Плитоноски зі швидким скиданням

4
5
Плитоноска М3 Pro (ММ-14) з системою швидкого скидання  Plate carrier Балістика
4
5
Плитоноска М3 Pro Lite (ММ-14) з системою швидкого скидання

Колір

6 110 грн 3 972 грн
4
5
Плитоноска М3 Pro Lite (XL 27х33 см) (ММ-14) з системою швидкого скидання

Колір

6 200 грн 4 030 грн
4
5
Бронежилет M3 Pro Lite збільшений з плитами НВМПЕ 3кл 27x33 (ММ14)

Колір

22 400 грн
4
5
Бронежилет M3 Pro збільшений з плитами НВМПЕ 3кл 27x33 (ММ14)

Колір

23 410 грн
4
5
Плитоноска M3 Pro (жіноча версія) (ММ-14) з системою швидкого скидання

Колір

6 840 грн 4 446 грн
4
5
Плитоноска M3 Pro Lite (жіноча версія) (ММ14) з системою швидкого скидання
Плитоноски зі швидким скиданням

На сьогоднішній день в Україні є велика кількість виробників військового спорядження. Невід'ємною частиною військового спорядження є якісний армійський бронежилет або плитоноска, які використовуються як індивідуальний засіб захисту. Плитоноска є більш доступним і універсальним засобом захисту. Фактично це чохол для броне елемента або балістичного захисту, який є зручним і функціональним, а також більш доступним для вашого бюджету. Одним із поширених видів армійських плитоносок, які шукають військові, є плитоноска зі швидким скиданням. Ці плитники мають свої переваги в порівнянні зі стандартними велкро-застібками.

Система швидкого скидання може бути присутня на камербандах та на плечових стропах. Це дозволяє безшумно та легко розкрити плитоноску, залишаючись непоміченим та без зайвих зусиль, на відміну від розривання велкро.

Основні відмінності плитоносок з системою швидкого скидання

Зважаючи на специфіку актуальних завдань та тенденції ринку військового спорядження, всі відомі виробники роблять сучасні плитоноски з системою швидкого скидання, а деякі з системою екстреного скидання. У більшості випадків це пластикові пряжки, які відкриваються і закриваються одним рухом під необхідним кутом і не дають плитнику відкритися під час роботи, і суттєво підвищують зручність використання.

Плитоноска зі швидким скиданням від "Балістика"

Плитоноски від "Балістика" мають не лише швидкий скид, але і систему екстреного скидання. В чому їх особливість? Система швидкого скиду встановлена для закриття та розкриття бічного камербанда. Вона надійна і проста, робить надягання плитоносок швидким і зручним, без зайвих зусиль. Також, можна встановити плечовий фастекс на стропи та додатково мати можливість швидкого скидання на плечі, але слід враховувати, що наші стропи розроблені для зручного вкладання зброї, тому додаткові пряжки можуть заважати.

Система екстреного скиду виконана з елементами троса, який не заважає роботі медиків, вона розрахована на легкий, короткий рух однією рукою. Система екстреного скиду дозволяє миттєво розібрати плитоноску, як з одного боку, так і з обох одночасно. Вона представляє собою сталевий трос, який з'єднує частини плитоноски по периметру передньої пластини. Це дозволяє, при необхідності, з невеликим зусиллям вийняти його, тим самим негайно розібрати надіту плитоноску. Ручка приводу системи екстреного скиду знаходиться на рівні грудей, з боку від пластини, і ховається на внутрішню сторону плитоноски, де її легко відчути. Вона виконана у вигляді ручки-хлястика і додатково фіксується кнопкою з внутрішньої сторони плитоноски, що врешті-решт запобігає можливість її випадкового зачеплення. Це дозволяє здійснювати контрольоване скидання плитоносок ліворуч, праворуч або одночасно з обох сторін.

На що звертати увагу при виборі плитоносок зі швидким скиданням

Купити плитоноску з системою швидкого скидання можна в багатьох військових магазинах, але є декілька нюансів, на які ми рекомендуємо звертати увагу при покупці.

Матеріал. Ми виготовляємо свої плитоноски виключно з Cordura 1000D (Кордура), це найкраща тканина за міцністю, водостійкістю і зносостійкістю на сьогоднішній день.

Під який розмір пластин. Плитоноска повинна закривати всі важливі органи, але не заважати при вкладці. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати стандартні плитоноски, під пластини 25х30 або збільшені 27х33 см.

Зручність і комфорт. Незважаючи на все, що говорять, купуючи плитоноску, вона не повинна заважати рухатися та виконувати завдання. АЛЕ вона повинна бути комфортною та відносно зручною при тривалому використанні. Це ваш захист, який завжди повинен бути з вами.

Плитоноски від "Балістика" мають всі сучасні актуальні технології, такі як:

  • система швидкого скидання, що додає зручності та непомітності при використанні;
  • система екстреного скидання, створена для економії часу в надзвичайних ситуаціях;
  • якісний амортизатор з 3D сіткою, що зменшує ризик травм та забезпечує хорошу циркуляцію повітря в місцях прилягання плитоносок до тіла;
  • ергономічний дизайн, що робить наші плитоноски легкими, зручними та універсальними для різних типів фігури та завдань;
  • якісні матеріали з NIR-пропиткою та водовідштовхувальним шаром;
  • сумісність з додатковими модулями, що дозволяє значно збільшити площу захисту тіла та наблизити її до рівня повноцінного військового бронежилета.

У нас суворий контроль якості при виробництві плитоносок та іншого спорядження і пожиттєва гарантія на якість виробу, оскільки наші вироби - це наша відповідальність. Також ми надаємо послуги з ремонту наших плитоносок, якщо ви пошкодили їх під час виконання завдань.

Купити плитоноску зі швидким скиданням в Києві від компанії "Балістика" можна в фірмових магазинах або замовити в інтернет-магазині з доставкою по Україні.

Адреси наших фірмових офлайн-магазинів в Києві:

вул. Героїв Севастополя 5А

вул. Георгія Кирпи 2Б