Сухарка - нерозсипайка "Компакт" Балістика (ММ-14)

В наявності
0
Модель: 242-01
Артикул: 103070707
1 210 грн -35 %
Ваша знижка: 424 грн

786 грн
Загальні характеристики
Вид Підсумок Колір Український піксель Особливості Утилітарний Призначення Сухарні Всі характеристики

Сухарка - нерозсипайка "Компакт" від компанії Балістика

Сухарка, також відома як “Мародерка” - це універсальний підсумок, який може використовуватись під дуже великий спектр завдань, починаючи від перенесення в ньому патронів розсипом або в пачках до використання його як підсумок під короб м249.

Завдяки своїм компактним розмірам у складеному положенні даний підсумок може бути розміщений на задній частині плитоноски та використовуватись як невеличкий рюкзачок, якщо в ньому розмістити гідратор, він може стати повноцінною частиною питної системи на спорядженні бійця.

При використанні Сухарки “Компакт” від Балістики з рпс, наприклад з рпс “Черсел”, яку ви можете купити в нас на сайті, цей підсумок покаже себе як зручна та надійна частина вашого спорядження завдяки клапану “Нерозсипайці” який дозволяє отримати доступ до наповнення підсумка не відкриваючи його.

В підсумок сухарний від компанії Балістика влазить великий спектр речей, що можуть знадобитися і в бою, і в полі, і в побуті, такі як додаткове бк, сітка для маскування, сухий одяг, їжа - сухпай. До спорядження підсумок кріпиться за допомогою системи molle, вона ж присутня і на самому підсумку, що дає можливість розмістити безпосередньо на сухарці додаткове спорядження.

Характеристики:

  • Матеріал: Кордура 1000Д
  • Стропа: Нейлон 
  • Розміри в складеному стані: 23х25х3 см.
  • Розміри в розкладеному стані: 23х25х10 см.
  • Вага: 310 г.
  • Об'єм: 4,35 л.
  • Колір: ММ14.

Купити підсумок сухарка-нерозсипайка “Компакт” в Києві можна в наших магазинах чи замовити в інтернет-магазині Балістика з доставкою по Україні.

Вид Підсумок
Колір Український піксель
Особливості Утилітарний
Призначення Сухарні

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Колір