Питання та відповіді (FAQ)

Чим відрізняється оригінальний американський мультикам від неоригінального?

Американський мультикам відрізняється від неоригінального тим, що в ньому наявна NIR (Near Infra Red) пропитка, яка зменшує помітність у ПНБ. Оригінальний мультикам - це зареєстрований та запатентований камуфляжний візерунок в США, звідки ми і привозимо дану тканину. Також, на оригіналі ми використовуємо стропу Murdock, за рахунок плетіння, зносостійкість стропи збільшується, на відміну від неоригінального мультикаму, який має фарбовану стропу.

Яка різниця між першим та другим класом бронезахистом?

Вони відрізняються показником протиуламкової стійкості NATO STANAG 2920 V-50 для 1 класу - 614,5 m/s.; для 2 класу - 758,6 m/s. Бронепакет 1 класу має 36 шарів НВМПЕ, а 2 клас 50 шарів, тому вони відрізняються вагою, в середньому до ≈ 400гр.

Чи є у вас безготівкова оплата для юридичних осіб та організацій?

Для оплати замовлення від юридичної особи або організації, достатньо створити замовлення на сайті та вказати в коментарях установчі дані вашої юридичної особи. Після підтвердження замовлення – ми надішлемо рахунок на оплату. Або є можливість створити замовлення в телефонному режимі. Контактні дані вказані на сайті.

Чи можливо виготовити деякі наші вироби в другому класі захисту замість першого?

На нашому сайті можна помітити, що частина наших виробів доступна до замовлення тільки в першому класі по ДСТУ. На ваше прохання ми можемо виготовити спорядження в другому класі захисту, як індивідуальне замовлення. Для створення замовлення зателефонуйте за номером +38 (097) 814-98-97 або напишіть нам в будь-який месенджер

Чи можливо виготовити спорядження в інших кольорах?

Ми пропонуємо спорядження не тільки в камуфляжі та військових патернах. В залежності від ваших потреб та задач – можемо запропонувати інші кольори: синій, чорний, червоний. Для уточнення деталей звертайтеся до наших менеджерів.

Чи є у вас гуртові продажі та які умови знижок?

Ми завжди відкриті до співпраці з новими партнерами. Якщо вас зацікавила співпраця з нами та умови гуртових продажів – звертайтеся, будь ласка, за консультацією до наш менеджерів «Контакти менеджерів з гуртових продажів».

Чи можливе у вас виготовлення спеціальних виробів під завдання підрозділів?

Ми пропонуємо послуги нашого виробництва для виготовлення спорядження та текстильних виробів під ваше замовлення. Мається на увазі виготовлення виробів з нуля. Для цього нам потрібна технічна картка майбутніх виробів та розуміння загальної кількості партії. Маємо досвід виготовлення на замовлення: бронековдр, рюкзаків під РЕБ, жорстка броня для вартісного та високоточного військового обладнання . Чекаємо на ваші звернення та «контактні дані».

Як відбувається процедура повернення?

Повернення та обмін товарів можливе протягом 14 днів після отримання. У разі отримання товару неналежної якості обмін та повернення оплачується нашим магазином. Якщо вам доставили не той товар, який ви замовляли, він теж відноситься до товару неналежної якості та доставки оплачуються нами. Товари належної якості підлягають поверненню без пояснення причини. У разі повернення/обміну товарів належної якості (без браку), поштові витрати оплачує покупець Клієнт може повернути товар належної якості, якщо: Товар не був уживаний і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, плям тощо. Товар повністю укомплектований та збережено фабричне пакування. Збережено всі ярлики та заводське маркування. Товар зберігає вигляд товару та свої споживчі властивості. Що таке товар неналежної якості, або бракований товар - товар, який не здатний забезпечити функціональні якості через значний виробничий недолік.

Чим відрізняється M3 PRO LITE від M3 PRO?

Плитоноска M3 Pro має ззаду інтегрований малогабаритний рюкзак (під гідратор або малогабаритні речі). У M3 Pro Lite рюкзак відсутній. Тому вона буде легше по вазі та дешевше по ціні.

Які у вас є розміри РПС, яка різниця по довжині?

Ми виготовляємо РПС у трьох розмірах: МІНІ – підходить на об’єм талії 70 - 100 см.; L – підходить на об’єм талії 80 - 110 см.; XL – підходить на об’єм талії 100 - 140 см

Чи підходять ваші бронепакети до РПС від інших виробників?

