Плитоноски без пластин

4
5
Плитоноска М2 (Олива) Plate carrier

Колір

4 130 грн
4
5
Плитоноска М3 Pro (ММ-14) з системою швидкого скидання Plate carrier Балістика
4
5
Плитоноска М3 Pro Lite (ММ-14) з системою швидкого скидання

Колір

6 110 грн 3 970 грн
4
5
Плитоноска М3 Pro Lite (XL 27х33 см) (ММ-14) з системою швидкого скидання

Колір

6 200 грн 4 030 грн
4
5
Плитоноска M3 Pro (жіноча версія) (ММ-14) з системою швидкого скидання

Колір

6 840 грн 4 446 грн
4
5
Плитоноска M3 Pro Lite (жіноча версія) (ММ14) з системою швидкого скидання
Плитоноски без пластин

Плитоноска без пластин - основа захисту

Бронепластини разом з плитоноскою - це бронежилет. Але таких виробів не так багато на ринку, та й коштують вони набагато більше в зборі ніж окремо плитоноска без плит та окремо плити. Ви можете підібрати собі зручную плитоноску та підходящі за показниками плити і у вас буде надійний захист не гірше ніж сертифікований бронежилет. Як правило сертифікатів та протоколів відстрілу вимагає сам броневиріб, в той час як плитоноска без пластин - це лише чохол для плит та захисту, тому ви можете сміливо обирати плитоноску без плит з багатого вибору на ринку під ваші уподобання, задачі та можливості. 

На що слід звертати увагу при виборі плитоноски без плит?

Загальні характеристики плитоносок без плит:

 1. Плитник буває під різні розміри плит - S, М, L, XL, причому є як однорозмірні, так і універсальні варіанти. 
 2. Бувають з різним функціоналом - з безшумними "швидкими" пряжками або на липучках, різними видами регулювання, з системою екстреного скидання і навіть додатковими підсумками і додатковими відсіками для бронепластин або м'якого балістичного захисту.
 3. Основний (зовнішній) матеріал - дуже важлива частина чохла. Від матеріалів плитоноски залежить її якість і термін експлуатації при активному використанні.
 4. Так само важлива система Молле (Molle), вона може бути виконана з нейлонових (поліамідних) строп різної ширини або вирізана в чохлі технологією Laser Cut. Їхня якість також важлива, бо від них залежить надійність кріплення додаткових підсумків та іншої амуніції на плитник.
 5. Внутрішня частина плитоноски, яка стикається з тілом, теж відіграє важливу роль, вона може бути виконана з добре вентильованого матеріалу, що додає комфорту під час тривалого носіння, особливо в спекотну погоду, та може мати додатковий шар піни, який є демпфером під час влучання уражуючого елемента в плиту. Цей демпфер гасить кінетичну енергію від удару, тим самим зменшуючи шкоду для організму (зменшує заперешкодну травму).
 6. Дизайн і форма лямок, загальна ергономіка плейта і його вага теж не остання складова якісної та зручної плитоноски. 

Плитоноска без пластин Балістика

Компанія Балістика виготовляє кілька моделей плитоносок з різними технологіями під розміри плит (пластин) 25х30 (25*30 см) та 27х33 (27*33 см) Наближено до розмірів М та L відповідно.

Наші моделі плейт керріер - М2, М3 pro, M3 pro lite вирізняються своєю якістю та увагою до деталей. 

М2 старша модель з нашої лінійки, має ергономічний дизайн, камербанди на липучці, підходить під розмір плит (бронепластин) 25х30

M3 більш технологічна та сучасна модель, версія PRO та PRO lite - відрізняються наявністю додаткового відділу - кишені на блискавці на спині, який може використовуватись як гідратор чи для переноски необхідного спорядження. Модель плитника М3 вирізняється наявністю системи швидкого скидання (пластикові пряжки), системою екстреного скидання (трос що тримає частини плитоноски), покращенні лямки зі зручним регулюванням на велкро. Модель плитоноски М3 продається без плит і виготовляється у двох розмірах - під плити 25х30 та плити 27х33.

Переваги плитоносок без пластин Балістика

 1. Ми використовуємо тільки якісні та перевірені матеріали. Це Cordura 1000D, стропа з поліаміду і надійна фурнітура. Тестуємо наші вироби і відмовляємося від постачальників, якість матеріалів яких нам не підходить.
 2. У наших плейтах використовується тільки скелетний камербанд зі зручним регулюванням, це зроблено для того, щоб ви могли підібрати у нас відповідний бічний захист Балістика саме під свої параметри.
 3. Якісний демпфер з 3D сіткою зменшує заперешкодну травму, незважаючи які плити ви використовуєте і забезпечує хорошу циркуляцію повітря в місцях прилягання плітніка до тіла.
 4. Кожен виріб проходить контроль якості на виробництві Балістика. Всі наші вироби мають довічну гарантію на якість виробництва, а також ми здійснюємо терміновий ремонт у разі пошкодження плітоноски під час експлуатації.
 5. Наші плитоноски підходять під більшість сучасних бронеплит (бронепластин), не тільки виробництва Балістика, а й інших брендів. В наші плитоноски добре стають плити до 3см товщиною, розмірів наближених до 25х30 та 27х33 інших виробників. Щоб в наші плитоноски ставав розмір М за стандартом SAPI ми зробили подовжений нижній клапан фіксації з велкро, що дозволяє розміщувати в плитоносці трохи довші плити (M SAPI/ESAPI - 245x320 мм)

Можна обрати будь-яку модель наших плитоносок в одному з популярних кольорів - олива, койот, мультикам, чорний, мм-14(український піксель). 

Де купити плитоноску без плит в Україні?

Рекомендуємо купити плитоноску без плит компанії Балістика в Україні. В Києві купити плитник можна у фірмових магазинах або замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні новою поштою. Ціна на плитоноску без плит вас приємно здивує.