Плитоноска М2 (Койот) Plate Carrier Балістика

В наявності
2
Модель: 1590-01
Артикул: 101010201
4 130 грн
  • Бонусні бали: 620
Загальні характеристики
Колір Койот Модель М2 Особливості На липучках;без плит Розмір 25*30 Всі характеристики

Якщо ви шукайте дійсно якісну покращену плитоноску за найкращою ціною, то даний plate carrier "Балістіка" М2 - ідеальне рішення.

Відмінною рисою даного плейт Керріер  є:

  1. Спеціальна технологія прострочки велкро на передній частині плитоноскі (клапан камербанда), що повністю захищає її від відриву.
  2. Другий 3D шар демпфера на внутрішній частині Плейта, який забезпечує прекрасну вентиляцію; Окрім того ці подушечки виглядають ну дуже стильно. Також додатковий шар демпфера зменшує заперешкодний вплив!
  3. Система кріплення камербанда розташовується зовні під клапаном на широкому еластичною стрічці. Завдяки цьому плитоноска щільно прилягає до тіла і не сковує рухів!
  4. Камербанд зручно  кріпиться  за еластичну стрічку, за допомогою швидкісного фіксатора, що має зручну,  просту та надійну систему регулювання розміру.
  5. Сам камербанд має скелетну форму, що забезпечує надійну вентиляцію, та виготовлений із здвоєною стропою, що дозволяє використовувати одночасно як внутрішній балістичний захист так і різноманітні підсумки.    

Plate carrier розрахований під комплектацію стандартними пластинами розміром 25смХ30см зі скошеними верхніми кутами.      

Plate carrier "Балістика" М2 виготовлена на програмованому устаткуванні, що дозволяє досягти високої якості виробу, точності виконання системи MOLLE, надійності всіх швів і з'єднань. Ви можете бути впевнені, що даний плейт керріер не порветься на другому місяці експлуатації.    

Плечові лямки плитоноски оснащені додатковими демпферними подушками 70х200мм, тобто не тиснуть і не натирають. Підгонка здійснюється за допомогою камербанда скелетного типу, який можна зафіксувати жорстко, або на еластичні стрічки.    

Потрійні ряди чарунок MOLLE на камербанді дозволяють кріпити підсумки до індивідуальних вимог користувача, так як вам зручно, а не так як зручно криворукому конструктору.  

Всі відповідальні місця на плитоноски посилені рознесеною закріпкою, що забезпечує ту легендарну міцність про яку всі говорять. Ми здійснюємо відправку плитоноски Plate carrier "Балістика" М2 по всій Україні, або ви можете придбати її в наших магазинах в Києві- адреси: вул. Героїв Севастополя 5А та вул. Георгія Кірпи 2Б. Плитоноска виготовлена в кольорі койот, даний патерн відмінно поєдується з іншими камуфляжами; не маркий; не кидається в очі; актуальний круглий рік, а особливо в теплу пору року.

*** компанія залишає за собою право змінити комплектацію без додаткового оповіщення споживачів. (уточнюйте комплектацію перед замовленням)ектацію без додаткового оповіщення споживачів. (уточнюйте комплектацію перед замовленням)

Колір Койот
Модель М2
Особливості На липучках;без плит
Розмір 25*30

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Колір