Підсумок під аптечку ПА1 XL (ММ-14)

В наявності
0
Модель: PA1XL
Артикул: 103020207
Варіанти
982 грн.
  • Бонусні бали: 147

Підсумок під аптечку ПА1  -  це компактний, але при цьому достатню вмісткий підсумок.

Завдяки широкому розкриванню майже весь вміст аптечки одразу потрапляє під руку, що безумовно дуже важливо при надані невідкладної допомоги. 

Окремо варто зауважити, що підсумок має систему швидкого знімання та посадки на місце, а сама платформа даної системи  не намертво пришнуровується до системи molle, тому її можна зняти одним рухом, покласти перед собою або передати комусь іншому. 

Аптечку можна носити як  на платформі  швидкого доступу/знімання, так і  без неї, де для  шнуровки  аптечки на систему molle використовується та сама стропа що йде на шнурування платформи. Все одно при такому методі фіксації підсумка є можливість  швидкого знімання, але вже при посадці на місце його потрібно зашнуровувати.

Підсумок має платформу з  системою швидкого знімання та посадки на місце самого підсумка, та  два хлястика для швидкого знімання  самої платформи, які також можна використовувати для кріплення  аптечки без платформи швидкого доступу.

Внутрішній простір підсумка зроблений у вигляді органайзера, за рахунок чарунок, в які вплетена кругла резинка. Окрім цього, в тактичному підсумку-аптечці ПА1 є дві внутрішні кишені, в яких на задній стінці є додаткова еластична стрічка, яка утворює чарунки. 

На передній частині аптечки розташовані чарунки molle, що дозволяє додатково розмістити зовні інші підсумки, або закріпити ножиці. 

 Даний підсумок підійде для комплектування тактичної аптечки, в нього вмішується все необхідне, приклад комплектації є на фото. (Приклад комплектації не входить в ціну підсумка)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: БалістикаПідсумкиПідсумок під аптечку ПА1, 103020207, Підсумки під аптечку