Бронепластини 4 класу

4
5
Бронепластина 4-го класу захисту

Розмір

25*30 27*33
3 250 грн
Бронепластини 4 класу

Бронеплита– це лист із жорсткого матеріалу, який встановлюється у спеціальний відсік у плитоносці та робить її бронежилетом. Зазвичай у 4-му класі захисту випускаються керамічні та сталеві бронеплити. Їхня функція полягає у затриманні, деформації чи фрагментації уламків і куль, поглинанні та розсіюванні кінетичної енергії, яку вони несуть. На сайті «Балістики» ви можете дібрати бронеелементи, що відповідають вашим потребам і завданням.

Особливості та характеристики бронеплит 4-го класу захисту

Від матеріалу виготовлення бронепластини 4-го класу захисту залежать її властивості.

Так, керамічні бронеплити складаються з надзвичайно міцної керамічної ударної поверхні, яка зазвичай виготовляється з оксиду алюмінію, карбіду бору або карбіду кремнію, і підпору з надвисокомолекулярного поліетилену (НВМПЕ). Основна функція керамічного шару – розбивати і розсіювати енергію від влучання, а отже, зменшувати заперешкодний вплив на власника. А поліетилен запобігає проникненню уламків у тіло у разі пробиття плити і поглинає залишкову енергію.

Керамічні пластини славляться своєю стійкістю до гвинтівкових і бронебійних куль. Однак, попри те що кераміка забезпечує твердість, що близька до твердості алмазу, її комірчаста структура за своєю природою досить крихка. Така бронепластина відмінно зупиняє одну потужну загрозу, але не дуже ефективна для відбиття множинних ударів і до того ж може тріснути просто при падінні. Тож вона, по суті, є одноразовою, і використовувати її повторно не рекомендується.

Сталеві бронеплити вирізняються не лише міцністю, а й можливістю багаторазового використання без шкоди для захисних властивостей. Вони здатні витримувати широкий спектр балістичних загроз, включно з високошвидкісними гвинтівковими кулями. Металеві бронеплити є одним із найбюджетніших варіантів, проте й одним із найважчих (хоча іноді кераміка зрівнюється з металом за вагою). Через це вони можуть бути не достатньо зручними для носіння впродовж тривалого часу, обмежувати рухи і швидше викликати втому.

Ще однією властивістю сталевої бронепластини, на яку варто звернути увагу, є ризик її фрагментації. Тому підпор з НВМПЕ буде корисним і тут, адже він упіймає відколоті шматки металу і запобіжить додатковим травмам.

Критерії вибору бронепластин 4-го класу захисту

Під час вибору пластин для плитоноски необхідно враховувати ключові критерії, які впливають на ефективність і зручність.

  • Клас захисту. Це показник, який визначає, від яких різновидів зброї та патронів, випущених із певної відстані та з певною швидкістю, може захистити бронеплита. В Україні діє класифікація за ДСТУ 8782:2018. Згідно з нею, бронепластина 4-го класу захисту витримує влучання куль калібру 5,45×39 ПП і 7,62×54 ЛПС з дистанції 10 м на швидкості 910 і 850 м/с відповідно.
  • Стійкість до множинних влучань. Як ми вже з’ясували вище, сталеві бронеплити добре витримують багаторазові удари і водночас не втрачають своїх захисних властивостей. Натомість керамічні здатні протистояти більш потужному уражальному елементу.
  • Вага. Що легша плита, то менше вона навантажує плечі та хребет власника. А на вагу впливає передусім матеріал, адже знову ж таки керамічна бронепластина 4-го класу захисту зазвичай важить менше, ніж металева того ж класу.
  • Зручність. Комфорт і загальна продуктивність воїна також залежать від форми і розміру пластин. Що краще вони повторюють анатомічні особливості тіла, то менше тиску й дискомфорту відчуває боєць під час виконання завдань.
  • Вартість. Ціна на бронеелементи може різнитися залежно від класу захисту, матеріалів виготовлення, розміру тощо. Дорожчі рішення зазвичай пропонують кращу ергономіку, меншу вагу та вищий рівень захисту, хоча і не завжди. Важливо знайти баланс між ціною і якістю з урахуванням потреб військовослужбовця та умов експлуатації виробу.

Переваги бронеплит 4-го класу захисту від «Балістики»

Металеві бронеплити четвертого класу захисту від українського виробника характеризуються такими перевагами:

  • Відповідність ДСТУ. Наші пластини пройшли лабораторні дослідження та підтвердили свою ефективність відповідно до українських стандартів. Кожна партія проходить відстріл і супроводжується протоколами.
  • Сировина. Для виготовлення плит використовується броньова сталь Armox 600T 6 мм, Armox Advance 4,5 мм виробництва шведського концерну SSAB. Вона вирізняється винятковою в’язкістю, високим рівнем твердості й міцності.
  • Розміри. «Балістика» випускає броневироби у розмірах М (25×30 см) та L (27×33 см), що задовольняють потреби бійців із різною статурою.
  • Комфорт. Пластини мають анатомічний вигин в одній площині і скошені верхні кути, що забезпечує максимальне прилягання до тіла, а отже, вони не заважають рухливості, не ковзають, не тиснуть на груди та спину тощо. Крім того, зручності сприяють демпфер та 3D-сітка, якими оснащені наші плитоноски.

Де купити бронеплити 4-го класу захисту в Україні?

В інтернет-магазині «Балістики» пропонуються сталеві бронепластини 4-го класу захисту, а також плити 3-го класу захисту, які можна укомплектувати м’яким балістичним підпором і завдяки цьому підвищити клас захисту до 4-го. Ви можете замовити їх на сайті, отримати впродовж кількох днів і оплатити після доставки на «Нову пошту». Також у нас є послуга оплати частинами від «ПриватБанку». А ті, хто хоче спочатку на власні очі пересвідчитися у якості товару, можуть відвідати один із наших фізичних магазинів у Києві, Дніпрі та Харкові.

Надійні матеріали та продуманий дизайн забезпечать вам високу ефективність на полі бою. Купіть металеві бронеплити «Балістики» та отримайте захист, який допоможе вам почуватися впевнено.