Швидкісний фіксатор MOLLE

В наявності
0
Модель: 47-01
Артикул: 1050102
40 грн
  • Бонусні бали: 6

Швидкісні фіксатори "Балістика" виготовлені з сучасного поліамідного матеріалу, який є міцним, гнучким і довговічним.  Це найбільш універсальна новинка для фіксації обладнання на систему MOLLE. і є великим кроком вперед порівняно з звичайною системою кріплення MOLLE.
Швидкісні фіксатори розроблені співробітниками компанії "Балістика" для швидкого і ефективного встановлення або від'єднання спорядження (кріплення камербанда, з'єднання 2-х систем молі разом)
Має унікальну форму, завдяки чому не має виступаючих частин за межами стропи MOLLE, має спеціальні замки від сповзання вгору/вниз. Входить в стандартну комплектацію плитоносок М2; М3 виробництва "Балістика"

Не потрібно більше стомлюючого плетіння громіздких ременів або довгих роздумів при перенастроюванні комплекту підсумків для кращої ергономіки. Данне кріплення MOLLE полегшує це завдання і робить його простішим. Запропоноване рішення гарно себе зарекомендувало у співробітників спец. підрозділів, вказане кріплення MOLLE довели свою надійність і безпеку. Швидкісні фіксатори  "Балістика" мають  вільний  хід та діють як засув а не як шнурівка, на відміну від прикріплених ременів MOLLE на підсумках та іншому оснащенні. "Швидкісні фіксатори" можна використовувати  з будь-якими існуючими підсумками з системою MOLLE. Це дозволяє використовувати новий інноваційний спосіб для поліпшення Вашої персональної установки спорядження.

Як працює "Швидкісний фіксатор": помістіть підсумок  таким чином, щоб її полотна вирівнялися з проміжками між ремінцями на платформі MOLLE. Вставте "Швидкісний фіксатор" під полотно платформи, поперемінно переплітаючи її між платформою та підсумком. Закріпіть кінець фіксатора, прикріпивши його зуб до останньої секції лямки. Існуючий ремінець MOLLE (якщо у вас є сумка з ремінцем MOLLE), ви можете зрізати  або заправити його за  фіксатор молле.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари