UaRms (шоломи, маски, окуляри)

Компанія UaRms - провідний вітчизняний виробник засобів персонального захисту (балістичних шоломів та окулярів). Виробництво UaRms сертифіковано за Системою управління якістю ISO 9001:2015. Своїм дизайном і тактико-технічними характеристиками  продукти UaRms (каски, окуляри, тактичні маски) повністю відповідають найкращим в своєму класі в світі, що підтверджено результатами випробувань не тільки в українських, але і в балістичних лабораторіях Європи і США, таких як Лабораторія Інституту технологій безпеки  "Moratex" (м. Лодзь, Польща) і Лабораторія "Beschussamt Mellrichstadt" (м. Мельріхштадт, Німеччина), лабораторія NTS-Chesapeake Testing Laboratory (м. Белкамп, США).

Зокрема, шолом ТОР-Д  присвоєно клас захисту по міжнародному стандарту  NJI 0106.01 Level IIIA . Випробування проведені в червні 2020 року в балістичній лабораторії Chesapeake Testing (м. Белкемп, штат Меріленд,США). За  результатами  випробування  6  зразків  встановлено,  що шоломи TOR-D виробництва UaRms повністю відповідають рівню захисту IIIA за стандартом NIJ 0106.01. Також з 2020 року Центр спеціальних операцій боротьби з тероризмом, або просто «Альфа» — антитерористичний спецпідрозділ СБУ - несе службу в шоломах  ТОР-Д. 

Тож, якщо ви давно шукаєте найкращий шолом в Україні, або вам потрібна найкраща  каска, або ви вже цілеспрямовано шукаєте, де купити ТОР або ТОР-Д, ви звернулися за адресою. Окрім того, Балістика - один з небагатьох інтернет-магазинів, який пропонує своїм клієнтам купити каску в кредит, тобто, здійснити оплату частинами (для клієнтів Приватбанка та Монобанка). Окрім того, якщо ви вирішили купити каску в Києві, то можна здійснити самовивіз з нашого офісу в Києві, і наші фахівці допоможуть вам з налаштуванням балістичного шолома по розміру, а за потреби, допоможуть підібрати комплект додаткового захисту для каски (боковий захист, захист для вух, фронтальний захист на каску), або інші "обвіси для касок" (кріплення для пнв, кріплення для гоу-про, рейлінги, або як їх ще називають, рельси для ксаок, підсумок для батарей до пнв та ін.)
Кавер на шолом FAST, TOR, TOR-D (розмір L)


Матеріал: оксфорд 900D + сітка.Кавер має маскувальні властивості, дозволяє уникнути відблиску купола...

Кавер на шолом FAST, TOR, TOR-D (розмір XL)


Матеріал: оксфорд 900D + сітка.Кавер має маскувальні властивості, дозволяє уникнути відблиску купола...

Кавер на шолом FAST, TOR, TOR-D (розмір М)


Матеріал: оксфорд 900D + сітка.Кавер має маскувальні властивості, дозволяє уникнути відблиску купола...
Немає

Шолом балістичний (кулезахисний) ТОR

ДОСТУПНИЙ ТІЛЬКИ В РОЗМІРІ (L)
ПРИЗНАЧЕННЯ Призначений для індивідуального захисту військовослужбовців і співробітників правоохо...
Немає

Шолом балістичний (кулезахисний) ТОR-D (десантний)


Комплект: Купол + кріплення для ПНБ + утримуюча система DISK-2 + система подушок KRONA + кавер в ММ-14

Модель TOR-D - це полегшена версія балістичного шолому ТОR. Форма шолома  зі ...
Немає

Тактичні окуляри TREVIXПРИЗНАЧЕННЯ Захист очей від осколків, уламків, пилу, бруду, погодних явищ (не захищає від куль та...
Немає

Балістична маска-окуляри TREVIX


ПРИЗНАЧЕННЯ  Захист очей від осколків, уламків, пилу, бруду, погодних явищ   СТАНДА...
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)