Підсумки під аптечку

Підсумок під аптечку ПА1 (ММ14)

Колір

990 грн
Підсумок під аптечку ПА2 regular (ММ14)

Колір

1 290 грн
Підсумок під аптечку ПА2 slim (ММ14)

Колір

1 190 грн 774 грн
Ноші індивідуальні (ММ-14)
В наявності
noshi

Колір

1 490 грн
Підсумок під аптечку ПА1 XL (ММ-14)

Колір

1 090 грн
Підсумок під турнікет (Койот)

Колір

220 грн
Підсумок під турнікет закритого типу (ММ-14)

Колір

550 грн
Підсумки під аптечку

Військові всього світу використовують тактичні підсумки для зберігання та переносу всього необхідного спорядження. Не останню роль у спорядженні солдата відіграє тактична аптечка. Підсумок під аптечку повинен містити всі необхідні медикаменти та додаткове спорядження необхідне для надання першої домедичної допомоги в умовах бойових дій, як правило власнику аптечного підсумка, але бувають і випадки коли військові своєю аптечкою рятують життя інших людей. Це важливо, це життєво необхідно, тому аптечний підсумок має бути зручний, простий, місткий та мати характеристики згідно призначення, зазвичай прийнято використовувати аптечні підсумки спеціального медичного стандарту, наприклад протоколи TCCC (Tactical Combat Casualty Care)

Характеристики і переваги тактичних підсумків під аптечку від Балістики

Бойовий аптечний підсумок має містити засоби для зупинки кровотечі - турнікет+маркер, бандаж та гемостатики; перев’язувальні пакети, пластир, оклюзійні наліпки, назофарингіальна трубку, необхідні ліки в таблетках (пілпак) та атравматичні ножиці для розрізання спорядження. При необхідності можна доповнити аптечку більшою кількістю цих засобів або специфічними додатковими медикаментами згідно протоколів, все залежить від величини підсумка та задач.

Ми ретельно продумуємо наші підсумки. Не виключення тут і аптечні підсумки.

Вони виконані з Cordura 1000D - найкращого матеріалу для якісних тактичних підсумків на даний момент. Всі розроблені під певні задачі і мають функцію швидкого зйому та розкриття, що зберігає час у надзвичайних ситуаціях. Форм фактори різні, але скрізь продумана комплектація та розміщення медикаментів під кожну задачу. Всі складники надійно закріплені що дозволяє не втратити наповнення під час руху навіть з розкритою аптечкою. Але при цьому кожен медикамент на своєму місці і легко витягується для використання. Надійна фурнітура та складові наших аптечних підсумків роблять їх практичними та зносостійкими. 

На що звернути увагу коли купуєте аптечний підсумок такмеду?

Перш за все вам треба визначитись, які задачі покладені, який перелік медикаментів вам потрібно туди вкласти і як зручно це все використовувати при необхідності. 

Рекомендуємо дивитись як на матеріали та якість виконання аптечного підсумку так і на його продуманість та практичність. 

Аптечний підсумок має бути при вас весь час, тому він кріпиться на спорядження. Система Molle - частіше за все використовується військовими для підсумків та іншого навісного спорядження, бувають аптечки без можливості швидко зняти їх, але більш практичний та зручний варіант - коли аптечка кріпиться на Velcro-панель (липучку). При цьому аптечка знаходиться при вас, надійно закріплена через систему Молле та велкро, але при необхідності її можна швидко зняти для використання. 

Так як аптечка завжди з вами, вона має добре захищати медикаменти від зовнішнього середовища, при цьому бути достатньо зносостійкою та компактною, щоб не обмежувати рухи. При необхідності її використати вона повинна легко відкриватись одним рухом при цьому медикаменти не повинні відразу випасти з неї, вони повинні бути на виду, зручно але надійно закріплені на своїх місцях. Якісна аптечка з якісним та правильно розміщеним наповненням може врятувати життя як вам так і вашим побратимам. 

Де купити підсумок під аптечку?

Ви можете придбати якісний підсумок під аптечку в нашому інтернет-магазині або відвідати наші фізичні магазини за адреасми: вулиця Героїв Севастополя 5А або Георгія Кірпи 2Б

Ми можемо рекомендувати будь-який наш тактичний підсумок під аптечку нашим захисникам і гарантуємо якість. Також, ви можете легко підібрати підсумок який буде найзручніший саме вам, так як кожна модель має два розміри.