Підсумок під аптечку ПА1 ХL (Чорний)

В наявності
0
Модель: 1646-01
Артикул: 103020206
1 090 грн
 • Бонусні бали: 164
Загальні характеристики
Вид Підсумок Колір Чорний Призначення Медичні Всі характеристики

Медичний підсумок ПА1XL це сучасний медичний підсумок, збільшеного розміру, для розміщення необхідного індивідуального комплекту медицини за сучасними стандартами країн блоку НАТО.

Підсумок під аптечку ПА1XL  уявляє собою зручний підсумок, та має збільшену місткість у порівнянні з ПА1.

Завдяки широкому розкриванню майже весь вміст аптечки одразу потрапляє під руку, що безумовно дуже важливо при надані першої невідкладної допомоги. 

Окремо варто зауважити, що підсумок має систему швидкого знімання та посадки на місце, а сама платформа даної системи  не намертво пришнуровується до системи молле, тому його можна зняти одним рухом, покласти перед собою, або передати комусь іншому. 

 1. Аптечку можна носити як на платформі швидкого доступу/знімання, а також  без неї, де для  шнуровки  аптечки на систему молле використовується та сама стропа що йде на шнурування платформи, (і все одно при такому методові фіксації підсумка є можливість до його швидкого знімання, але вже при посадці на місце його потрібно зашнуровувати).
 2. Підсумок має платформу з  системою швидкого знімання та посадки на місце самого підсумка, та  два хлястика для швидкого знімання  самої платформи, які також можна використовувати для кріплення  аптечки без платформи швидкого доступу.
 3. Внутрішній простір підсумка зроблений у вигляді органайзера, за рахунок чарунок в які вплетена кругла резинка. Окрім в тактичному підсумку аптечка ПА1XL є дві внутрішні кишені в яких на задній стінці є додаткова еластична стрічка яка утворює чарунки. 
 4. На передній частині аптечки розташовані чарунки молле, що дозволяє додатково розмістити зовні інші підсумки, або закріпити ножиці. 

Даний підсумок підійде для комплектування тактичної аптечки, в нього вмішується все необхідне, приклад комплектації є на фото.(приклад комплектації не входить в ціну підсумка аптечки) Ви можете придбати цей товар в нашому інтернет магазині, з доставкою по Україні,

Характеристики:

 • Виробник: "Балістика"
 • Розмір в складеному стані: 200х160х70м
 • Вага: 280 г. 
 • Матеріал зовнішньої тканини: Нейлон (Cordura 1000d)
 • Матеріал внутрішньої кишені: Поліестер Oxford
 • Стропа: Нейлон 
 • Липучка: Velcro/Alfatex
 • Колір: Чорний

     Ви можете купити підсумок під аптечку ПА1XL в Києві, або замовити в нашому інтернет магазині Балістика.

Вид Підсумок
Колір Чорний
Призначення Медичні

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Колір