Ремінно-плечові системи (РПС)

РПС ремінно-плечова система  "Черсел" XL ТМ Балістика (ММ14)

Колір

3 520 грн 2 288 грн
РПС реміно-плечова система  "Черсел"  ТМ Балістика (ММ14)

Колір

3 080 грн 2 002 грн
Лямки для РПС (ММ-14)
В наявності
1667-01

Колір

210 грн
4
5
Пояс Мультикам НАСТУП 45 Tur Gear розмір S

Розмір

XS S М L XL
5 450 грн
Ремінно-плечові системи (РПС)

Ремінно-плечова система - це зручний та дієвий спосіб зберегти спину солдата від надмірного навантаження під вагою спорядження та бк. Щоб зменшити пряме навантаження на спину, потрібно перенести вагу ближче до землі, а кращий варіант в цьому випадку - перенести навантаження на ноги повісивши спорядження на пояс. Для цих цілей була розроблена ремінно плечова система - РПС, більша частина спорядження на якій розміщується на поясну систему, але є і плечові лямки які слугують, як додаткова точка опори та переносять частину навантаження. 

Особливості ремінно-плечових систем.

Якщо умовно брати вагу плитоноски з плитами у 10 кг на плечах, і це пряма нагрузка на спину, без урахування підсумків, які вішають на бронь та наплічника з додатковим спорядженням, то ще мінімум 4-6 підсумків зі спорядженими магазинами для автомата, аптечку, утилітарні підсумки з необхідним та сухпай можна перенести на пояс, зменшивши навантаження від цього спорядження на спину, при цьому мати ще додатковий захист (з урахуванням м’якого балістичного пакету) та зручне розміщення, бо площа плитоноски не завжди дозволяє перенести багато, а також зручно все на ній розмістити. Ноги ж завжди переносять всю цю вагу, тут питання просто в раціональному та зручному розподіленні. Але у випадку з екстренною ситуацією - рпс систему зі спорядженням можна моментально скинути, зняти зайву вагу та отримати більше мобільності, що не зробиш у випадку з почепленними підсумками на броню, бо втратиш і весь захист. При артилерійському обстрілі звичайно краща ідея накивати п’ятами з сектору обстрілу і знайти прикриття, але погана ідея при цьому залишитись зовсім без броні.

Якщо конструкція РПС дозволяє зручно носити спорядження без плечових лямок (для прикладу ремінно-плечова система Балістика, в якій лямки більш допоміжний варіант ніж необхідність), то її ще прийнято називати - тактичний пояс War Belt, пояс для війни, який дає змогу переносити великі об’єми та вагу спорядження під час бойового завдання, де кожен грам має значення, при цьому бувають довгі рейди де без великого запасу бк (боєкомплекту) також не обійтися.

Ремінно-плечова система РПС Балістика

Компанія Балістика виробляє всю необхідну амуніцію для військових, в тому числі розвантажувальну систему у вигляді тактичного поясу. 

Комфортне та зручне носіння спорядження та амуніції під час служби знімає зайве навантаження зі спини, що береже здоров’я та енергію військового. Для цих цілей існує не одна військова розвантажувальна система, найпопулярніші з них:

РПС - ремінно-плечова система

Розвантажувальний жилет

Чому ви маєте купити РПС саме в нас?

  • Наші розгрузки  виготовлено з якісної кордури 1000Д (Соrdura 1000D). Вона вологостійка, міцна та не підведе у відповідальний момент.  
  • РПС має анатомічний демпфер, що помітно підвищує комфорт під час носіння. 
  • Ремінь має високий профіль та 3 ряди системи Molle з якісної стропи, що дозволяє навішувати багато важкого спорядження з максимальною зручністю.
  • Ремінь має жорсткі пластикові вставки, які тримають форму РПС і не дають перекручуватись поясу під вагою спорядження.
  • Зручна та надійна пряжка-фастекс дозволяє швидко та просто застібнути або розстібнути тактичний пояс при необхідності. 
  • Швидке регулювання дозволяє за лічені секунди відрегулювати РПС під вашу статуру та при необхідності підтягувати в залежності від обстановки та сезону. 

Додатково ви можете придбати бронепакет з надвисокомолекулярного поліетилену (нвмпе) і ваша розгрузка буде виконувати не тільки функцію розвантаження, але і захисту по першому або другому класу ДСТУ. Плитоноска разом з нашою ремінно-плечовою системою дає більшу площу захисту і захищає тулуб від уламків. 

Розвантажувальна система Балістика дійсно виконує свою функцію - розвантаження спини та перенос ваги на ноги, вона працює навіть без додаткових лямок (що йдуть у комплекті), тому сміливо радимо наші варбелти всім, хто під час військових задач носить багато підсумків та спорядження та здійснює довгі рейди без відпочинку. І це радимо не тільки ми, як зацікавлений виробник, це ще слова наших захисників, що використовують нашу рпс у бойових умовах кожен день.

Черсел з бронепакетом врятував не одне життя та зберіг здоров’я, зі слів цих щасливих власників нашого спорядження, що дозволяє нам заслужено пишатися нашими виробами.

У нас ви можете купити якісну тактичний пояс - армійську розгрузку РПС “Черсел” від Балістика.

Ми виготовляємо наші розвантажувальні системи в Україні. Купити РПС в Києві можна в наших фірмових магазинах або замовити в інтернет-магазині Балістика з доставкою по Україні. Ціна рпс вас приємно здивує, а якість та зручність перевершить ваші очікування!