Підсумок під аптечку ПА1

Розмір в складеному стані: 160х160х70мм

Матеріал зовнішньої тканини: Нейлон Cordura 1000d
Матеріал внутрішньої кишені: Поліестер Oxford

 

  • Рейтинг:
  • Розміри (Д x Ш x В):
    15.00 x 15.00 x 5.00 см

895 грн.
+ 134 бонусів
Є в наявності

Підсумок під аптечку ПА1  -  це компактний, але при цьому достатню вмісткий підсумок.

Завдяки широкому розкриванню майже весь вміст аптечки одразу потрапляє під руку, що безумовно дуже важливо при надані невідкладної допомоги. 

Окремо варто зауважити, що підсумок має систему швидкого знімання та посадки на місце, а сама платформа даної системи  не намертво пришнуровується до системи molle, тому її можна зняти одним рухом, покласти перед собою або передати комусь іншому. 

Аптечку можна носити як  на платформі  швидкого доступу/знімання, так і  без неї, де для  шнуровки  аптечки на систему molle використовується та сама стропа що йде на шнурування платформи. Все одно при такому методі фіксації підсумка є можливість  швидкого знімання, але вже при посадці на місце його потрібно зашнуровувати.

Підсумок має платформу з  системою швидкого знімання та посадки на місце самого підсумка, та  два хлястика для швидкого знімання  самої платформи, які також можна використовувати для кріплення  аптечки без платформи швидкого доступу.

Внутрішній простір підсумка зроблений у вигляді органайзера, за рахунок чарунок, в які вплетена кругла резинка. Окрім цього, в тактичному підсумку-аптечці ПА1 є дві внутрішні кишені, в яких на задній стінці є додаткова еластична стрічка, яка утворює чарунки. 

На передній частині аптечки розташовані чарунки molle, що дозволяє додатково розмістити зовні інші підсумки, або закріпити ножиці. 

 Даний підсумок підійде для комплектування тактичної аптечки, в нього вмішується все необхідне, приклад комплектації є на фото. (Приклад комплектації не входить в ціну підсумка)

Павло / 26.10.2022
Який розмір внутрішніх великих кишень у розгорнутому вигляді, оклюзивна наліпка 16см влізе чи треба згинати?
Администратор
10 см. - ширина
10 см.- довжина
Алексей / 22.10.2022
Доброго. Будет в мультикаме?
Администратор
Добрий. Так, буде.
Роман / 22.10.2022
Чи виготовляєте ПА1 в мультикамі?
Администратор
Так, буде в мультикамі.

Теги: БалістикаПідсумкиПідсумок під аптечку ПА1, 833332518black, Підсумки під аптечку