Плитоноска М3 Pro (Мультикам) з системою швидкого скидання Plate carrier Балістика

В наявності
2
Модель: 1602-01
Артикул: 101020108
9 310 грн
 • Бонусні бали: 1397
Загальні характеристики
Колір Мультикам Модель M3 Pro Особливості З швидким скидом;без плит Розмір 25*30 Всі характеристики

Якісна та технологічна плитоноска з системою швидкого скидання M3 Pro від Балістики.

 1.  Відсутність клапана розкривання плитоноски з велкро, яку ми замінили на зручні безшумні пряжки.
 2.  Камербанд кріпиться за еластичну стропу, яка розроблена спеціально під нас. У розтягнутому стані вона має ті ж самі  характеристики, що звичайна стропа, тобто не рветься.
 3.  Плитоноска має широку панель Velcro (липучки), що забезпечує фіксацію індифікаторів, в тому числі і великих. Посилення бічного шва стропою, яку також можна використовувати для фіксації різних дрібних деталей.
 4.   Плитоноска оснащена ергономічними верхніми лямки кріплення виготовленні у вигляді суцільного коміру з використанням  3D сітки  та товстого демпферу, мають ергономічну форму, яка розподіляє навантаження, тому плитоноска майже не відчутна, тобто не навантажує плечі. Самі плечові лямки мають вставки з гіполону (який перешкоджає сковзанню прикладу в момент прикладки зброї та стрільбі), лямки регулюються  за допомогою наліпки Velcro, та додатково фіксуються клапаном, на якому також продубльовані вкладки із гіполону.
 5. На задній стінці плитоноски інтегровано малогабаритний рюкзак (під гідратор та кріплення для нього , або малогабаритні речі). Евакуаційна стропа знаходиться над плитою, що забезпечує зручне використання.
 6. Перевагою кольору "мультикам" є наявність NIR (Near Infra Red) пропитки яка зменшує помітність у ПНБ. 

Особливістю моделі М3-Pro є «система швидкісного скидання» яка запатентована компанією «Балістика». Дана система виконана з елементами сталевого тросу, який за рахунок конструкції не перешкоджає роботі медиків. Система швидкого скидання розрахована на легкий, короткий рух однією рукою (тобто на один рух із мінімальним зусиллям/навантаженням) Ручка приводу системи швидкого скидання знаходиться на рівні грудей, збоку від пластини, та ховається на внутрішню сторону плитоноски, де її легко намацати.   Вона виконана у формі ручки-хлястика, а не кільця, та додатково фіксується кнопкою за внутрішню частину плитоноски, що  унеможливлює її випадкове зачеплення. Процес скидання плитоноски займає долі секунди.  Вона дозволяє робити контрольоване скидання на ліву або праву сторону.

На внутрішній частині розташований 5-ти мм демпфер + додаткові 10-ти мм., демпферні подушки, які надійно знімають позаперешкодну деформацію. Розташування демпферних подушок також забезпечує якісну вентиляцію.  Додаткову вентиляцію та комфорт носіння забезпечує крупна 3Д сітка, через яку вільно циркулює повітря. Плейт розрахований під комплектацію стандартними пластинами розміром 25смХ30см зі скошеними верхніми кутами. У базовій комплектації такі плити постачаються у всіх бронежилетах ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, НАБУ, ГУР. Дана плитоноска відмінно замінить зношений чохол армійського бронежилета. 

Ви безперечно оціните зручність даного плейт керріера в порівнянні зі штатним бронежилетом. Він не спадає, не тре, липучки не рвуться через півмісяця.  Окремо вас порадує скелетний камербанд (бічна куліса) який не заважає вентиляції, влітку просто не замінна річ. Крім того на нього можна розвісити БК і додаткові бічні плити. Плитоноска Plate carrier "Балістика" М3-Pro виготовлена на програмованому устаткуванні, що дозволяє досягти високої якості виробу, точності виконання системи MOLLE, надійності всіх швів і з'єднань. Ви можете бути впевнені, що даний плейт керріер не порветься на другому місяці експлуатації.

Потрійні ряди чарунок MOLLE на камербанді дозволяють кріпити підсумки до індивідуальних вимог користувача, так як вам зручно, а не так як зручно криворукому конструктору. Всі відповідальні місця на чохлі до бронежилета посилені рознесеною закріпкою, що забезпечує ту легендарну міцність про яку всі говорять. Ми здійснюємо відправку плитоноски Plate carrier "Балістика" М3 по всій Україні, або ви можете забрати її безпосередньо з виробництва в Києві. Плитоноска м3 про випускається в таких основних кольорах:  мультикам, мультикам неоригінальнальний, олива, койот, чорний, ММ14 (український піксель).

Крім того можна замовити дешевшу версію Плитоноска м3 про Lite через відсутність у плитоноски інтегрованого рюкзачка. Також Плитоноска М3 Pro випускається спеціально адаптована для комфортного носіння жінками, називається вона Плитоноска М3 про (жіноча версія)

Характеристики:

 • Основна тканина: Cordura 1000D;
 • Стропа: поліамід нейлон;
 • Демпфер і вентиляція: 3D сітка з м'якими подушками;
 • Липучка: Velcro® Alfatex;
 • Фурнітура: 2M, Fastex-UA;
 • Розмір: регулюється;
 • Вага: 1100 г;
 • Під бронеплити: М 25*30 см;
 • Колір: Мультикам®.

Перевагами орігинального мультикаму над усіма іншими кольорами є використання оригінальної Cordura 1000D Original MultiCam® з NIR просоченням (яке зменшує помітність у ПНБ), використання оригінальної плетеної стропи Murdock webbing™ MultiCam®. Крім цього, на виробах з оригінального мультикаму використовується липучка, виробництва компанії Velcro™ у кольорі MultiCam®.

*** компанія залишає за собою право змінити комплектацію без додаткового оповіщення споживачів. (уточнюйте комплектацію перед замовленням)

Колір Мультикам
Модель M3 Pro
Розмір 25*30

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Колір