М'який бронепакет під бронежилет Crye Precision LVS розмір M 1-й клас захисту (комплект)

В наявності
0
Модель: CryPrecision
Артикул: 1050403
10 800 грн
  • Бонусні бали: 1620
Загальні характеристики
Клас захисту 1 Матеріал пластин НВМПЕ Призначення Crye Precision Розмір M Всі характеристики

М'який бронезахист (м'які балістичні пакети, протиосколочні пакети)
Цей пакет підходить до бронежилету Crye Precision LVS  розміру M  USA

Комплект - передня та задня частина.
Сам матеріал для  бронепакетів надвисокомолекулярний поліетилен (НВМПЕ) виробляється в  Ізраїлі компанією FMS. Даний матеріал відрізняється підвищеною живучістю  и легкістю.

Вага комплету - 1й-клас -  1380 г

Бронепакет 1 класу захисту  нашого виробництва з матеріалу (НВМПЕ) при випробуваннях витримує постріл із автоматичного пістолета Стєчкіна та пістолету Glock 17 кулею з свинцевим осердям з відстані 10 метрів. Має заперешкодне ураження до 22мм (в середньому 15мм і менше), тобто є краще тих бронепакетів, які на даний час  стоять на озброєні в ЗСУ і виготовлені з кевлару (параараміду). 

Також бронепакети з НВМПЕ не втрачають своїх балістичних властивостей при намоканні, на відміну від кевлару (параараміду). В сукупності це дуже високі показники захисних властивостей. Досягається це завдяки передовим технологіям  компанії FMS (виробник матеріалу НВМПЕ), а також якістю виробництва самого бронепакету компанією "Балістика". М'які бронепакети надійно захищають від дрібних уламків (осколків) та вторинних вражаючих елементів (уламки бетону, скла та ін.).  Відстріл першого і другого класів захисту відбувається з 5 метрів.

Показник протиуламкової стійкості V-50 для бронепакетів складає:

  1. Для 1 класу - 614.5 м/с 
  2. Для 2 класу - 758.6 м/с

    Протокол відстрілу 1 клас захисту згідно ДСТУ (STANAG V50 - 614,5 м/с)

*Під 1а, 1 класом розуміється еквівалент за складом, який випробовується на стандартних зразках 400х400мм. Тому на зразках меншого розміру та форми може відрізнятись заперешкодна травма.

Клас захисту 1
Матеріал пластин НВМПЕ
Призначення Crye Precision
Розмір M

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Розмір

M L XL