Отзывы о компании Баллистика

4.6
Всего оценок: 9
90%
0%
0%
0%
10%
Преимущества
Недостатки
Сергій
23.02.2024
Напевно продукції цієї компанії в мене є все, бо від плитоноски до підсумку до турнікету , все дуже якісне. Я військовий і купував все це не я , а мій друг волонтер. Задоволений геть усім: Плитоноска гарна, вже рік з нею на Донбасі, дуже сподобалася Потім до неї прислали боковий захист + захист шиї та напашник. Підсумки під магазини ака, навіть ті ще самі перші що присилали досі хороші, досі дуже полотно заходять магазини. Ще присилали мені підсумки під турнікети . Підсумок під рацію теж норм. Під гранати теж. Ще звичайно брав разгрузку (пояс),плечеві кріплення зняв відразу, бо швидко не получается зняти якщо ти в них. Ще брав каску безуху, каска прийшла у сумочці і з сертифікатом. Ще присилали пору магазинів під ока, ще працюють, але дуже хліпкі (пластмасові , але працюють)) Із останніх брав упаковку зимових шкарпеток, та грілки для ніг і рук, все працює. Дуже дякую компанії за якісні речі. Велика подяка волонтерам (звичайні люди) за підтримку ????????????
Павло
21.02.2024
Дякую за швидку та вичерпну інформацію по питанням працівникам "Балістики" в месенджері Signal
Вітаємо! Дякуємо вам за ваш відгук! Ми завжди на зв*язку та готові відповісти на ваші запитання!
Дмитро
16.02.2024
Користуюсь "Балістикою" з квітня 2023 року. 90% це саме ваша продукція. Молодці. Продовжуйте в тому ж дусі!!!
Павло
08.02.2024
Вперше скористався послугами компанії "Балістика", обслуговуванням задоволен, заказ отримав швидко, все високої якості виготовлення, сподіваюсь на тривалий строк служби. Буду надалі користуватися послугами компанії.
Вітаємо! Дякуємо за вашу оцінку та довіру. Будемо раді наступному зверненню
Віталій
23.11.2023
Використовую продукцію компанії з 2022року. Усім задоволений, міцна, зручна, надійна, якісна! Хочу подякувати персоналу компанії, усі фахівці високого рівня! На броню поставив балістичні пакети 2-го класу і вони врятували мене. Міна вибухнула поряд, уламки пакет втримав!!! ДЯКУЮ!!!
Добрий день! Дякуємо вам за відгук. Головне що з вами все добре. Бережіть себе. Завжди готові допомогти
Mykola
04.11.2023
Чудова продукція від прекрасного виробника, використовую речі від балістики ще з 2020 року, ще ні разу не пошкодував. Неймовірна якійсь!
Максим
31.10.2023
Дуже якісна продукція, швидко обробляють всі запити і дають кваліфіковану консультацію. Робив багато замовлень і кожного разу залишався задоволеним. Дякую за вашу роботу!
Максим, добрий день! Дякуємо вам за приємний відгук та довіру. Будемо раді наступному зверненню!
Ernest
14.07.2023
Очень хороший магазин, пришло быстро, качество устраивает, в будущем планирую заказывать ещё. Спасибо за то что быстро отправили????????
Добрий день! Щиро вдячні за ваш вибір та за найвищу оцінку!
Денис
03.06.2023
Продукція даної компанії на найвищому рівні я користуюся їхньою продукцію вже рік і ніколи проблем не з'являлося . Нічого не рветься і не розвивається мені дуже подобається. Але не хватає закритих підсумків одиночних або подвійних.
Дякуємо за відгук та вибір нашого спорядження!
Показано с 1 по 9 из 9 (всего 1 страниц)