Плити для бронежилетів

Бронепластина 3-го класу захисту (відповідно до ДСТУ В 8782-2018)

Розмір

25*30 27*33
2 180 грн
4
5
Бронепластина 4-го класу захисту

Розмір

25*30 27*33
3 180 грн
4
5
Бронепластина 3 класу захисту НВМПЕ 25*30
7 700 грн
Плити для бронежилетів

В умовах військових дій, де безпека стоїть на першому місці, бронепластини і плити для бронежилетів стають невід'ємними елементами для захисту життя і здоров'я. Далі ми напишемо, які бувають їхні види, на що потрібно звертати увагу під час вибору бронепластин і де можна придбати якісні плити в Україні.

Види та характеристики бронепластин і плит для бронежилетів

Існує кілька видів плит для бронежилетів, кожна з яких має унікальні характеристики і переваги, а також свої мінуси.

Керамічні: Керамічні пластини відрізняються високим ступенем захисту і легкістю. Вони здатні амортизувати удари і кулі, забезпечуючи відмінний захист. Але також вони мають і свої мінуси, найчастіше вона одноразова й іноді потрібно докуповувати балістичний підпір під плиту, оскільки під час потрапляння кулі в бронепластину, вона руйнується.

Сталеві: Сталеві пластини надають міцність і надійний захист. Вони ідеально підходять для ситуацій, де необхідна довговічність. Щодо мінусів, найчастіше вони не бувають понад 4 класу захисту і відрізняються своєю важкою вагою. З плюсів - можна використовувати після потрапляння.

Поліетиленові: Поліетилен це вже не новий матеріал для виготовлення бронепластин. Плити з такого матеріалу можуть бути першого, другого або третього ступеня захисту. З плюсів - легкість, немає конкретного терміну використання, різні погодні умови не впливають на плити. З мінусів - максимальний ступінь захисту - тільки третій клас.

Композитні: Це плити, які мають у своєму складі не один матеріал, а змішаний. Наприклад поліетилен і кераміка або метал і кераміка. Плюси цих плит полягають у тому, що вони можуть мати високий ступінь захисту і легкість. І тільки один мінус - це одноразова річ, при попаданні якої кераміка руйнується.

Критерії вибору плит для бронежилета

Вибір відповідних бронепластин або плит для бронежилета залежить від безлічі факторів. Під час вибору, враховуйте такі критерії:

  • Рівень захисту: Визначте необхідний рівень захисту залежно від вашої діяльності та ризиків.
  • Вага і комфорт: Вага пластин впливає на комфорт носіння бронежилета, особливо при тривалому використанні,
  • Матеріал і тип пластин: Розгляньте тип матеріалу і конструкції пластин, що відповідають вашим потребам.
  • Ціна: Ціна на плити залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені, а також від виробника матеріалів. Найдешевше це метал, ціна варіюється від 2000 гривень до 10000 гривень за одну штуку, а варіант подорожче - це поліетилен і кераміка від 8000 гривень до 40000 гривень.

Переваги бронепластин від компанії "Балістика"

Компанія Балістика спеціалізується на виготовленні металевих бронепластин третього і четвертого ступеня захисту. Так само ми офіційний представник компанії FMS, яка виготовляє якісний високомолекулярний поліетилен і плити третього класу захисту. Які ж переваги купуючи їх у нашій компанії:

  • Різні ступені захисту: Ми надаємо вашому вибору третього і четвертого класу захисту. Також у нашому асортименті є бічний захист за першим або другим ступенем захисту.
  • Комфорт: Ми прагнемо зробити наші пластини зручними для носіння, тому всі плити оснащені демпфером і антирикошетом. Так само металеві пластини мають вигин в одній площині і скошені кути. Поліетиленові мають вигин 3D Curved, тому пластина максимально зручно прилягає до вашого тіла і дає комфорт при постійному використанні. 
  • Документація: Ми впевнені у своїх виробах, оскільки кожна партія проходить відстріл і має протоколи на різні партії бронеплит.

Де купити бронепластини в Україні?

Якщо ви шукаєте надійний магазин для придбання високоякісних бронепластин для бронежилетів в Україні, зверніться до інтернет-магазину "Балістика". Ми надаємо широкий вибір продукції, гарантуємо якість і швидку доставку. Також, ви можете попросити всі протоколи відстрілу у наших менеджерів, і вони відправлять вам їх на будь-який месенджер. У нашому шоу-румі на вулиці героїв Севастополя 5А ви можете подивитися і поміряти всі бронеплити, тут присутні всі зразки з відстрілів, тож ви можете, окрім документації, на власні очі побачити, що відбувається з плитами після влучання куль.

Захист вашого життя і безпеки має бути на першому місці. Не економте на власній безпеці. Замовте плити для бронежилетів у "Балістика" і забезпечте собі надійний захист. Не пропустіть можливість забезпечити собі безпеку - зробіть замовлення просто зараз. Ваша безпека - наша головна турбота!