Бронежилети 2 класу захисту

4
5
Модуль захисту Сорочка (ММ14)

Клас захисту

1 2

Колір

13 000 грн

Бронежилети 2 класу захисту також виготовляються з м'якої броні (кевлара, НВМПЕ або подібних матеріалів), але кількість шарів/матеріалу на броню для таких бронежилетів береться більша, ніж для 1 класу. Відповідно, вони витримують більш серйозні загрози і зазвичай захищають від:

  • вистрілів з пістолетів та деяких типів автоматичної зброї кулями більш високого калібра - 7,62х25 мм;
  • більш масивних осколків, які можуть вражати ціль з більшою швидкістю, інших видів ударних уражень, більш серйозних і потужних загроз.

Такі бронежилети стали незамінними нарівні з бронежилетами 1 класу захисту в сучасній російсько-українській війні, адже вони беруть на себе загрози під час штурмів, а також загрози окопної та позиційної війни.

Бронежилети 2 класу захисту бувають зовнішнього та прихованого носіння, і їх вибір залежить від цілей і завдань, які ставляться перед людиною.

М'яку броню другого класу захисту застосовують:

  • військовослужбовці Збройних Сил України;
  • цивільні особи (журналісти, медичні працівники тощо);
  • співробітники поліції, охорони та інші особи, які працюють у зоні ризику, де ймовірні більш серйозні загрози, але все ще немає необхідності використовувати бронеплити 3 і вище класів захисту, а значить більш важку та масивну броню.

Особливості вибору бронежилета 2 класу захисту залежать від ряду факторів, які визначають рівень захисту, комфорт та функціональність. Ось деякі з них:

  1. Рівень загрози: важливо враховувати, від яких типів зброї, осколків та боєприпасів потрібен захист.
  2. Мобільність: бронежилет 2 класу захисту зазвичай трохи важчий і менш гнучкий, ніж 1 класу, але все ще забезпечує достатню свободу рухів.
  3. Комфорт: оскільки бронежилет призначений для носіння протягом тривалого часу, він повинен бути комфортним, а значить - зручними та якісними повинні бути матеріали, присутній спосіб регулювання та повинна обов’язково бути вентиляція.
  4. Вартість: ціна бронежилетів 2 класу захисту варіюється залежно від їх якості та якості компонентів. Ціна бронежилета 2 класу захисту буде, природно, вище, ніж 1 класу. При виборі завжди слід враховувати співвідношення ціни та якості.
  5. Стандарти безпеки: важливо переконатися, що бронежилет відповідає необхідним стандартам безпеки та сертифікації, щоб бути впевненим у його ефективності.

Загалом, вибір бронежилета 2 класу захисту залежить від конкретних потреб та умов використання, і потребує ретельного аналізу всіх зазначених вище факторів.

Переваги бронежилетів другого класу від ТОВ «Балістика»:

1. Надійна захист: наші бронежилети забезпечують надійну захист у будь-яких ситуаціях, в тому числі в екстремальних умовах. Надійність та якість наших виробів підтверджуються протоколами досліджень та сертифікацією продукції. В асортименті представлені бронежилети "Сармат", виготовлені по 2 класу ДСТУ, які можуть комплектуватися плитами розміром 25 на 30 або 27 на 33 (бронежилети розміру L-XL) будь-якого класу.

2. Комфорт при носінні: наші розробки орієнтовані на комфорт, мобільність та максимальний захист, що особливо важливо для військовослужбовців.

3. Довговічність: ми використовуємо матеріали високої якості, які забезпечують довгий термін служби наших виробів для захисту.

Дізнатися ціну та купити бронежилети 2 класу можна у наших фізичних магазинах в містах Київ, Дніпро, Харків, а також у нашому інтернет-магазині. Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання, допоможуть вибрати броню, яка буде точно відповідати Вашим запитам, буде надійним захистом, зручною та функціональною!

Замовляйте/купуйте бронежилет вже зараз! Захист повинен бути вчасним!