Плитоноска М3 Pro Lite (XL 27х33 см) (ММ-14) з системою швидкого скидання

В наявності
1
Модель: 1619-01
Артикул: 101020507
6 200 грн -35 %
Ваша знижка: 2 170 грн

4 030 грн
Загальні характеристики
Колір Український піксель Модель M3 Pro Lite Особливості З швидким скидом;без плит Розмір 27*33 Всі характеристики

Якісна та технологічна плитоноска (під плити 27*33 L розмір) з системою швидкого скидання M3 Pro Lite від Балістики.

Відмінною рисою даного Plate Carrier  є:

 1.  Відсутність клапана розкривання плитоноски з велкро, яку ми замінили на зручні безшумні пряжки
 2.  Камербанд кріпиться за еластичну стропу яка розроблена спеціально під нас. У розтягнутому стані вона має ті ж самі  характеристики, що й звичайна стропа, тобто не рветься.
 3.  Широка панель Velcro(липучки), що забезпечує фіксацію ідентифікаторів, в тому числі і великих. Посилення бічного шва стропою, яке також можна використовувати для фіксації різних дрібних деталей.
 4.   Верхні лямки кріплення виготовленні у вигляді суцільного коміру з використанням 3D-сітки та товстого демпферу, мають ергономічну форму, яка розподіляє навантаження, тому плитоноска майже не відчутна, тобто не навантажує плечі. Самі плечові лямки мають вставки з гіполону (який перешкоджає сковзанню прикладу при кладці зброї та стрільбі), лямки регулюються  за допомогою наліпки Velcro, та додатково фіксуються клапаном, на якому також продубльовані вкладки із гіполону.

Особливістю моделі М3-Pro Lite є «система швидкого скидання» яка запатентована компанією «Балістика».
Дана система виконана з елементами сталевого тросу, який завдяки конструкції не перешкоджає роботі медикам.
Система швидкого скидання розрахована на легкий, короткий рух однією рукою (тобто на один рух із мінімальним зусиллям/навантаженням).
Ручка приводу системи швидкого скидання знаходиться на рівні грудей, з боку від пластини, та ховається на внутрішню сторону плитоноски, де її легко нащупати. Вона виконана у формі ручки-хлястика, а не кільця, та додатково фіксується кнопкою за внутрішню частину плитоноски, що у сумі  унеможливлює її випадкове зачеплення. Процес скидання плитоноски займає долі секунд. Вона дозволяє робити контрольоване скидання на ліву, або праву сторону. 


На внутрішній частині розташований 5-ти мм демпфер + додаткові 10-ти мм., демпферні подушки, які надійно знімають позаперешкодну деформацію. 
Розташування демпферних подушок також забезпечує якісну вентиляцію. Додаткову вентиляцію та комфорт носіння забезпечує якісна 3Д сітка, через яку вільно циркулює повітря.

Плейт розрахований під комплектацію стандартними плитами розміром 27Х33см (L-size) зі скошеними верхніми кутами( SAPI style cut). У базовій комплектації такі плити постачаються у бронежилетах ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, НАБУ, ГУР.
Дана плитоноска відмінно замінить зношений чохол армійського бронежилета.


Ви безперечно оціните зручність даного плейт керріера в порівнянні зі штатним бронежилетом. Він не спадає, не тре, липучки не рвуться через півмісяця. 


Окремо вас порадує скелетний камербанд (бічна куліса) який не заважає вентиляції, влітку просто не замінна річ. Крім того на нього можна розвісити БК і додаткові бічні плити. 
Плитоноска Plate carrier "Балістика" М3-Pro Lite виготовлена на програмованому устаткуванні, що дозволяє досягти високої якості виробу, точності виконання системи MOLLE, надійності всіх швів і з'єднань. Ви можете бути впевнені, що даний плейт керріер не порветься на другому місяці експлуатації.
   

Потрійні ряди чарунок MOLLE на камербанді дозволяють кріпити підсумки до індивідуальних вимог користувача, так як вам зручно. Завдяки двошаровій стропі зберігається можливість розміщення підсумків.
Всі відповідальні місця на чохлі до бронежилета посилені рознесеною закріпкою, що забезпечує ту легендарну міцність про яку всі говорять.

 • Вага чохла: 1100г;
 • Фурнітура: 2М;
 • Матеріал: нейлон (Cordura) 1000d, 3D сітка, гіполон(хайпалон);
 • Стропа: поліамід нейлон;
 • Демпфер і вентиляція: 3D сітка з м'якими подушками;
 • Липучка: Velcro® Alfatex;
 • Розмір: регулюємий (по талії 60-120см);
 • Під бронеплити: L 27*33 см;
 • Колір: ММ14;

Українській піксель - ММ14 (Малюнок маскувальний 2014 року) це чудовий камуфляж, який було створено саме для роботи в Українській кліматичній зоні. Цей камуфляж офіційно прийнятий на озброєння ЗСУ на відміну від того ж мультикаму. На наших виробах у кольорі ММ14 ми використовуємо аналог Cordura 1000D у кольорі ММ14, котра має водовідштовхувальний шар, як і інші тканини, які ми використовуємо. Стропа на виробах в ММ14 використовується відповідного кольору, яка була створена методом плетіння (аналог Murdock Webbing). Крім того, на плитоносках та іншій продукції у камуфляжі ЗСУ використовується липчука з фарбуванням ММ14. Патерн ММ14 - це універсальний камуфляж, який чудово працює з таким кольором, як олива.

Купити Plate carrier плитоноску М3 Pro Lite 27*33 в Києві можна в наших магазинах чи замовити в інтернет-магазині "Балістика" з доставкою по Україні. 

*** компанія залишає за собою право змінити комплектацію без додаткового оповіщення споживачів. (уточнюйте комплектацію перед замовленням)

Модель M3 Pro Lite
Розмір 27*33

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Колір