Полегшений бронежилет "Сармат" з балістичним протиуламковим пакетом 1а класу захисту
16 240 грн.
В наявності

    У нас Ви можете придбати  полегшений чохол бронежилета з встановленим балістичним протиуламковим пакетом (м'якою бронею) 1а класу захисту, з загальною площею захисту 70 дм2,  виготовлений з надвисокомолекулярного поліетилену  (на далі НВМПЕ). І при такій площі захисту низькою вагою 5,6 кг. 

    Бронежилет "Сармат" складається з 4-х основних  компонентів, які є не від'ємною частиною бронежилету і які при потребі можна роз'єднати, а саме: (1) сам жилет,  (2)комір, (3)пах, та (4) РПС "Черсел", який у свою чергу надзвичайно ергономічний, обладнаний 3D сіткою, та додатковими демпферними подушками і системою швидкої затяжки, що забезпечує комфортне носіння навіть без плечової системи, та має встановлений бронепакет 1а класу захисту, площею 10 дм2. 

    Розмір плит, що можна вставити у бронежилет  : 250х300мм, 

    Сам матеріал для  бронепакету 1а класу (НВМПЕ) є виробництва Ізраїлю компанії FMS. Даній матеріал відрізняється підвищеною живучістю  и легкістю. Бронепакет 1а класу захисту  нашого виробництва з матеріалу (НВМПЕ) при випробуваннях витримує пострілі з автоматичного пістолета Стєчкіна та автоматичного пістолету UZI кулею з свинцевим осердям з відстані 10 метрів і має заперешкодне ураження до 22мм. (в середньому 15мм і меньше), тобто є краще тих бронепакетів, які на даний час  стоять на озброєні в ЗСУ і виготовлені з кевлару (параараміду). Також бронепакет не міняє своїх балістичних властивостей при намоканні, на відміну від кевлару (параараміду). Що в сукупності є дуже високим результатом. Досягається це завдяки передовим технологіям  компанії FMS (виробник матеріалу НВМПЕ), а також якістю виробництва самого бронепакету ТОВ "Балістика".Відмінною рисою  бронежилета "Сармат" є:

 

1. Бронежилет оснащений м'якою бронею 1а класу балістичного захисту, загальною площею 70 дм2 при вазі 5,6 кг. (сама велика площа захисту зі всіх аналогів на ринку, та при цьому сама низька вага)

2. У склад бронежилету входить : РПС "Черсел", який у свою чергу надзвичайно ергономічний, обладнаний 3D сіткою, та додатковими демпферними подушками і системою швидкої затяжки, що забезпечує комфортне носіння навіть без плечової системи.


3. Оснащений зручною та легкою у використанні  системою швидкого скидання без використання металевих тросів (запатентованою ТОВ «Балістика»).


4. Внутрішня частина виконана з 3D сітки, що забезпечує додаткову якісну вентиляцію.


5. Система розкривання бронежилету оснащена пластиковими пряжками, що на відміну від наліпок  велкро забезпечує зручне та оперативне одівання/знімання бронежилету, та дозволяє робити це без додаткового шуму.


6. Камербанди мають дуже зручне та міцне регулювання на  велкро, яке розміщене між бронепакетом та бронеплитою, також камербанди  оснащені широкою еластичною спеціальною стрічкою для зручного носіння бронежилету, завдяки чому бронежилет щільно прилягає до тіла і не сковує рухів! Відпадає необхідність у додатковому еластичному ременю під бронежилетом.


7. Комір та пах мають зручну систему носіння та кріплення/роз'єднання  (Пах ховається під броне-пластину). Комір є цільнокрійний, тобто не має швів в місці згинання та кріпиться на перехлест з м'якою бронею жилета, тобто відсутні щілини куди можуть попасти уламки та пробити бронезахист.


 

Наша компанія спільно з головним управлінням розвитку та супроводження матеріального забезпечення збройних сил України, та іншими компаніями, займається розробкою новітнього бронежилету для ЗСУ. Даний бронежилет вже пройшов першу експерементальну носку у підрозділах спеціального призначення.


 

    І саме ці найкращі напрацювання лягли в основу нового бронежилету "Сармат"  в який нами  додатково  були внесені зміни у деякі елементи .

 


    Бронежилет виготовлений з високоякісного нейлону (Cordura)  1000d, у кольорі ММ-14 (український піксель), також може бути виготовлений  у інших кольорах, а саме у чорному, оливі, койот, мультикам.
    У бронежилеті використовується тільки якісна нейлонова велкро (липучка) виробництва Alfatex.
    Вас приємно порадує точність виконання системи Молле у бронежилеті, виготовленої на високоточному комп'ютеризованому обладнанні.

    Пластикова фурнітура в даному бронежилеті теж виготовляється з нейлону виробництва 2М Італія.