Пояс Мультикам НАСТУП 45 Tur Gear розмір М

Наименование Доступность Сумма
Пояс Мультикам НАСТУП 45 Tur Gear розмір М Пояс Мультикам НАСТУП 45 Tur Gear розмір М В наличии 5 450 грн
Подсумок под магазины АК/AR  "Колчан" (Мультикам) Подсумок под магазины АК/AR "Колчан" (Мультикам) В наличии 650 грн
Подсумок под магазины АК/AR Мини "Колчан" (Мультикам) Подсумок под магазины АК/AR Мини "Колчан" (Мультикам) В наличии 550 грн
Подсумок под магазин пистолета "Колчан" (Мультикам) Подсумок под магазин пистолета "Колчан" (Мультикам) В наличии 400 грн
7 050 грн

Есть в наличии
0
Код товара: poyas
Артикул: 102030803
5 450 грн
  • Бонусные баллы: 818
Общие характеристики

Двокомпонентний бойовий ремінь шириною 45мм з PALS чарунками, кріпленням на велкро та пряжкою Cobra. Особливістю данного ременя є використання надлегкого та дуже жорсткого полімерного ущільнювача.

Внутрішній пояс із хайпалону, із кріпленням велкро-петля монтується у шльовки штанів, зовнішний із кріпленням велкро-гачки одягається зверху. Фрезерована пряжка Cobra - з D кільцем. 

Посилені шви, ретельно подібрані стропи та нітки виробництва США, і наше завзяття  гарантують високу якість, АЛЕ ВИКОРИСТАННЯ ЯК ЕЛЕМЕНТ СТРАХУВАЛЬНИХ СИСТЕМ - НЕ ДОЗВОЛЕНО, на власний ризик. TUR GEAR та асоційовані з ТМ особи не несуть відповідальності за будь-які наслідки в разі використання реміня як страхувального або елементу страхувальних систем. Невірне використання ременя може покликати за собою серйозні телесні ушкодження або смерть.

Розмір відповідає  талії. Для корректного підбору радимо продягти метр у шльовки одягнених штанів.

Орієнтовно:

80 = XS

88 = S

Размер М

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Размер

XS S М L XL