Кавери (чохли) на шоломи мультикам

Кавер на шолом FAST, TOR, TOR-D (розмір XL) (ММ-14)

Колір

680 грн
Кавер на шолом TOR з ВУХАМИ (розмір L) (ММ-14)

Колір

850 грн
Кавер на шолом TOR з ВУХАМИ (розмір XL) (ММ-14)

Колір

850 грн 553 грн
Кавер на шолом FAST, TOR, TOR-D (розмір L) (ММ-14)

Колір

680 грн
Кавер на шолом TOR з ВУХАМИ (розмір M) (ММ-14)

Колір

850 грн 553 грн
Кавер на шолом FAST, TOR, TOR-D (розмір М)  (ММ-14)

Колір

680 грн
Кавери (чохли) на шоломи мультикам

Кавер на каску мультикам: Захист від відблисків купола

Кавери на каски та шоломи в патерні мультикам стали невід'ємною частиною екіпірування для професіоналів, які цінують якість та функціональність. Кавер потрібен для того, щоб купол шолома не виблискував на сонці і не привертав увагу ворога. Колір мультикам є одним із найкращих для маскування на будь-якій місцевості. Давайте докладніше розглянемо переваги та характеристики каверу на шолом мультикам, а також де їх можна придбати в Україні.

Переваги та характеристики чохла на шолом мультикам

Кавер на каску у кольорі мультикам має кілька важливих переваг:

  • Захист шолома: Кавер захищає шолом від подряпин, потертостей та забруднень, що допомагає зберегти його в ідеальному стані та подовжити термін його служби.
  • Маскування: Мультикам - це ефективний дизайн камуфляжу, який дозволяє вам залишатися непоміченим в різних середовищах. Крім того, кавери доступні в різних варіаціях мультикам, що дозволяє підібрати ідеальний патерн для вашого екіпірування.
  • Просочення: якщо кавер виготовлений з оригінального мультикама, він має спеціальне NIIR просочення, яке допомагає не світитися виробам в пристрої нічного бачення.
  • Матеріал та функціональність: Виберіть матеріал та функціональність, які відповідають вашим потребам та умовам використання. Деякі кавери можуть мати додаткові кишеньки або резинки.

Чому варто вибрати саме патерн мультикам?

Універсальний камуфляжний малюнок для різної місцевості розроблений американською компанією Crye Precision спільно з Дослідницьким центром солдатського спорядження армії США, призначений для використання в широкому діапазоні умов. Камуфляж також є доступним для цивільного використання.

MultiCam має кольори фону від коричневого до світло-коричневого градієнта та зелений лайм змішування між ними, основна частина складається із зеленого до жовтувато-зеленого градієнта і, нарешті, темно-коричневі та світло-рожеві вкраплення поширилися по всьому зразку. Це дозволяє загальному вигляду змінюватися від зеленого до коричневого в різних областях тканини, маючи при цьому більш дрібні вкраплення, щоб розбити великі фонові області. Неліцензійна копія оригінального малюнка трохи темніша або з рожевим або жовтим тоном і надрукована на різних тканинах.

Оригінальний мультикам найчастіше дорожчий за інші патерни, оскільки оригінальну тканину купують в Америці. Є аналог, у нас на сайті є спорядження в неоригінальному мультикамі, він дешевше ніж оригінал, може відрізнятися тільки відтінками та іноді просоченням під ПНБ.

Де купити чохол на каску мультикам в Україні?

Якщо ви шукаєте якісні та стильні кавери на каски мультикам в Україні, зверніться до нашого інтернет-магазину “Балістика”. Ми пропонуємо широкий вибір каверів різних варіацій мультикам, а також забезпечуємо надійну якість продукції та доступні ціни. У нас ви знайдете ідеальне рішення для вашого екіпірування в мультикамі, тому що ми використовуємо і оригінальний, і неоригінальний мультикам. Якщо ви використовуєте кавер в оригінальному мультикамі, то він має і липучку велкро і сітку в мультикамі.

Кавери на каску мультикам поєднують у собі захист та комфорт. Виберіть ідеальний кавер для вашого шолома і надайте своєму екіпіровці найкращий патерн. Забезпечте надійний захист та ефективний камуфляж із каверами мультикам. Купуйте якісні аксесуари в нашому інтернет-магазині, вибирайте найкраще тактичне спорядження. Або ви можете завітати в наші фізичні магазини у місті Київ.