Сумки-напашники мультикам

Напашник "Ладник" із суцільною велкро-панеллю (ММ-14)

Колір

810 грн
Сумка-напашник бананка "Ладник" (ММ-14)

Колір

760 грн 494 грн
Сумки-напашники мультикам

Для справжніх військових, які цінують функціональність та стиль у своєму спорядженні, напашник мультикам стає невід'ємною частиною бойового вигляду. Цей аксесуар не тільки забезпечує надійний захист, але підкреслює індивідуальність кожного бійця. У нашому інтернет-магазині "Балістика" представлений широкий асортимент високоякісних сумок в кольорі мультикам, спроектованих з урахуванням вимог сучасних військових.

Особливості та переваги сумки-напашника мультикам:

Наш асортимент включає різні кольори і відтінки камуфляжів, що поєднують в собі функціональність і функціональний дизайн. Мультикам – це не просто кольорова гама, це найкращий камуфляж, який використовують сучасні військові.

Переваги наших напашників:

  • Надійний захист. При покупці додаткового бронепакета першого або другого класу захисту наші напашники можуть забезпечити ще й протиуламковий захист вашого живота.
  • Зручність використання. Продуманий дизайн і функціональні кишені роблять наші сумки ідеальними для зберігання і перенесення необхідних дрібниць і документів. А додаткове велкро попереду дозволить прикріпити ваші улюблені патчі.
  • Камуфляж. Чому варто вибрати саме мультикам? Цей камуфляж визнаний найкращим у світі та його використовують найкращі військові, вважається що він найкраще розбиває камуфляж у будь-якому середовищі.
  • Кріплення. Ми пропонуємо два методи кріплення для напашних сумок – перше на два велкро хлястики і друге – на суцільну велкро панель. Залежно від плитоноски і розташування там велкро клапана (липи та голки) ви можете підібрати найбільш підходящий вам варіант.

Кому підійде напашник мультикам?

Цей камуфляж у напашній сумці стане чудовим вибором для досвідчених військових, які прагнуть надійності та комфорту в найекстремальніших умовах. Цей модуль підходить також для правоохоронців, мисливців та всіх, хто цінує високу якість та захист у своєму спорядженні. У нас в інтернет-магазині представлено два мультики - оригінал та неоригінал. Вони відрізняються між собою виробником, оригінал – це матеріали які доставлені з Америки та куплені у компанії яка має патент на продаж, така тканина коштує дорожче. Неоригінал це репліка, яку роблять у Європі і продають дешевше, ніж оригінал. За якістю вони нічим не відрізняються між собою, лише відтінками малюнків. Що стосується стропи, то в оригінальному ми використовуємо плетену стропу Murdock, вона відрізняється своєю живучістю і не втрачає малюнок при тривалому використанні на відміну від стропи.

Де купити сумку-напашник мультикам в Україні?

"Балістика" - це ваш надійний партнер у виборі військового спорядження найвищої якості. Відвідайте наш інтернет-магазин, щоб вибрати та придбати ідеальний напашник мультикам, що відповідає всім вашим вимогам. Ми пропонуємо розумні ціни та гарантуємо швидку доставку по всій Україні. Також, відвідавши наші офлайн магазини, ви можете детальніше розпитати у наших продавців різницю між оригіналом і неоригіналом і вони радо вам дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Не залишайте свій вибір на потім! Завітайте до нашого інтернет-магазину "Балістика" прямо зараз і забезпечте собі надійний напашник мультикам. Купуйте спорядження, яке поєднує у собі найвищий стандарт безпеки, функціональність та якість. Вибирайте найкраще військове спорядження з "Балістикою"!