Підсумки під гранати

Касета для гранат (ММ-14)
В наявності
1899-01

Колір

1 100 грн 935 грн
Підсумок під гранату ТМ Балістика ППГ-1  (ММ14)

Колір

350 грн
Підсумок під гранату ТМ Балістика ППГ-2 (ММ-14)

Колір

400 грн
Павучок - кріплення під гранату в касету (Олива)

Колір

50 грн
Підсумок під ВОГ-25 для 4-х гранат (ММ-14)

Колір

660 грн
Підсумки під гранати

Поряд із патронами до боєкомплекту військового часто входять і ручні гранати. Усі знають, що таке гранати і для чого вони потрібні. Звісно, можна покласти гранату в рюкзак або кишеню, але чи зручно нею скористатися за потреби? Для вирішення цього питання було розроблено підсумки для гранат. Як і більшість підсумків, вони призначені для того, щоб зручно переносити і користуватися спорядженням, у нашому випадку - щоб при вас завжди були гранати в зручному місці для швидкого використання. Гранатні підсумки можна переносити на плитоносці або на рпс системі.

Вони кріпляться на систему Molle, яка добре зарекомендувала себе як система фіксації підсумків у військових усього світу, а в нашому випадку гранати досить важкі, тож підсумок з ними має бути добре зафіксований, щоб не загубити під час активного руху. 

Підсумки бувають під 1 або більше гранат. Найпоширеніший зазвичай підсумок під 1 гранату.

На що звернути увагу під час вибору підсумка для гранат 

Насамперед на матеріали, граната має бути надійно зафіксована і залишитися при вас навіть в екстремальних ситуаціях. Тому вибирайте підсумок для гранат зі зносостійких і якісних матеріалів, які довго прослужать і не підведуть у потрібний момент. 

Сюди ж ми віднесемо і замки на підсумку, найчастіше використовують фастекси, рідше липучки велкро або інші види фіксування підсумка закритим. Але враховуйте, що в екстремальній ситуації набагато важливіше, як зручно і звідки ви можете дістати гранату 1 рукою, ніж наскільки вам було зручно її туди запхати, тож звертайте насамперед увагу на зручність відкривання. 

Ергономіка також важлива. Зручність самого підсумка і його фіксація на спорядженні, доступ до гранати. Не все вирішує тільки замок, якщо ергономіка не дає змоги швидко вилучити гранату з підсумка, то це може завадити в потрібний момент, коли немає часу або можливості для зайвих рухів. 

Підсумки для гранат Балістика

У компанії "Балістика" наразі є кілька підсумків для гранат різного типу, зокрема і для гранат гранатомета.  

ППГ1, ППГ2, підсумок під ВОГ, касета для гранат - ось перелік наших підсумків, кожен з яких має свої особливості та зручність.

  • ППГ1 - класичний підсумок під ручну гранату з довгим запалом і отвором під нього посередині верхньої кришки. Ми рекомендуємо використовувати його з гранатами, що мають саме УЗРГМ такі, як Ф1 і РГД5. Фіксується на спорядження на систему Молле, а сам підсумок закривається фастексом. Цей підсумок зручний і простий, нічого зайвого, але, на жаль, підходить не під усі види ручних гранат.
  • ППГ2 - друга генерація класичного підсумка на 1 гранату в більш універсальній варіації. Він без отвору зверху для запалу, а просто закриває всю гранату на той самий надійний і зручний фастекс, має схожі габарити і дизайн, але перероблено систему екстракції гранати з підсумка. Ви можете одним рухом підтягнути шапочку (клапан), яка закриває гранату догори, і граната також підтягується догори. Ця ж особливість робить підсумок більш універсальним під різні види і розміри гранат. Підходить під гранати M67, РГД-5, Ф1, РГО, РГН, DM-51. 
  • Підсумок під ВОГ-25 - підсумок для гранатометників. Підсумок під постріли 40 мм для гранатометів типу ГП-25, Форт-600, М320 і подібних. Цей підсумок можна використовувати з ВОГами типу ВОГ-25, ВОГ-25П, М430, M433, ВОГ-25М і подібних гранат (або іншого спорядження), розміром до 40*120 мм. Підсумок під ВОГ для 4-х гранат фіксується за допомогою 4х молле строп, ВОГи надійно утримуються за допомогою стропи і якісних фастексів 25мм.
  • Касета для гранат - штурмовий підсумок під кілька ручних гранат. Це об'ємний підсумок з клапаном на велкро, в якому за допомогою спеціальних одноразових велкро-павучків до велкро-панелі кріпиться до 4х ручних гранат з можливістю дуже швидкого їх використання. Необхідно просто відкрити клапан і відірвати кожну з гранат для використання. Підсумок зручно розміщувати на плітоносці або на поясі, де без зайвих рухів можна по черзі швидко використати кілька гранат. Підходить під усі сучасні гранати, оскільки сам підсумок досить об'ємний і розміщення гранат можливе на всій велкро-панелі. 

Підсумок для гранат Балістика можна купити в Києві в наших фірмових магазинах або замовити в інтернет-магазині з доставкою по Україні.