Утилітарний Підсумок горизонтальний УП1 (ММ-14)

В наявності
0
Модель: UP1
Артикул: 103070107
880 грн -35 %
Ваша знижка: 308 грн

572 грн
Загальні характеристики
Вид Підсумок Колір Український піксель Особливості Утилітарний Всі характеристики

Утилітарний Підсумок Горизонтальний (УП1) це тактичний підсумок призначений для перенесення різноманітного малогабаритного спорядження: патрони розсипом, додаткові магазини, запасні акумулятори для радіостанції, пристрої нічного бачення і тп.

Даний підсумок складається з двох відділень: основного та додаткового. В основному відділенні гарно вміщується одна страва з польлвого набору харчування, патрони розсипом або в пачках. Якщо засунути в кишеню підсумка шкарпетки або додаткову футболку тощо, можна зберігати там пристрій нічного бачення та елементи живлення до нього.

Додаткова кишеня вміщує в себе щось пласке та не велике(документи, тактичний блокнот), але за потреби там можна зберігати батарейки та інші необхідні у полі дрібнички.

Задня сторона підсумка має систему molle для кріплення його на развантажувальні системи та бронежилети з інтерфейом MOLLE.

На фронтальній частині також розташована система molle, яка дозволяє розміщувати на ній підсумки та додаткове спорядження.

  • Розмір: 20х15х5;
  • Фурнітура: 2M;
  • Матеріал: нейлон (Cordura) 1000d;
  • Стропа: поліамід нейлон;
  • Колір: ММ14;

Купити утилітарний підсумок горизонтальний у багатоьх кольорах ви можете на нашому сайті, або завітавши в наш магазин в м. Київ.

Вид Підсумок
Колір Український піксель
Особливості Утилітарний

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Колір