Легкий м'який бронепакет під РПС Черсел XL 1-й клас захисту

4
5
В наявності
0
Модель: 1542-01
Артикул: 105020801
5 640 грн
  • Бонусні бали: 846
Загальні характеристики
Клас захисту 1 Матеріал Поліетилен Призначення Для РПС Всі характеристики

М'який бронезахист (м'які балістичні пакети, протиосколочні пакети).

Сам матеріал для  бронепакетів надвисокомолекулярний поліетилен (НВМПЕ) виробляється в  Ізраїлі компанією FMS. Даний матеріал відрізняється підвищеною живучістю  и легкістю.

Вага: 1й - клас - 752 г

Бронепакет 1а класу захисту  нашого виробництва з матеріалу (НВМПЕ) при випробуваннях витримує постріл із автоматичного пістолета Стєчкіна та пістолету Glock 17 кулею з свинцевим осердям з відстані 5 метрів. Має заперешкодне ураження до 22мм (в середньому 15мм і менше), тобто є краще тих бронепакетів, які на даний час  стоять на озброєні в ЗСУ і виготовлені з кевлару (параараміду).  Також бронепакети з НВМПЕ не втрачають своїх балістичних властивостей при намоканні, на відміну від кевлару (параараміду). В сукупності це дуже високі показники захисних властивостей. Досягається це завдяки передовим технологіям  компанії FMS (виробник матеріалу НВМПЕ), а також якістю виробництва самого бронепакету компанією "Балістика". 

М'які бронепакети надійно захищають від дрібних уламків (осколків) та вторинних вражаючих елементів (уламки бетону, скла та ін.).  Відстріл першого і другого класів захисту відбувається з 5 метрів.

Показник протиуламкової стійкості V-50 для бронепакету 1 класу - 614.5 м/с 

Протокол відстрілу 1 клас захисту згідно ДСТУ (STANAG V50 - 614,5 м/с)

*Під 1а, 1 класом розуміється еквівалент за складом, який випробовується на стандартних зразках 400х400мм. Тому на зразках меншого розміру та форми може відрізнятись заперешкодна травма.

** Бронепакет до РПС "ЧЕРСЕЛ" можна використовувати лише з РПС "ЧЕРСЕЛ" ТМ "БАЛІСТИКА".

Клас захисту 1
Матеріал Поліетилен
Призначення Для РПС

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Клас захисту

1 2