Термобілизна

M-TAC термобілизна Active Level I Black L

Розмір

M L XL 2XL
1 147 грн
M-TAC Термобілизна ThermoLine Ollive розмір L

Розмір

M L XL 2XL

Колір

1 058 грн
Термобілизна

Термобілизна – тактична чи звичайна – спеціально призначена для того, щоб підтримувати оптимальну температуру тіла в холод. Вона є першим шаром одягу і відводить вологу від шкіри на наступний шар, щоб запобігти переохолодженню, а отже, застуді. Однак її важливо правильно дібрати – відповідно до передбачуваного рівня активності, умов використання та матеріалу. У нашому онлайн-магазині представлена якісна термобілизна для військових, що допоможе почуватися комфортно у морозні дні.

Характеристики та переваги військової термобілизни

Термобілизна здатна замінити собою кілька шарів звичайного одягу. А це дозволяє зберегти свободу рухів і зосередитися на бойових завданнях без відволікання на промерзлі частини тіла. До конкретних особливостей термошару належать такі:

  • Регулює температуру та захищає не лише від переохолодження, але й від перегрівання. Це вкрай важливо, коли потрібно часто змінювати інтенсивність навантажень.
  • Використання інноваційних матеріалів дозволяє білизні не тільки утримувати тепло близько до тіла, але й відводити вологу та підтримувати відчуття сухості впродовж усього дня.
  • Військова термобілизна, як і звичайна, безперешкодно пропускає повітря, підтримує природну циркуляцію, але при цьому не дає теплу розсіюватися.
  • Завдяки особливому прошарку з пористою структурою утеплювальна білизна швидко сохне та запобігає дискомфорту від прилиплої до тіла вологої тканини. Це забезпечує постійне відчуття свіжості навіть за підвищеної активності.
  • Значно легша та тонша, ніж звичайний одяг, особливо якщо він багатошаровий. Тому бійці, які й так обтяжені важким масивним спорядженням, мають змогу позбутися зайвої об’ємності.
  • Створюється з еластичних матеріалів, які щільно облягають тіло і водночас не сковують рухів.

Критерії вибору тактичної термобілизни

Існують різні види термобілизни, які не є універсальними для всіх випадків. Щоб не прогадати з вибором, передусім варто взяти до уваги матеріал:

  • Синтетика, яка, власне, не має зігрівальних властивостей, підходить для тих, хто активно рухається. Синтетична термобілизна для військових та цивільних еластична, має обтислий крій і гарно зберігає форму. Водночас добре відводить вологу від тіла та швидко сохне. Це означає, що коли ви зупинитесь після інтенсивної ходи чи бігу, то піт не холодитиме шкіру, оскільки вийде назовні і випарується.
  • Термошар із вовни мериноса чи альпаки, крім вологовідведення, добре зберігає тепло, коли військовий не рухається. Характеризується більш вільним кроєм, м’якістю, гіпоалергенністю, добре підходить для сну. Така білизна дихає, швидко висихає, не вбирає вологу та неприємні запахи.
  • Комбінована термобілизна із синтетики та вовни підійде для середньої активності. Крім того, вона може бути альтернативою 100% вовні, адже коштує дешевше. Добре облягає, відводить вологу від тіла та утримує тепло. Зазвичай складається з двох шарів: внутрішній – синтетичний, зовнішній – натуральний.

Важливо окремо згадати про недоліки синтетичних волокон. Вони створюють сприятливе середовище для розмноження бактерій та грибків, а це призводить до неприємного запаху, подразнень та навіть запалень. Тому краще купити термобілизну (чоловічу чи жіночу), оброблену антибактеріальним просоченням з іонами срібла, які допомагають запобігти цьому.

Також звертайте увагу на:

  • Якість швів. Вони мають бути плоскими й виконані еластичною ниткою. Це допоможе запобігти дискомфорту під час тривалого носіння під одягом. Рекомендується обирати термобілизну з анатомічним кроєм для додаткової зручності.
  • Наявність вставок для вентиляції. Вони потрібні у зоні спини, під руками, колінами та на інших ділянках із підвищеним потовиділенням, щоб забезпечити кращий повітрообмін.
  • Бавовну у складі. Цей матеріал довго сохне, що може призвести до замерзання через те, що після фізичних навантажень тіло залишиться вологим. А тому він небажаний для таких виробів.
  • Умови догляду, вказані на бирці. Зазвичай виробники рекомендують прати за температури води не вище 30 °С. Не можна відтискати та прасувати термобілизну, а сушити слід природним шляхом, без підігрівання, інакше вона може втратити свої властивості.
  • Щільність тканини. Для середньої активності за температури -10 °С найкраще підійде щільність 200 г/м². Якщо надворі тепліше, наприклад у демісезон, можна брати тонший матеріал. Для невеликої рухливості або тривалої нерухомості варто обирати щільність від 260-320 г/м².

Для військовослужбовців оптимально мати два набори термобілизни: один легший щільністю 160-200 г/м², другий щільніший – від 250 до 320 г/м². У разі сильних морозів їх можна поєднати для кращого утеплення.

Де купити термобілизну чоловічу військову в Україні?

«Балістика» пропонує термобілизну для різних ситуацій та потреб. Ви легко знайдете необхідний продукт за допомогою деталізованих фільтрів та зручної навігації на сайті. Докладні описи і фото виробів у різних ракурсах дозволяють дізнатися найменші подробиці. А якщо цього виявиться недостатньо, наші менеджери проконсультують з усіх питань і підкажуть найоптимальніший варіант. Вартість термобілизни повністю відповідає її характеристикам.

Термобілизна, комплект якої складається з штанів та футболки, забезпечить вам комфортне носіння впродовж тривалого часу. Легкі, приємні до тіла матеріали та висока якість виробництва гарантують, що ви залишитесь задоволені своїм придбанням. Замовте виріб та отримайте його в будь-якому регіоні в Україні.