Плитоноски ЗСУ

4
5
Плитоноска М3 Pro (ММ-14) з системою швидкого скидання  Plate carrier Балістика

Розмір

25*30 27*33

Колір

7 090 грн 4 609 грн
4
5
Плитоноска M3 Pro Lite (жіноча версія) (ММ14) з системою швидкого скидання
Плитоноски ЗСУ

У 2014 році плитоноска ЗСУ отримала офіційний камуфляж, що замінив старий, успадкований ще від радянської армії. Він дістав назву ММ-14 (малюнок маскувальний зразка 2014 року), або ж український піксель. Візерунок у ньому формують дрібні квадрати п’яти захисних кольорів. Він допомагає візуально деформувати контури тіла і злитися з фоном. В інтернеті-магазині українського виробника «Балістика» доступний великий вибір високоякісних індивідуальних засобів захисту у цьому патерні.

Характеристики та особливості плитоносок ЗСУ

Плитоноска є основним елементом військового екіпірування. Зі встановленими бронепластинами вона захищає груди і спину від уламків, гвинтівкових набоїв, пістолетних куль, шрапнелі. При цьому виріб включає такі компоненти:

  • Фронтальний та тильний чохли. У них безпосередньо вставляються жорсткі або м’які бронеелементи, які розташовуються таким чином, щоб у разі влучання захистити життєво важливі органи.
  • Плечові лямки. Їхнє правильне регулювання і наявність вентильованих демпферних подушок відіграють вирішальну роль у рівномірному розподіленні ваги жилета і забезпеченні комфортного носіння.
  • Камербанди. Прикріплюються до чохла з боків для його щільної та надійної фіксації на тілі. Також вони слугують для збільшення зони захисту у разі розміщення бічних бронепакетів.
  • Система MOLLE. Складається з чарунок, які дають змогу підвішувати на плитоноску підсумки для важливого на полі бою вмісту – запасних магазинів, гранат, засобів зв’язку, аптечок, особистих речей тощо.
  • Модулі захисту. Вони не входять до обов’язкового комплектування плитоноски, однак можуть стати у пригоді у місіях різного рівня небезпеки. Зазвичай випускаються елементи, що захищають шию та ключиці, плечі, живіт та пах, стегна, коліна.

Можливість повністю налаштувати виріб під себе дасть змогу не тільки підігнати його під тип статури, а й максимально прикрити критичні зони.

Критерії вибору плитоноски ЗСУ

Щоб правильно дібрати військовий чохол для бронепластин, варто звернути увагу на кілька ключових параметрів:

  • Стійкість до зносу. Плитоноска ЗСУ має бути виготовлена з якісних і міцних матеріалів. Водночас важливо звернути увагу на шви – подвійне або потрійне прострочування у відповідальних місцях подовжує термін експлуатації виробу.
  • Розмір. Жилет повинен мати можливості для припасування, оскільки надто вільна або тісна посадка може обмежити рухливість і вплинути на ефективність бійця на полі бою. У різні пори року регулювання відрізняється, наприклад взимку знадобиться подовжити камербанди, влітку – вкоротити.
  • Сумісність із плитами. І плитоноска в кольорі піксель, і пластини до неї можуть бути різного розміру та форми, тож потрібно врахувати ці характеристики, щоб не прогадати. В Україні стандартні розміри плит – це 25×30, збільшені – 27×33 см.

Після того як військовослужбовець укомплектує спорядження відповідно до своїх потреб, він має переконатися, що жодна його частина не переважує інші та не спричиняє дискомфорту. Під час руху жилет має залишатися на місці і не зміщуватися, це свідчитиме, що посадка хороша, а вага розподілена рівномірно.

Переваги плитоносок ЗСУ від «Балістики»

Кожна плитоноска, яку випускає «Балістика», відповідає вимогам сучасних військових стандартів і наділена такими перевагами:

  • Високоякісні матеріали. Основна тканина – Cordura 1000D. Це міцний та щільний нейлон, стійкий до стирання, розриву та проколів. Стропи виготовляються з поліамідної ремінної стрічки, що вирізняється підвищеною зносостійкістю.
  • Ергономічні лямки. Анатомічні верхні лямки з 3D-сіткою і товстим демпфером розподіляють навантаження і не перевантажують плечі. Вставки з гіполону перешкоджають ковзанню приклада зброї.
  • Міцні подвійні камербанди. Кріпляться за еластичну стропу, яка ховається всередині плитоноса і не рветься навіть у розтягнутому стані. Крім того, вони дають змогу вішати додаткові підсумки і бічний балістичний захист.
  • Внутрішні демпферні подушки і 3D-сітка. Ці елементи забезпечують якісну вентиляцію і сприяють зниженню заперешкодного впливу.
  • Система екстреного скидання. Запатентована система з елементами сталевого троса легко активується двома ручками приводу на рівні грудей. Вони приховані на внутрішній стороні і фіксуються кнопкою, що запобігає випадковому зачепленню.
  • Компактний рюкзак для гідратора. Плитоноска ЗСУ від «Балістики» випускається з вбудованим рюкзаком або без – у такому разі його можна придбати окремо. Ємність можна використовувати не лише для гідратора, але й для інших невеликих речей.

Де купити плитоноску ЗСУ в Україні?

У фізичних магазинах та на сайті «Балістики» пропонується широкий асортимент надійної амуніції з доставкою у всі регіони України. Завдяки зручній навігації інтернет-магазину пошук необхідного найменування не відбере багато часу. А інформативні описи допоможуть обрати спорядження відповідно до потреб. До того ж купити будь-який продукт можна з максимальною вигодою, адже часто бренд знижує вартість у межах акцій.

Якість пошиття і широкі функції, якими вирізняється плитоноска у забарвленні ММ-14, роблять її незамінною під час проведення тактичних місій. Замовте виріб від «Балістики» та забезпечте собі оптимальний захист під час виконання важливих завдань.