Бронежилети 1 класу

4
5
Модуль захисту Сорочка (ММ14)

Клас захисту

1 2

Колір

13 000 грн
4
5
Полегшений бронежилет "Сармат L-XL" 27х33 з балістичним захистом 1 класу (ММ14)

Бронежилети 1 класу захисту виготовляються з м'якої броні (кевлара, НВМПЕ або подібних матеріалів) та захищають від пуль низької потужності, осколків та інших загроз. Під час сучасної російсько-української війни їх легкість та зручність зробили їх незамінними під час штурмів в умовах окопної та позиційної війни.

Бронежилети 1 класу захисту бувають двох типів: зовнішнього та прихованого носіння. Вибір типу залежить від мети та завдань, які стоять перед людиною, яка буде його використовувати.

М'які бронежилети 1 класу захисту застосовуються для забезпечення базового захисту:

  • військовослужбовців Збройних Сил України;
  • цивільних осіб (наприклад, журналістів, медичних працівників тощо);
  • персоналу (співробітників поліції, охорони та інших осіб, які працюють у зоні ризику, де не потрібна більш важка та масивна броня).

Вибір бронежилета 1 класу захисту залежить від ряду факторів, які визначають рівень захисту, комфорт та функціональність. Ось деякі з них:

  1. Рівень загрози: важливо враховувати, від яких типів зброї, уламків та боєприпасів потрібен захист. Бронежилет 1 класу захисту забезпечує базовий захист від загроз низької потужності, таких як пістолетні кулі та осколки.
  2. Мобільність: бронежилет 1 класу захисту, як правило, легкий та гнучкий, що забезпечує свободу рухів. При виборі слід враховувати, наскільки важлива мобільність у конкретній ситуації.
  3. Комфорт: оскільки бронежилет призначений для носіння протягом тривалого часу, важливо, щоб він був комфортним. Це означає, що матеріали, з якого робиться бронежилет та його складові, повинні бути зручними та якісними, присутні способи регулювання та вентиляція.
  4. Вартість: ціна бронежилетів 1 класу захисту може варіюватися залежно від їх якості та якості компонентів (фурнітури, строп тощо). При виборі слід враховувати співвідношення ціни та якості.
  5. Стандарти безпеки: важливо переконатися, що бронежилет відповідає необхідним стандартам безпеки та сертифікації, щоб бути впевненим у його ефективності.

Загалом, вибір бронежилета 1 класу захисту залежить від конкретних потреб та умов використання, і потребує ретельного аналізу всіх зазначених вище факторів.

Переваги бронежилетів першого класу від ТОВ «Балістика»:

1. Надійна захист: наші бронежилети забезпечують надійний захист у будь-яких ситуаціях, в тому числі в екстремальних умовах. Надійність та якість наших виробів підтверджуються протоколами досліджень та сертифікацією продукції. В асортименті представлені бронежилети "Сармат", виготовлені згідно першому класу по ДСТУ, які можуть комплектуватися плитами розміром 25 на 30 або 27 на 33 (бронежилети розміру L-XL) будь-якого класу.

2. Комфорт при носінні: наші розробки орієнтовані на комфорт, мобільність та максимальну захист, що особливо важливо для військовослужбовців.

3. Довговічність: ми використовуємо високоякісні матеріали, які забезпечують довгий термін служби наших виробів для захисту.

Дізнатися ціну та купити бронежилети 1 класу можна в наших фізичних магазинах у містах Київ, Дніпро, Харків, а також у нашому інтернет-магазині. Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання, допоможуть вибрати броню, яка буде точно відповідати Вашим запитам, буде надійною захистом, зручною та функціональною!

Замовляйте/купуйте бронежилет вже зараз! Захист повинен бути вчасним!