Підсумки під магазини

Підсумок під магазини АК/AR  "Колчан" (Койот)
450 грн
Підсумок під магазини АК/AR  "Колчан" (ММ14)
450 грн
Підсумки під магазини

Підсумки для спорядження - це важлива частина військового обмундирування. Вони мають бути зручними, якісними та надійними, виконуючи свою функцію якнайкраще. Вони можуть бути призначені для конкретних видів спорядження або мати універсальне призначення. Ми розглянемо один із найпопулярніших видів підсумок - підсумок для магазинів. Військовому часто доводиться нести з собою кілька магазинів, і кількість залежить від конкретного завдання. Щоб зробити перенесення магазинів зручним і надійним, потрібні спеціальні підсумки, які забезпечують надійне кріплення і швидкий доступ до боєприпасів.

Що слід враховувати при виборі підсумка під магазин?

  1. Приналежність і відповідність. Оскільки існує різноманітність магазинів і видів зброї, не всі підсумки підходять універсально. Краще вибрати підсумок, який відповідає вашому конкретному магазину. Або придивитися до варіанту, який можна регулювати під різні види зброї.
  2. Матеріал підсумка. Надійність і міцність підсумка залежать від використовуваного матеріалу. Зазвичай для зовнішнього шару підсумків використовується Cordura 1000D з водовідштовхувальним покриттям, що робить їх стійкими до забруднення, стирання і розривів. Стропа - теж важливий елемент, вона може бути фарбована або плетена, що впливає на термін використання.
  3. Надійна фурнітура. Хороша фурнітура дає змогу багаторазово відкривати і закривати підсумок без втрати функціональності, що важливо під час використання в екстремальних умовах.
  4. Система кріплення, така як система MOLLE. Ця універсальна система широко використовується в збройних силах і дає змогу надійно закріпити підсумок на різних видах спорядження.
  5. Зручність використання. При виборі підсумка важливо врахувати, наскільки легко з ним працювати і чи зручно з нього діставати магазин, наскільки міцно він зафіксований у підсумку, все це впливає на швидкість і якість роботи військового.

Виберіть найкращий підсумок для магазинів

Підсумок "Сагайдак" від компанії Балістика - це легендарний український підсумок, у якому ви можете переносити різні варіанти під магазини, включно з магазинами для автоматів (карабінів) AK/AR, пістолетними магазинами та багато іншого. Ці підсумки оснащені системою MOLLE і виконані з Cordura 1000D з пластиковими вставками і поліамідним ременем шириною 25 мм. Вони поєднують у собі якість і простоту використання, роблячи їх популярними серед військових і власників зброї.

Оригінальний дизайн і надійні матеріали забезпечують надійне кріплення магазинів і легкий доступ до них. Плоска форма підсумків дозволяє надійно кріпити їх один до одного за допомогою системи MOLLE. Наші підсумки підходять для різних завдань і зброї.

Ми пропонуємо вам придивитися і купити підсумки для ріжків саме в нашому магазині, тому що вони є топовими, універсальними і якісними на ринку серед інших підсумків для магазинів. Ми використовуємо міцну Cordura 1000D, надійну фурнітуру та якісні поліамідні стропи для системи MOLLE. Наш асортимент включає розмаїття кольорів і видів підсумків, щоб кожен військовий міг вибрати відповідний варіант для своїх завдань.

Чому саме наші підсумки для магазинів?

Усі підсумки мають гарантію на фурнітуру і за потреби можуть бути відремонтовані. Наші ціни та якість приємно здивують вас. Наш універсальний Сагайдак підходить навіть під 308. калібр. Ви можете купити підсумки в наших магазинах у Києві або замовити їх з доставкою по Україні через інтернет-магазин.