Підсумки сухарки

Сухарка - нерозсипайка "Компакт" Балістика (ММ-14)

Колір

1 210 грн 786 грн
Підсумки сухарки

Підсумок сухарка: все своє ношу з собою

У польових та екстремальних умовах тактичні підсумки стають незамінними, оскільки надають швидкий доступ до боєприпасів або особистих речей. Сухарний підсумок пристосований для транспортування і зберігання документів, продуктів харчування та інших необхідних предметів. Високий попит на цей елемент спорядження пояснюється його компактністю, функціональністю та зручністю використання. Такі підсумки знаходять застосування під час військових навчань і виконання бойових завдань, а також у походах і під час активного відпочинку на природі.

Інтернет-магазин «Балістика» пропонує великий асортимент підсумків для різних завдань незмінно високої якості.

Характеристики та переваги сухарного підсумка

У сучасному виконанні сумка сухарка наділена такими загальними особливостями:

 • Розміри становлять близько 30×20×10 см (з невеликими відхиленнями в той чи інший бік залежно від моделі).
 • Кріпиться до спорядження петлями системи MOLLE.
 • Закривається за допомогою пряжок фастекс, липучок велкро або блискавок.
 • Може бути укомплектована лямкою для носіння через плече.
 • Виконана з міцних тканин з маскувальними патернами.
 • Додатково може оснащуватися шнуром із фіксатором, завдяки яким можна стягнути горловину на кшталт мішка, щоб усередину не заносилося сміття.

Критерії вибору підсумка-сухарки

Вкрай важливо правильно дібрати екіпірування, щоб воно не тільки довго прослужило, а й було зручним при носінні. Тому, перш ніж купити армійський підсумок сухарка, потрібно взяти до уваги такі параметри:

 • Призначення. Якщо виріб призначений для військових або тактичних операцій, він має бути досить міцним і функціональним, здатним захистити вміст від вологи і бруду.
 • Система кріплення. Оптимальний варіант – стропи MOLLE, які дають змогу легко і надійно зафіксувати підсумок на різній амуніції, наприклад РПС, рюкзаках, бронежилетах.
 • Матеріал. Перевагу слід віддавати стійким до розриву та зносу матеріалам, як-от кордура 1000D, оксфорд 600D.
 • Розмір і вага. Підсумок сухарка має бути досить легким, ергономічним, щоб не заважати в пересуванні і не перевантажувати власника, але водночас містким.
 • Виробник. Обирайте вироби тільки від перевірених брендів. «Балістика» гарантує високу якість завдяки використанню найкращої сировини від передових компаній, що, своєю чергою, дозволяє виготовляти надійні продукти.
 • Вартість. Цей показник залежить від характеристик. Під час вибору варто враховувати, наскільки ціна відповідає якості.

Де купити сумку-сухарку в Україні?

Замовляти спеціалізоване спорядження найкраще безпосередньо у виробника, який забезпечує постачання оригінального виробу високої якості. Ба більше, тим, хто вирішив купити сухарний підсумок у «Балістики», компанія пропонує фахові консультації, гарантію і ремонтує вироби в разі пошкодження. На вибір користувача забарвлення, що відповідають кольору його основної амуніції, – мультикам, український піксель, койот, олива, чорний. Завдяки регулярним знижкам ви можете придбати товар в Україні за найвигіднішими цінами.

Сумка сухарка від «Балістики» вміщує широкий спектр предметів – боєкомплект, допоміжний інвентар, засоби зв’язку, аптечки, одяг, маскувальну сітку, їжу тощо. Міцні матеріали забезпечують довговічність і захист від зовнішнього впливу. Замовте виріб від бренду і на власному досвіді переконайтеся в його винятковій якості.