, м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 5А 

10.4. Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право: знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, окрім випадків, які встановлені законом;отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;на доступ до своїх персональних даних;отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів від дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, обробляються чи зберігаються його персональні дані, а також отримувати зміст його персональних даних, які зберігаються;висувати вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;висувати вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи вони недостовірні;на захист своїх персональних даних від їх незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до органів державної влади та до посадових осіб, які уповноважені забезпечувати захист персональних даних, або до суду;застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;вносити застереження про обмеження прав на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;відкликати згоду на обробку персональних даних;знати механізм автоматичної обробки персональних даних; на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки. 

10.5. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Продавець не несе відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.

11.ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

11.1. Інтернет-магазин може надавати можливість придбати подарунковий сертифікат, надалі «купон» на суму від 1 гривні. 

11.2 Покупець має можливість замовити сертифікат з можливістю активування :