Бічні кишені під бронезахист

Кишені для бічних плит 15*15 (2шт) (ММ14)

Колір

610 грн
Кишені для бічних плит 15*20 (2шт) (ММ-14)

Колір

730 грн
Кишені для бічних плит 15*25 (2шт) (ММ14)

Колір

850 грн
Кишені для бічних плит 15*30 (2шт) (ММ14)

Колір

880 грн 572 грн
Кишені для бічних плит 15*40 (2шт) (ММ14)

Колір

1 000 грн 650 грн
Кишені для бічних плит 20*15 вертикальні (2 шт) (ММ-14)

Колір

600 грн 390 грн
Кишені для бічних плит 20*20 (2шт) (ММ-14)

Колір

800 грн 520 грн
Кишені для бічних плит 20*30 (2шт) (ММ-14)

Колір

1 090 грн 709 грн
Кишені для бічних плит 20*40 (2шт) (ММ14)

Колір

1 250 грн 813 грн
Бічні кишені під бронезахист

Бічні кишені під бронезахист

Будь-який бронежилет призначений захищати груди та спину. Однак кулі та уламки летять не лише в ці зони, тож захисту потребують також боки. Саме для них призначені бічні кишені під бронезахист, що покривають життєво важливі органи і незамінні в багатьох ситуаціях. В інтернет-магазині «Балістики» ви знайдете великий асортимент бронеелементів для різних частин тіла.

Особливості та характеристики бічних кишень під бронезахист

До основних властивостей, якими вирізняється балістичний захист для боків, належать такі:

 • Розміщення. Як зрозуміло з назви, ці елементи розміщуються на камербандах, проте за потреби їх можна навісити і на інші частини спорядження.
   
 • Розміри. Бічні кишені під плити існують у різних розмірах та форм-факторах, що добираються відповідно до задач та анатомічних особливостей бійця.
   
 • Патерни. Є різні види камуфляжів, і їхній вибір залежить від кольору основного оснащення та місцевості, у якій виконуються завдання.

Переваги бічних кишень під плити від «Балістики»

Бронезахист для боків від нашого бренду вирізняється такими перевагами:

 • Матеріали виготовлення. Кишені відшиваються з міцної, зносостійкої тканини Cordura 1000D, а стропи на них виготовлені з нейлону, що здатен витримувати значне навантаження.
   
 • Кріплення. Для цієї мети використовується система MOLLE, що забезпечує надійну та зручну фіксацію.
   
 • Комплектація. У будь-який комплект входить по дві кишені, а балістичний захист для них слід купувати окремо.
   
 • Рівень захисту. «Балістика» постачає плити 1-го та 2-го класів захисту. Вони достатньо тонкі і легкі, щоб суттєво не впливати на рухливість військовослужбовця, і водночас ефективно захищають органи черевної порожнини.

Ще однією значною перевагою цього продукту є велика розмірна сітка, що дасть змогу дібрати кишені під будь-які параметри та запити (від 15*15 до 20*40)

Де купити бічні кишені під бронезахист?

Бічні кишені під плити від нашого бренду поєднують передові матеріали, зручні кріплення і високу адаптивність до потреб бійця. Різні варіанти кольорів та розмірів дозволяють знайти рішення для кожного користувача. Купити виріб можна в нашому інтернет-магазині або одній з фізичних точок продажу в різних містах в Україні. У мережі регулярно діють акції, тож ви зможете придбати спорядження за найвигіднішою вартістю.

Бічні кишені під бронезахист є одним із ключових елементів у військовому оснащенні. Якість та надійність роблять продукцію «Балістики» оптимальним вибором. Замовте пару кишень та бронепакети під них, щоб забезпечити собі ефективний додатковий захист на полі бою.