Ми не можемо гарантувати, що наші бронепакети підійдуть під інших виробників, так як ми розробляли захист суто під наш РПС "Черсел".

Як правильно підібрати бічний захист?

Для того, щоб підібрати бічний захист, ми радимо спочатку знайти можливість поміряти саму плитоноску, а вже потім виміряти пустий простір, який починається від передньої плити і закінчується біля задньої.

В який термін ви відправляєте замовлення?

Відправка замовлення займає 1-3 дні, по можливості стараємось швидше.

Під які планшети підходить адміністративний підсумок XL та XXL?

Підсумок адміністративний навігаційний XL підходить для планшетів розміром до 9 дюймів включно. Підсумок адміністративний навігаційний розміру XXL дозволяє комфортно переносити великий планшет розміром від 10 до 13 дюймів.

В чому різниця між ССМ1 та ССМ2, який краще?

ССМ1 вміщає в себе до 6 магазинів автомату Калашникова або іншої автоматичної або мисливської зброї, а також має формат кишеньки, яка швидко розкривається та складається назад. ССМ1 розрахована на різні дрібні речі, такі як патрони розсипом або протигаз. ССМ2 відрізняється форматом (має вигляд рулону у складеному стані) та насамперед горловиною сумки скиду, яка має жорстку, пластикову вставку, що не дає самовільно сумці закриватись під час скидання в неї магазинів. Також, вона має систему швидкого стягування, яка не дає магазинам випасти, і цим самим розширює функціонал підсумка. Крім того, у ССМ2 можна переносити не лише використані магазини, а і гранати, патрони, їжу, воду тощо.

Чи є у вас знижки для військових?

Ні, знижок для військових ми не надаємо, так як пропонуємо ціни, які вже адаптовані під потреби військовослужбовців. Натомість пропонуємо програму лояльності.

Як працює програма лояльності?

Програма лояльності працює наступним чином:- Програма діє тільки для зареєстрованих на нашому сайті клієнтів. - Бонусна програма лояльності включає в себе накопичення бонусних балів, які складають до 20% від суми покупки в залежності від виробу, та можливість їх витратити на сайті balistyka.ua - 1 бонус дорівнює 1 гривні. - Отримані бонуси нараховуються через 14 днів після виконання замовлення. - Бонусними балами можна розрахуватися за 99% замовлення (1% необхідний на вимогу податкової служби). Ви можете списати ту кількість бонусів, яку побажаєте. За товари за які ви розрахувались бонусами, бали не нараховуються, на ту частину, яка оплачена бонусами. - В програмі лояльності беруть участь майже всі товари, окрім бронеелементів та деяких окремих позицій. Кількість бонусів, яку можна отримати, вказується на сторінці товару біля ціни.

На який зріст розраховані ваші фартухи?

Короткий фартух ми радимо для власників зростом менше 170 см. Довгий відповідно радимо для власників зростом більше 170 см. Але це індивідуально і підбирається відповідно до задач та плитоноски.

Чи є гарантія на ваші вироби?

Ми пропонуємо пожиттєву гарантію для наших клієнтів на всі текстильні вироби, якщо виріб має виробничий брак.

Чи є у вас сертифікати/протоколи про відстріл?

Так, ми маємо протоколи відстрілу, з якими можна ознайомитися на нашому сайті в описі під кожним товаром, якому необхідний даний протокол. Також до певних виробів у комплект додається паспорт виробу.

В чому різниця між звичайним шолом та покращеним?

Різниця між звичайним шоломом та покращеним полягає у тому, що покращений шолом має вдосконалений шрауд та інтегровані веллкро-липучки.

Як встановити модуль захисту шиї "Пелерина"?

Для встановлення модулю захисту шиї «Пелерина» необхідно мати веллкро-липучки на плечових лямках Вашої плитоноски.

Чи підходить захист шиї та плечей від сорочки до інших виробів?

Захист плечей та шиї до Сорочки підходить ТІЛЬКИ до модулю захисту «Сорочка».

В яких розмірах виготовляються плитоноски та бронежилети?

Ми виготовляємо плитоноски та бронежилети в двох розмірах – M (підходять під бронеплити розміром 25*30) та L-XL (розраховані під бронеплити розміром 27*33)

Як правильно підібрати розмір РПС?

Для того, щоб підібрати потрібний розмір РПС, радимо відштовхуватися від розмірної сітки. Важливо! Враховуйте те, що РПС не має бути впритул. Достатньо лишити 5-7 вільних сантиметрів з метою її комфортного носіння.