Бронепакети в плитоноску Agilite K19 1-й клас захисту (комплект)

В наявності
0
Модель: Agilite K19
Артикул: 1050401
7 320 грн
  • Бонусні бали: 1098
Загальні характеристики
Клас захисту 1 Матеріал Поліетилен Призначення Agilite Розмір 26*32 Всі характеристики

М'який бронезахист (м'які балістичні пакети, протиосколочні пакети) в Плитоноску Agilite k19

Комплект складається з двох пакетів - під передню плиту і задню.

Сам матеріал для  бронепакетів надвисокомолекулярний поліетилен (НВМПЕ) виробляється в  Ізраїлі компанією FMS. Даний матеріал відрізняється підвищеною живучістю  и легкістю.

Вага комплекта: 1й - клас - 1075 г
Розмір: 26х32 см

Бронепакет 1а класу захисту  нашого виробництва з матеріалу (НВМПЕ) при випробуваннях витримує постріл із автоматичного пістолета Стєчкіна  з відстані 5 метрів. Має заперешкодне ураження до 22мм (в середньому 15мм і меньше), тобто є краще тих бронепакетів, які на даний час  стоять на озброєні в ЗСУ і виготовлені з кевлару (параараміду).  Також бронепакети з НВМПЕ не втрачають своїх балістичних властивостей при намоканні, на відміну від кевлару (параараміду). В сукупності це дуже високі показники захисних властивостей. Досягається це завдяки передовим технологіям  компанії FMS (виробник матеріалу НВМПЕ), а також якістю виробництва самого бронепакету компанією "Балістика".   

М'які бронепакети надійно захищають від дрібних уламків (осколків) та вторинних вражаючих елементів (уламки бетону, скла та ін.). 

Протокол відстрілу 1 клас згідно ДСТУ (STANAG V50 - 614,5 м/с)

*Під 1а, 1 класом розуміється еквівалент за складом, який випробовується на стандартних зразках 400х400мм. Тому на зразках меншого розміру та форми може відрізнятись заперешкодна травма.

Клас захисту 1
Матеріал Поліетилен
Призначення Agilite
Розмір 26*32

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!