М'які балістичні пакети до плитоноски WAS LPC 1 клас розмір М (комплект)

4
5
В наявності
0
Модель: 1405-01
Артикул: 1050414
6 160 грн
  • Бонусні бали: 924
Загальні характеристики
Вид Бронепакет Клас захисту 1 Призначення WAS Розмір 23*31 Всі характеристики

М'який балістичний пакет до плитоноски Warrior Assault Systems LPC 1 класу захисту відповідно до ДСТУ8782:2018

Комплект складається з двох пакетів - під передню плиту та під задню. 

М'який балістичний пакет в плитоноску призначений для захисту від уламків бронеплити, у випадку пробиття та зменшення заперещкодної травми, у ситуації коли плита не пробита.
 

Харатеристики:

Бронепакет 1 класу захисту нашого виробництва з матеріалу (НВМПЕ) при випробуваннях витримує постріл із автоматичного пістолета Стєчкіна з відстані 5 метрів.

Бронепакети з НВМПЕ не втрачають своїх балістичних властивостей при намоканні, на відміну від кевлару (параараміду). В сукупності це дуже високі показники захисних властивостей. Досягається це завдяки передовим технологіям компанії FMS (виробник матеріалу НВМПЕ), а також якістю виробництва самого бронепакету компанією "Балістика".

Підвищення класу є не прямим(тобто якщо до плити 3 класу захисту додати м'який балістичний підпор 1 класу захисту, це не буде 4 клас захисту)

Основна задача балістичного захисту в плитоноску - "підстрахувати" плиту від пробою.

Купити підпор під бронеплиту в Києві Ви можете в нашому магазині, або зробившв замовлення в інтернет-магазині Балістика.

*Під 1 класом розуміється еквівалент за складом, який випробовується на стандартних зразках 420х420мм. Тому на зразках меншого розміру та форми може відрізнятись заперешкодна травма.

Протокол відстрілу 1 клас згідно ДСТУ (STANAG V-50 - 614,5 м/c)

Вид Бронепакет
Клас захисту 1
Призначення WAS
Розмір 23*31

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!