Плитоноска М3 Pro (Койот) з системою швидкого скидання Балістика

В наявності
1
Модель: 1595-01
Артикул: 101020101
6 840 грн
 • Бонусні бали: 1026
Загальні характеристики
Колір Койот Модель M3 Pro Особливості З швидким скидом;без плит Розмір 25*30 Всі характеристики

Якісна та технологічна плитоноска з системою швидкого скидання M3 Pro від Балістики.

Відмінною рисою даного Plate Carrier "Плитоноска М3 Pro" від моделі М2 є:

 1. Відсутність клапана розкривання плитоноски з велкро, яку ми замінили на зручні безшумні пряжки.
 2. Камербанд кріпиться за еластичну резинку. У розтягнутому стані вона має ті ж самі  характеристики, що звичайна стропа, тобто не рветься.
 3. Плитоноска має широку панель Velcro (липучки), що забезпечує фіксацію ідентифікаторів, в тому числі і великих. Посилення бічного шва стропою, яку також можна використовувати для фіксації різних дрібних деталей.
 4. Плитоноска оснащена ергономічними верхніми лямки кріплення виготовленні у вигляді суцільного коміру з використанням  3D сітки  та товстого демпферу, мають ергономічну форму, яка розподіляє навантаження, тому плитоноска майже не відчутна, тобто не навантажує плечі. Самі плечові лямки мають вставки з гіполону (який перешкоджає сковзанню прикладу в момент прикладки зброї та стрільби), лямки регулюються  за допомогою Velcro, та додатково фіксуються клапаном, на якому також продубльовані вкладки із гіполону.
 5. На задній стінці плитоноски інтегровано малогабаритний рюкзак (під гідратор та кріплення для нього , або малогабаритні речі).
 6. Евакуаційна стропа знаходиться над плитою, що забезпечує зручне використання.

Особливістю моделі М3-Pro є «система швидкісного скидання» яка запатентована компанією «Балістика». Система швидкого скидання розрахована на легкий, короткий рух однією рукою (тобто на один рух із мінімальним зусиллям/навантаженням). Ручка приводу системи швидкого скидання знаходиться на рівні грудей, збоку від пластини, та ховається на внутрішню сторону плитоноски, де її можна легко намацати.   Вона виконана у формі ручки-хлястика, а не кільця, та додатково фіксується кнопкою за внутрішню частину плитоноски, що  унеможливлює її випадкове зачеплення. Процес скидання плитоноски займає долі секунди.  Вона дозволяє робити контрольоване скидання на ліву  або праву сторону. На внутрішній частині розташований 5-ти мм демпфер + додаткові 10-ти мм., демпферні подушки, які надійно знімають позаперешкодну деформацію. Розташування демпферних подушок також забезпечує якісну вентиляцію.  Додаткову вентиляцію та комфорт носіння забезпечує крупна 3Д сітка, через яку вільно циркулює повітря.

Плейт розрахований під комплектацію стандартними пластинами розміром 25*30 зі скошеними верхніми кутами. 

Ви безперечно оціните зручність даного плейт керріера в порівнянні зі штатним бронежилетом. Він не спадає, не тре, липучки не рвуться через півмісяця.  Окремо вас порадує скелетний камербанд (бічна куліса) який не заважає вентиляції, влітку просто не замінна річ. Крім того на нього можна розвісити БК і додаткові бічні захисні плити. Плитоноска Plate Carrier "Балістика" М3-Pro виготовлена на програмованому устаткуванні, що дозволяє досягти високої якості виробу, точності виконання системи MOLLE, надійності всіх швів і з'єднань. Ви можете бути впевнені, що даний плейт керріер не порветься на другому місяці експлуатації.

Потрійні ряди чарунок MOLLE на камербанді дозволяють кріпити підсумки до індивідуальних вимог користувача, так як вам зручно. Всі відповідальні місця на чохлі до бронежилета посилені рознесеною закріпкою, що забезпечує ту легендарну міцність про яку всі говорять.

Ми здійснюємо відправку плитоноски Plate carrier "Балістика" М3 по всій Україні, або ви можете купити її безпосередньо в магазині або шоурумі в Києві. Крім того можна замовити дешевшу версію Плитоноска М3 Pro Lite через відсутність у плитоноски інтегрованого рюкзачка. Також Плитоноска М3 Pro випускається спеціально адаптована для комфортного носіння жінками, називається вона Плитоноска М3 Pro (жіноча версія).

Характеристики:

 • Основна тканина: Cordura 1000D;
 • Стропа: поліамід нейлон;
 • Демпфер і вентиляція: 3D сітка з м'якими подушками;
 • Липучка: Velcro® Alfatex;
 • Фурнітура: 2M, Fastex-UA;
 • Розмір: регулюється;
 • Вага: 1100 г;
 • Під бронеплити: М 25*30 см;
 • Колір: Койот.

Койот - це однотонний камуфляж, який стоїть на озброєнні корпуса морської піхоти США на рівні з Мультикамом. Це гарний та популярний камуфляж, за рахунок своєї багатофунціональності, доступності та можливості поєднувати з іншими кольорами.

*** компанія залишає за собою право змінити комплектацію без додаткового оповіщення споживачів. (уточнюйте комплектацію перед замовленням)

Колір Койот
Модель M3 Pro
Розмір 25*30

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Колір