Статьи

Які бувають бронежилети?

Які бувають бронежилети?Ми часто зустрічаємося з цим питанням по телефону та у месенджерах, бачимо його у топах пошукових запитів.  Тому ми відзняли велике та грунтовне  відео на цю тему  ДИВИТИСЬДля тих, хто не має часу переглядати, або просто краще сприймає інформацію в письмовому вигляді, наведемо основні тези з відео тут.Як класифікуються бронежилети в Україні?В У..

Снаряжение для резервистов и ТРО

Відео від автора з реальним бойовим досвідом.Снаряга "про всяк випадок", "що знадобиться резервісту", "як зібратися на війну". Останнім часом ютуб та соцмережі переповнені подібними відео, однак постає питання - кому з авторів вірити, адже свої думки з цього приводу висловлюють як військові, так і диванні експерти. На численні прохання наших підписників публікуємо дійсно гідне уваги відео з наді..

Классы защиты бронежилетов в Украине по ДСТУ 8782:2018

Нормативно-правовой акт, определяющий класс защиты бронежилета в Украине – это ДСТУ 8782:2018 (Засоби індивідуального захисту. Бронежилети. Класифікація. Загальні технічні умови). ДСТУ 8782:2018 действует с 1 июля 2019 года, на основании приказа  ДП «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» № 216 от 17.07.2018.Класс защиты брон..

Программа лояльности

Бонусна програма лояльності від ТОВ «Балістика»Програма лояльності діє тільки для зареєстрованих на нашому сайті клієнтів.Бонусна програма лояльності включає в себе накопичення бонусних балів, які складають до 20% від суми покупки в залежності від виробу, та можливість їх витратити на сайті balistyka.ua1 бонус дорівнює 1 гривні.Отримані бонуси нараховуються через 14 днів після виконання замов..

История выбора фастмагов

    Итак, вы решили приобрести fastmagи! Неважно как вы пришли к этому решению - эволюционно или чисто по вопросам тактических понтов, но перед вами стоит задача приобрести себе скоростные магазины, чтобы ...    А дальше цели у каждого разные, собственно как и снаряжения - и это более чем правильно. Определенный комплект снаряжения - это не конечная цель и н..

Класи захисту В ДСТУ 4103-2002

ДСТУ В 4103-2002 було розроблено Інститутом проблем матеріалознавства НАН України та затвержено 12 червня 2002р. Документ приймався поспіхом та містить ряд помилок та неточностей. В цій статті ми розглянемо  лише ті, які стосуються класів захисту. Так пункт 4,2 ДСТУ вказує на кількість класів та вказує на таблицю 1."4.2 Бронежилети за стійкістю до дії засобів ураження поділяють..

Лонгрід по проблемах балістичного захисту в Україні.

Лонгрід по проблемах у сфері балістичного захисту в Україні.Оскільки я є директор профільного ліцензованого підприємства, то розбираюся у суті цього питання і бачу деякі маніпуляції. Оскільки мені небайдуже життя українських бійців, тому я вникаю у це питання. Оскільки я свідомий громадянин, мушу заявити про ці проблеми та запропонувати можливі шляхи їх вирішення.Перше питання - невідповідніс..

Показано с 1 по 8 из 8 (всего 1 страниц)