РПС ремінно-плечова система "Черсел" XL ТМ Балістика (Мультикам неоригінальний)

В наявності
1
Модель: 1594-01
Артикул: 102010204
3 520 грн -35 %
Ваша знижка: 1 232 грн

2 288 грн
Загальні характеристики
Колір Мультикам Особливості Кулеметника;Під бронежилет Розмір XL Тип ЗСУ;Натівські Всі характеристики

Ремінно плечова система розрахована на обʼєм стегон 100 -140 см. (Підбір РПС XL індивідуальний, залежить від анатомічних параметрів клієнта та його особистого комфорту. Більша РПС дає більшу площу захисту та дає змогу навішувати більше спорядження. Але може викликати суттєвий діскомфорт прі носінні.   

У чому особливості ремінно-плечової системи:

 1. Жорсткий каркас який запобігає прокручуванню поясу під навантаженням;
 2. Анатомічна форма та система швидкої підтяжки, що в комплексі надає змогу використовувати РПС без плечової системи (все навантаження переносить зі спини на таз);
 3. Оснащена 3D сіткою, яка забезпечує вентиляцію та м'яку посадку, додатково оснащена двошаровою демпферною основою. Другим шаром виступають подушечки, які створюють вентиляційні канали для відведення тепла від тіла, та забезпечують для більш комфортну експлуатацію, при носінні БК вона не тисне, відсутні відчуття дискомфорту;
 4. Можливість додатково встановити балістичний захист від ураження уламками. При додатковому встановленні м'якого бронепакету значно збільшується площа захисту від ураження уламками, що становить 12 дм².
 5. Комплектується лямками із ремінної стропи 50 мм в кольорі олива, койот, чорний, мм-14 (колір лямок підбирається відповідно до кольору РПС та наявності матеріалу у виробника);

Дана розвантажувальна система передбачає можливість встановлення додаткового м'якого броне-пакету із СВМПЕ по 1* або 2 класу балістичного згідно з ДСТУ 8782:2018.

Бійці оцінили гідно ергономічну посадку, що дозволило використовувати РПС без плечової системи, та вирізи у РПС спереду, завдяки яким розвантаження дозволяє нахилятися, присідати і т.д., не сковуючи при цьому рух.

 • Вага чохла: 780 г.
 • Вага бронепакетів по 1/2 класу захисту: 750 г. / 1030 г.
 • Матеріал: нейлон (Cordura) 1000d, 3D сітка, стропа, пластик.
 • Фурнітура: 2М, Fastex-UA;
 • Липучка: Velcro® Alfatex;
 • Розмір: XL (100-140см);
 • Колір: Мультикам неоригінальний

*Під 1, 2 класом розуміється еквівалент за складом, який випробовується на стандартних зразках 420х420мм.

Купити РПС "Черсел" від Балістика в Києві можна в наших  фірмових магазинах або замовити в інтернет-магазині з доставкою по Україні. 

Колір Мультикам
Особливості Кулеметника;Під бронежилет
Розмір XL

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Колір