Штурмові плитоноски
Якісна бойова броня має забезпечувати максимально можливий рівень захисту від широкого спектра загроз. Штурмові плитоноски створені спеціально для роботи в умовах підвищеного ризику. При цьому вони мають не лише захищати, а й гарантувати комфорт. Інтернет-магазин українського виробника «Балістика» містить широкий вибір бронезахисту з ретельно продуманим дизайном і широким функціоналом, що відповідає потребам штурмовиків.
Особливості та сфери використання штурмових плитоносок
Штурмові плитоноски виготовляються з міцних тканин, не лише стійких до різних пошкоджень, а й здатних зупиняти подальший розрив після первинного ураження. Водночас текстильна частина може витримати вагу та об’єм пластин зі сталі, кераміки, поліетилену високої щільності.
Модульна конструкція дає змогу додавати або замінювати захисні елементи залежно від специфічних потреб місії та типів загроз. Так, на камербанди можна встановити кишені для бічних плит, до передньої панелі прикріпити фартух, що перекриває живіт та пах, для захисту шиї призначений комір тощо. Все це робить плитонос максимально адаптивним та універсальним.
Ще однією обов’язковою особливістю засобів індивідуального захисту є можливість навішувати підсумки та інше спорядження. Під час рейдів може згодитися різний вміст, який допомагає краще виконувати роботу та рятує життя. Це можуть бути запасні магазини, гранати, аптечки, турнікети, гідратори, сухпайки, тактичний інвентар тощо.
Такі вироби зі зрозумілих причин необхідні насамперед військовослужбовцям. Наприклад, коли штурмові групи атакують добре укріплені ворожі позиції, виконують диверсійні операції в тилу противника тощо. Крім забезпечення захисту, броня також додає солдатам упевненості. Адже усвідомлення, що вони добре захищені, допомагає їм зосередитися на роботі й ухвалювати ефективні рішення, не побоюючись травм.
Крім військових, виріб використовують:
- поліцейські – під час затримання особливо небезпечних злочинців, придушення заворушень;
- спецназ – під час контртерористичних операцій, звільнення заручників;
- миротворці – під час місій у зонах конфліктів.
Критерії вибору штурмової плитоноски
Під час добору броні, призначеної для штурму, слід враховувати такі параметри:
- Вага. Що важчий броневиріб, то більше він стомлює бійця. Однак і скорочення ваги може мати негативні наслідки та призвести до зниження захисних властивостей. Тому між цими показниками має зберігатися баланс.
- Розмір. Для військовослужбовців важливо, щоб штурмові плитоноски підходили під їхню статуру. Це питання не лише комфорту, а й ефективності під час бойових зіткнень. Адже занадто великий або малий жилет створюватиме перешкоди, сковуватиме рухи та знижуватиме швидкість реакції на загрози.
- Вартість. Найкраще обрати чохол високої якості, навіть якщо він дорожчий. Зате порівняно з дешевими моделями він буде зручнішим і прослужить значно довше без втрати ефективності.
Особливу увагу варто звертати на матеріал пластин, які сумісні з конкретним плитником. Завдяки сучасним технологіям вони вже не обмежуються лише сталлю. Сьогодні створюють легкі і міцні матеріали для бронеплит, – надвисокомолекулярний поліетилен (НВМПЕ), арамідні волокна, кераміка тощо.
Згідно з українськими стандартами, існує 6 класів захисту, які знешкоджують уламки та кулі певного калібру на певній швидкості. Сталеві бронеплити, які виготовляє «Балістика», мають 3-й та 4-й клас захисту.
М’який балістичний захист з НВМПЕ – 1-й та 2-й клас захисту, жорсткий – 3-й клас захисту. Усі вони виготовляються у двох розмірах: стандартному (25×30 см) та збільшеному (27×33 см).
Переваги штурмових плитоносок від «Балістики»
До основних плюсів, якими вирізняються штурмові плитоноски від виробника, можна віднести такі:
- М’які плечові лямки. Оснащені 3D-сіткою і товстим демпфером, які допомагають підігнати виріб під форму тіла воїна, рівномірно розподіляють навантаження і сприяють циркуляції повітря.
- Скелетний камербанд. Кріпиться на міцну еластичну стропу, яка ховається всередині плитоноски, та дає змогу чіпляти підсумки та додатковий бічний захист.
- Система MOLLE. Чарунки MOLLE розташовані практично на всіх поверхнях жилета, що дає змогу кріпити спорядження в зручних місцях.
- Демпферні подушки та 3D-сітка. Ці елементи на внутрішній стороні виробу забезпечують вентиляцію та комфорт, запобігають натиранню та значно знижують заперешкодну травму.
- Система екстреного скидання. Завдяки їй можна розділити чохол на частини за лічені секунди, що вкрай важливо в екстрених ситуаціях.
- Міцна тканина. Штурмові плитоноски виготовляють з високоякісного нейлону Cordura 1000D, який є еталоном для пошиття військового спорядження завдяки зносостійкості та довговічності.
- Широка панель Velcro-липучок. Призначена для фіксації ідентифікаторів і дрібного спорядження.
- Модулі захисту. До виробу можна прикріпити додаткові модулі захисту, наприклад бічні бронепакети, протиуламковий фартух, захист плечей, попереку, комір тощо.
Де купити штурмову плитоноску в Україні?
У фізичних магазинах та на сайті компанії «Балістика» представлений широкий асортимент тактичного спорядження. На порталі ви можете ознайомитися з характеристиками кожного продукту та обрати той, який якнайкраще відповідає вашим запитам. А наші фахівці за потреби ще детальніше опишуть штурмові плитоноски та допоможуть остаточно визначитися з вибором. На всі товари надається гарантія, а в разі пошкодження проводиться безкоштовний ремонт.
Вибір хорошого бронезахисту в Україні – це надзвичайно важливе рішення для тих, хто перебуває в зоні активних бойових дій. «Балістика» знається на тому, як створювати продукти, які забезпечують максимальний захист і комфорт у найекстремальніших умовах. Замовте необхідну вам штурмову плитоноску і переконайтеся в цьому самі.