Бронежилети 3 класу захисту

4
5
Бронежилет M3 Pro Lite збільшений з плитами НВМПЕ 3кл 27x33 (ММ14)

Колір

22 400 грн
4
5
Бронежилет M3 Pro збільшений з плитами НВМПЕ 3кл 27x33 (ММ14)

Колір

23 410 грн

Бронежилети 3 класу захисту – це броньований одяг, який захищає тіло від куль зі стрілецької зброї калібрів 5,45x39 мм та 7,62x39 мм, а також забезпечує певний захист від осколків та вибухових уламків. У бронежилетах третього класу захисту використовуються лише жорсткі бронеплити:

  • сталеві – вагою близько 2,5 кг (якщо плита виготовлена з якісної бронесталі);
  • легші - зі спресованого в жорстку плиту надвисокомолекулярного поліетилену (НВМПЕ). Вага такої плити становить лише 1,6-1,7 кг – броня виходить надзвичайно маневреною, що підходить для ведення активних бойових дій, але й коштує така плита дещо дорожче, ніж сталева.

Важливо також враховувати заперешкодну травму. У стальних плитах вона знаходиться в межах 1-3 мм, у плитах з НВМПЕ цей показник трохи більший, але знаходиться в межах, визначених ДСТУ (до 25 мм).

Бронежилети 3 класу захисту застосовують здебільшого:

  • співробітники правоохоронних органів;
  • військовослужбовці;
  • люди, які працюють у сфері безпеки.

Цей клас захисту забезпечує надійний захист від пострілів з пістолетів та рушниць на середній дистанції.

Рівень захисту може варіюватися залежно від:

  • відстані до стрільця: чим далі знаходиться стрілець, тим менша енергія пулі і, відповідно, тим нижча ймовірність пробиття бронежилета;
  • кута попадання: куля, що летить в бронежилет під гострим кутом, з більшою ймовірністю проб'є його, ніж куля, що летить під прямим кутом;
  • стану бронежилета: бронежилет, який був пошкоджений або неправильно експлуатувався, може бути менш ефективним.

Важливо:

  • перед використанням бронежилета необхідно ознайомитися з інструкцією виробника;
  • регулярно перевіряти бронежилет на наявність пошкоджень;
  • пам'ятати, що бронежилет не є панацеєю і не повинен використовуватися замість здорового глузду та обережності.

Особливості вибору бронежилета 3 класу захисту залежать від ряду факторів, які визначають рівень захисту, комфорт та функціональність. Слід враховувати:

  1. Рівень загрози (від яких типів зброї, осколків і боєприпасів потрібен захист).
  2. Мобільність: бронежилет 3 класу захисту з плитами з НВМПЕ трохи легший, ніж зі сталевими, тому слід чітко розуміти умови ведення бойових дій.
  3. Комфорт: оскільки бронежилет призначений для носіння протягом тривалого часу, він повинен бути комфортним, матеріали броні – якісними, способи регулювання – легкими та зручними, а вентиляція – відмінною!
  4. Вартість: ціна бронежилетів 3 класу захисту коливається залежно від матеріалів, які використовуються для їх виготовлення, та інших факторів.
  5. Стандарти безпеки: бронежилет повинен відповідати необхідним стандартам безпеки та бути сертифікованим, бо це – гарантія його ефективності.

Переваги бронежилетів третього класу від ТОВ «Балістика»:

1. Надійний захист: наші бронежилети забезпечують надійний захист у будь-яких ситуаціях, в тому числі в екстремальних умовах. Надійність та якість наших виробів підтверджуються протоколами досліджень та сертифікацією продукції. В асортименті представлені бронежилети з плитами з НВМПЕ та бронежилети зі сталевими плитами, які відповідають 3 класу захисту ДСТУ.

2. Комфорт при носінні: наші розробки орієнтовані на комфорт, мобільність та максимальний захист, що особливо важливо для військовослужбовців.

3. Довговічність: ми використовуємо високоякісні матеріали, які забезпечують довгий термін служби наших виробів для захисту.

Дізнатися ціну та купити бронежилети 3 класу можна: в наших фізичних магазинах у містах Київ, Дніпро, Харків, а також у нашому інтернет-магазині. Наші консультанти з радістю дадуть відповіді на всі Ваші запитання, допоможуть вибрати броню, яка буде точно відповідати Вашим запитам, стане надійним захистом, зручним та функціональним!

Замовляйте/купуйте бронежилет вже зараз! Захист повинен бути вчасним!